Фризьори - Пловдив - 2

  • 11 467
  • 97
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 482
Някой от групата посещавал ли и е Golden Hands?

Аз съм посещавала салона, но не съм доволна. Макар да отидох с големи препоръки...Не ми изми косата (трябвало да и кажа предварително при записване на час). Цената накрая си беше като за цяла процедура.
Бях само за подстригване, но съм с дълга и тънка коса - не смятам че един толкова хвален фризьор би трябвало да използва филираща ножица на тънка коса. В резултат за 15 минути получих смачкана коса , на която няма как да разбереш дали е правено някакво оформяне и си тръгнах...
Не смятам да повторя.
Като цяло виждам доста доволни и редовни клиенти там, може би аз съм имала различни очаквания, тъй като от години посещавам фризьор извън Пловдив, модерен професионалист, интересуващ се от нови техники. Тук попаднах назад във времето...и определено не е моето място.

# 76
  • Мнения: 37
Благодаря Ви понеже ми е наблизо и реших да пробвам там.Бихте ли споделили къде извън града ходите?

# 77
  • Мнения: 796
Момичета, здравейте!
Аз се включвам хем за да дам отзив, хем, за да ви питам. В този салон се изсветляваха мои приятелки – наистина много добри резултати.  https://www.facebook.com/cultbeautystudio

 На снимките се вижда едно момче, то е работило върху обезцветяването, разбрах, че и добре оформя със сешоар. Искам да ви попитам знаете ли дали работи само то там или има и друг фризьор. И само подстригването не знам как е, но съм склонна да опитам. На коса до раменете това изсветляване, което ви споменах е излязло към 300 лв. Ще им се обадя да питам постригване и изсушаване колко струва. Ако някой има отзив, да сподели.

# 78
  • Мнения: 482
Благодаря Ви понеже ми е наблизо и реших да пробвам там.Бихте ли споделили къде извън града ходите?
Не се изразих правилно....ходя в София, тъй като там ми е фризьорката от повече от 10 години. МНого ми се искаше да си намеря и в Пловдив добър, но за съжаление не улучвам.

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 46
Здравейте. Търся си фризьор, за предпочитане в Кючука, за оформяне на дълго боб каре. Ходех при Жанета в"Нели" на Гладстон. Доволна съм, но ми е далеч и не ми е много удобно, но в краен случай пак там ще ида.
На Събота пазара до турския магазин има салон Golden kiss. Някой ходил ли е там?
Благодаря.
Редактирам се, за да попитам за мнения за La Vanita Beauty Studio, на ул. Иван Кесяков, в Кючука.

В никакъв случай La Vanita ….

# 80
  • Мнения: 2 369
V.R.., защо?

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 46
Приятелката ми посети салонът,но изобщо не остана доволна .Беше само за подстригване,но
Изобщо не беше направила преливане на пластовете.

# 82
  • Мнения: 23
Аз съм ходила при Мария в Emotion два пъти, взимаше ми 35 лева преди, но явно освен на място по друг начин не можеш да си запишеш час, бях звъняла преди време поне 5 пъти никой не ми вдигна, тези дни пак се опитвам и пак нищо..

Затова моля за препоръка за салон в Кичука за подстригване, без Фенси

# 83
  • Мнения: 72
Аз съм ходила при Мария в Emotion два пъти, взимаше ми 35 лева преди, но явно освен на място по друг начин не можеш да си запишеш час, бях звъняла преди време поне 5 пъти никой не ми вдигна, тези дни пак се опитвам и пак нищо..

Затова моля за препоръка за салон в Кичука за подстригване, без Фенси

35 лева за какво е това, подстригване ли? Имаш ли идея от актуални цени за боядисване и други услуги?

Ralliee, ти разбра ли за цените в култ?

# 84
  • Мнения: 23
Аз съм ходила при Мария в Emotion два пъти, взимаше ми 35 лева преди, но явно освен на място по друг начин не можеш да си запишеш час, бях звъняла преди време поне 5 пъти никой не ми вдигна, тези дни пак се опитвам и пак нищо..

Затова моля за препоръка за салон в Кичука за подстригване, без Фенси

35 лева за какво е това, подстригване ли? Имаш ли идея от актуални цени за боядисване и други услуги?

Ralliee, ти разбра ли за цените в култ?

Да, за подстригване ми взимаше 35 лева, за другите ѝ услуги нямам идея понеже не съм ги пробвала.

# 85
  • Мнения: 681
Огледалото - Дани, имат страница във фейсбук Simple Smile страхотна е, преди време ходих при нея, но ми е далеч за съжаление

# 86
  • Мнения: 37
Бихте ли ми препоръчали добър колорист в Пловдив и региона?

# 87
  • Мнения: 796
Аз съм ходила при Мария в Emotion два пъти, взимаше ми 35 лева преди, но явно освен на място по друг начин не можеш да си запишеш час, бях звъняла преди време поне 5 пъти никой не ми вдигна, тези дни пак се опитвам и пак нищо..

Затова моля за препоръка за салон в Кичука за подстригване, без Фенси

35 лева за какво е това, подстригване ли? Имаш ли идея от актуални цени за боядисване и други услуги?

Ralliee, ти разбра ли за цените в култ?

Да, за подстригване ми взимаше 35 лева, за другите ѝ услуги нямам идея понеже не съм ги пробвала.

Извинявайте, късно се включвам. Става дума за култ. Да, значи за измиване, подстригване и стайлинг, което означава да направи косата начупена, ми взе 60 лева. На приятелка за същото нещо взе 70, а уж е с по-къса коса. На колежка 50. Той подстригва на изправена коса. Тоест измива, изправя я със сешоара и след това ако иска клиентът, я къдри или извива върховете. Това, което ме накара да се замисля, е, че не прави вълни или оформяне на краищата с четка и сешоар, а с преса или маша. Едва ли е от неможене, защото изправя така. Не знам вече. На мен това ми е основен критерий за избиране на фризьор. Някой, ако е ходил, нека също да сподели мнения.

# 88
  • Мнения: 5 374
Мога да похваля Петя Урумова за терапия и подстригване . Казах й да постриже колкото прецени и отряза не повече от един пръст , самата тя спомена че е фен на дългите коси . Дава отливки да се пробват продуктите преди да се купят ,  подстригване + терапия ми излезна около 60 лв по спомен . Главниятпминус е че за нея се чака около 2 -3 месеца за час , поне аз толкова чаках.
Привет, как си запазихте час за нея?

# 89
  • Мнения: 667
Бихте ли ми препоръчали добър колорист в Пловдив и региона?
Присъединявам се към питането. Имам вече бели коси и ми се иска да направим сиви кичури, нооо имам остатък от стари кичури, които са жълтеникави и вероятно ще трябва да се боядиса цялата коса, преди това Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт