Лидл 137 - По женски...

  • 118 957
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 1 695
  • Мнения: 507
Никога не съм купувала кайма от Лидл, но сега месарския магазин ми е далече и се чудя на промоционалната "Стара планина". Помня, че не беше харесвана в темата, нали така?

И аз ползвам ръкавици в магазините, но се притеснявам, че ще свършат, а няма по аптеките. Мисля си, дали не могат да се ползват някакви за многократна употреба.

Последна редакция: вт, 24 мар 2020, 18:43 от Еос

# 1 696
  • Пловдив
  • Мнения: 40 768
Вчера никой не ме е канил да се мажа Simple Smile аз сама.
А като сте с ръкавици да питам...като ги свалите и пипате опаковките ?

# 1 697
  • Мнения: 27 515
Морена, лидълското Кастело 650 най-често използвам за козунак. Blush
За мен има логика да се слага дезинфектант и върху ръкавиците, няма как да знаят какво има върху тях.

# 1 698
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Два пъти ходихме в Лидл с ръкавици. Единия път охраната каза "А, вие сте с ръкавици, влизайте", а колегата му на другия път - "Е, нищо че сте с ръкавици, аз трябва да ви дам". Та, явно е според зависи. На тези, които нямат ръкавици обаче, задължително дават дезинфектант.


За брашното. Типът на брашното показва пепелното съдържание. Тип 500 е с 0,5%, а тип 850 е с 0,85% пепелно съдържание. Принципно всички брашна от тип 500 до тип 850 са подходящи за производство на хляб. Колкото е по-голямо числото на типа, толкова по-тъмни стават изделията. По-малкото число на типа обаче не означава по-високо съдържание на глутен. Тук, тук или тук може да се прочете повече, за да не става голям спамът.

# 1 699
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 990
Може да се използват ръкавици от тези дето са за зеленчуци. Поне в магазина, ако има, могат да се ползват.

# 1 700
  • Мнения: 5 617
Пиша с огромна молба и с надеждата да изскочи заека отнякъде. Ако случайно забележите изостанала бройка от хлебопекарна Силвъркрест, моля пишете ми на лично. За зла беда ни изостави нашата машинка, а в нашите два Лидъла няма бройки.

# 1 701
  • Мнения: 394
Момичета, покривките за маса знаете ли от каква материя са?

# 1 702
  • Мнения: 771
Оф аз да се похваля, само дето не знам кога ще го ползвам с тези карантини Sad

# 1 703
  • Мнения: 25 739
До 31 ви март 2021.

# 1 704
  • Мнения: 35 110
Има нова напитка , подобие на спрайт. 69 Ст е. Не е лошо!

# 1 705
  • Мнения: 1 333
Дезинфектанта на Лидъл е на пловдивски производител Ralex!Може да си намерите инфо за продукта,доста болници зареждат от тях!

# 1 706
  • София
  • Мнения: 3 022
Пиша с огромна молба и с надеждата да изскочи заека отнякъде. Ако случайно забележите изостанала бройка от хлебопекарна Силвъркрест, моля пишете ми на лично. За зла беда ни изостави нашата машинка, а в нашите два Лидъла няма бройки.
Обади се на тел. за потребители,ще ти кажат къде има останали бройки.

# 1 707
  • Мнения: 1 556
В момента, заради извънредното положение, е спрян трансферът на стоки от един филиал в друг.

# 1 708
  • shumen
  • Мнения: 18 016
На мен охраната също ми сложи дезинфектант на ръцете нищо,че бях с ръкавици.
Аз днес пак не отидох,но се загледах в брошурата и видях,че има и дрехи от четвъртък и сигурно тогава ще отида.

# 1 709
  • София
  • Мнения: 5 547
В момента, заради извънредното положение, е спрян трансферът на стоки от един филиал в друг.
Това е правилно!
 Но като попита човек, поне да дадат адекватна информация, къде изобщо го има.

Общи условия

Активация на акаунт