Все ми закъснява цикъла с ден, два, на какво се дължи

  • 2 130
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 51
Таня, с лентички съм я проследявала, а и при лекар съм ходила няколко месеца, но само на 11 ден - лекаря каза, че до два-три дни ще съм в овулация, така и забременях, представяш ли си, трябваше да се пазиме за едни изследвания, за други и го направихме само 1 път през месеца, казаха ми, че на 13-14 ден ще съм в овулация, правихме секс на 14-ия и аз забременях. Не можех да повярвам, плаках от радост и изумление и после плаках заради загубата. Явно такъв е живота, когато е писано да стане и от един път става. А оттогава правиме секс редовна и пак няма.

# 16
  • Мнения: 4 324
Знам че е безкрайно трудно и меко казано невъзможно да спреш да мислиш за това, но явно и този факт оказва влияние. Ето, забременяала си точно когато не трябва и точно когато едва ли си мислила за това.

Опитай сега да планираш нещо - я почивка, а лек ремонт, я някакво забавления и т.н

Знам че е трудно ...Sad

И въпреки това посети специалист по стерилитет. Трябва да си изясниш защо пиеш дуфастона и има ли смисъл. Трябва да се проверят тръбите. Трябва да се види пука ли се фоликула. И трябва пак да изследваш хормоните

# 17
  • Мнения: 51
Благодаря ти, Таня. Прочетох информация за клиниката за репродуктивно здраве в София, мисля да я посетя, дано имаме шанс да създадеме едно малко човече.

# 18
  • Мнения: 2 825
От колко време след загубата пробвате?
Наистина послушай Таня и не го мисли много, може и да стане Simple Smile

# 19
  • Мнения: 51
Клара, от месец март до сега. Все нищо.  Даже си взехме отпуск да се махнем от тук, да се разсеем, да не мислиме и пак нищо  Sad

# 20
  • Мнения: 2 825
Значи пробвате 4-5 месеца? Спокойно, не са много, успокойте се и ще стане. А и писа, че цикъла ти варира, може и да не уцелвате момента. Правете секс по-често, без да мислите много за бебе и ще се получи  Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 3 688
на мен също все ми беше неродовен циклъа преди да родя и лекарите казваха че ще се нормализират нещата.Ами ето че и сега си е все така нередовен и сега казват че на някои хора просто им е такъв и това не би трябвало да пречи на забременяването!
Успех

# 22
  • Мнения: 9 990
Хм, ако това се случва редовно-не е никакво закъснение.Просто ти е такъв цикъла.Аз, когато започнахме да правим бебето-изведнъж започна овулацията да ми закъснява.Дебнех, дебнех и тя изненадващо закъснее я с 10 дена, я с една седмица.Постепенно започна да намалява това закъснение.Последният месец беше само 3-4 дена.Дали заради нагласата,че правим бебе и вглеждането/ но аз съм имала много стресови ситуации и никога така цикъла ми не се е променял/, дали защото това съвпадна и с навлизането в една възраст, за която казват, че е нормално организма да се пренастройва малко...Та така-нормализира се като че ли.

Общи условия

Активация на акаунт