Постригвахте ли се по време на бременност?

  • 8 718
  • 220
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 679
Цели 2 пъти съм се постригвала основно- а бретона- всеки месец!!!!
За протокола- исках момиче- но не успях да му отрежа пишката на моя Joy

# 16
  • Мнения: 648
Да и се боядисвах дори, няма да забравя едно момиче, което видях и то беше бременно- дълга коса с около 30 см черни корени, а надолу дълга коса в червено ooooh!

# 17
  • Мнения: 1 999
Дааа, много пъти. Flutter 

# 18
  • Мнения: 28
Имах коса почти до кръста и някъде през юлските жеги я отрязах съвсем късо. Това за подстригването не бях го чувала EmbarassedАма си родих момче на 8 декември - две седмици предсрочно, и му се радвахме страшно много, макар до седмия месец от бременността да му викахме Ралица.

Последна редакция: пт, 04 авг 2006, 14:44 от Mi602

# 19
  • Мнения: 1 448
Постригвах се, боядисвах се, правих си кола маска, хапвах за един и изобщо все неща, които не са за бременни май  bowuu

# 20
  • Мнения: 91
през първата бременност и аз се вързах на тези неща,но през втората си се подстригвах и боядисвах по няколко пъти.Така че това е въпрос на лична преценка

# 21
  • Мнения: 1 800
И се подстригвах, и кичури си правех.

# 22
  • Мнения: 10 758
Не вярвам на такива бабини деветинини Naughty И се постригвах, и се боядисвах, и на кола маска ходех.Абе правех си всичко, което съм правила и преди да забременея.

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Подстригвах се, без да се замислям за каквито и да било суеверия...

# 24
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Подстригвах се и адски се дразнех на хората които ми казваха, че не трябва да го правя.Но най-лошото е, че жени на моята възръст категорично отказаха да си отрежат и косъм от главата по време на бременност..Въпреки, че получиха страхотен косопад и им нацъфтяха косите не склониха.За мен това говори зле за самия човек, все пак сме в 21 век.

# 25
  • Мнения: 765
 Подстригвах се , боядисвах се... все на нещо трябва да се опре самочувствието ти , докато бавно , но сигурно се превръщаш в малък слон  Grinning , поне за известно време . Не съм се съобразявала с поверия , гледах да се чувствам добре , доколкото е възможно  Peace

# 26
  • Мнения: 354
подстригвах се и се боядисвах(безамониячна боя)това са суевериа.

# 27
  • Мнения: 46 520
Не вярвам на такива глупости, подстригвах си се.

Ако спазваш това, не забравяй и останалите:
-да не ядеш заек, за да няма детето заешка уста
-да не ядеш риба, защото детето ще бъде нямо
-да не риташ котка или куче, за да не е космато
 Mr. Green

# 28
  • Мнения: 135
Не вярвай на подобни щуротии!! Прави се хубава и си гледай бебчето! Спокойно!!!

# 29
  • Мнения: 99
Да, подстригах се дори миналата седмица. Понякога се заслушвам в бабините приказки, но не всичко приемам. Все пак всеки решава за себе си. Ако вярваш, по-добре изчакай. Ако не - запиши си час при фризьора. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт