Фризьори - Пловдив - 2

  • 11 392
  • 97
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 231
Мога да похваля Петя Урумова за терапия и подстригване . Казах й да постриже колкото прецени и отряза не повече от един пръст , самата тя спомена че е фен на дългите коси . Дава отливки да се пробват продуктите преди да се купят ,  подстригване + терапия ми излезна около 60 лв по спомен . Главният минус е че за нея се чака около 2 -3 месеца за час , поне аз толкова чаках.
Привет, как си запазихте час за нея?
Здравейте , писах й съобщение по месенджър за свободен чса .

# 91
  • Мнения: 4
Здравейте, момичета!
В издирване съм на добра фризьорка, която да може да подстригва дълга коса на хубава права черта.
Уж е "проста" подстрижка, но винаги се налага да се оформям сама после.
Единствената фризьорка, която успя да ми направи идеалната черта беше Ваня Ангелова, която за жалост вече не работи в Пловдив.
Много бих се радвала, ако имате препоръки! 😊

# 92
  • Мнения: 753
Рени в Арена Стайл. Никъде другаде не са ми правили такава черта.

# 93
  • Мнения: 4 133
Търся фризьор за трайно кератиново изправяне на косата. Някой ако е правил тази процедура, моля да препоръча.

# 94
  • Мнения: 64
Привет!

Някой може ли да препоръча фризьор, който умее да работи с къдрава коса?

# 95
  • Мнения: 97
Здравейте! Честит национален празник! Бихте ли ми препоръчали фризьор в Пловдив, за предпочитане кършиака или в центъра за каре до рамото? С дълга коса съм, но искам да си направя каре без големи разлики отпред и отзад

# 96
  • Мнения: 97
Виждам, че темата не е много активна, но искам да си направя трайно изправяне. Може ли препоръка за салон и крие ли рискове процедурата?

# 97
  • Мнения: 1 454
Препоръка за фризьор, който може да ми постави коса чрез метода с плитка?

Общи условия

Активация на акаунт