Въпрос за ръчичките

  • 2 716
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
ако спреш да го сравняваш с другите ще си много по-спокойна.


Това не е много полезен съвет...
По-добре е да се следи за всяко отклонение от нормите, отколкото да се разчита, че нещо ще се навакса....не винаги се получава за съжаление.

# 16
  • Мнения: 1 030
Знам, че при всяко бебе е различно. Ама ми се иска по-бързо да усвои тези умения, за да може сама да се заиграва Wink. Подариха ми активна гимнастика на Чико 3+, като я сложа над нея се заглежда, ама нали не може да посяга само я гледа и като маха с ръце / настрани/ без да иска удря въртящите се топки и се стряска...Заглежда се в телевизора и РС / с ЛСД монитор съм и не е страшно/, а играчките, макар и шарени й задържат вниманието само няколко секунди и пак се зазяпва в нещо съвсем различно - стената, нещо по леглото...

# 17
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
 Не я насилвай бебката , но си играй с нея, и я стимулирай.Тя сама няма от къде да знае това, не и е вродено като сученето, трябва ние майките да подскажем, да се играем.Като за начало така пък след 2-3-5 дена ще почне сама  Hug Хайде започвай с играта и да се похвалиш след няколко дена  Peace

# 18
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Може да махнеш това, което е плаши (предполагам може да се откачи) и да си оставяш активната гимнастика.
Махането с ръце постепенно ще се превърне в посягане.
А може и ти да слагаш нещо в ръцете й.

Общи условия

Активация на акаунт