Постригвахте ли се по време на бременност?

  • 8 735
  • 220
  •   1
Отговори
# 180
Няколко пъти, както и през първата бременност.

# 181
  • Мнения: 3 356
Подстригвах се няколко пъти и се боядисвах също.На такива неща не вярвам.

# 182
  • Мнения: 508
Не само се подстригвах, ами мисля и днес и една боя да си ударя

# 183
  • Мнения: 1 544
През първата бременност нито се подстригвах нито боядисвах и приличах на вещица а сега правих и двете и ми беше по добре.

# 184
  • Мнения: 858
аз се подстригвам и се боядисвам ,защото искам да се чувствам добре ,не да плаша и себе си и хората и да съм неугледна.Мисля ,че суеверията от този род са голяма глупост,и са от 19 век ,същото важи и за подържането на ноктите и за къпането.

# 185
# 186
  • Мнения: 176
Да цели 2 пъти, но чак след това се сетих за поверието  newsm78 Затова прости реших, че не съм суеверна /е, поне за това  Joy/
Не се притеснявай и прави всичко, което ти носи самочувствие и те прави щастлива  Hug

# 187
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Подстригвах се, но само бретона, защото мразя да ми "бърка" в очите. Също така се и боядисвах /доста бели косми имам по главата си и просто при мен е задължително!/

# 188
  • Мнения: 2 242
разбира се, гледам на 2-3м да се обират краищата за да не ми се изтощава косата, а през бременността ги кръцках и по-често

# 189
  • Мнения: 1 146
Голяма глупост е това с неподстригването по време на бременност.  Подстригвах си се няколко пъти Peace

# 190
  • Мнения: 5 391
Подстригвах се всеки месец Peace

# 191
  • София
  • Мнения: 630
Подстригвах се често. (Имах свободно време повече от обикновено и доста от него отделях за себе си и външния си вид, с което сега не мога да се похваля Crazy.)Не виждам как подобно действие може да има ефект върху развитието на бебето. Просто липсва всякакво разумно обяснение за тези суеверия.

# 192
  • Варна
  • Мнения: 402
Подстригвах си се и се боядисвах ,не мисля че е проблем. Grinning

# 193
  • Варна
  • Мнения: 567
Да подстригвах се, искам да изглеждам добре, а не като някоя вещица в главата.
Аз не мога да повярвам, че сериозно си мислите, че подстригването на косата ще отреже пишката на бебето. Това е пълен абсурд, да не го нарека глупост.

# 194
  • Мнения: 64
аз не! Естествено, че не го вярвам сериозно, ама така си реших!

Общи условия

Активация на акаунт