Професионални серии за коса 134

  • 37 535
  • 782
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 282
Прекрасни колекции! Дори в салоните, които ходя нямат такива продукти(не съм от София). Имам сравнително малко продукти, но съм пробвала почти всички налични от сайтовете.
Промяна на косата вече имам подстригах се  на дълга, права черта (преди бях триъгълник). И за жалост боядисах, за да изравня цвета си.

# 31
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 379
Леле , какви колекции имате! Heart Eyes Heart Eyes Чудни.
Показвам моята, много по-скромна. Но наистина профи козметиката се превръща в мания , поне при мен Joy
Скрит текст:
За смяната на прическата - все още съм на вълна пускане на естествената ми коса, и често се подстригвам( и все ми е къса косата), защото изрязвам старите боядисани краища. Това ми е достатъчна промяна засега , защото съм свикнала да съм с дълга коса, а не с къса.

Последна редакция: сб, 07 мар 2020, 14:57 от ♥ LoVeLy Wife ♥

# 32
  • Мнения: 3 405
И аз днес резнах 3 см...сега ми е малко под раменете. Тегаво ми е, ама трябваше

# 33
  • Мнения: 228
SitaraB понеже и аз в момента ползвам Еукапил ми е интересно колко време продължава един твой курс с този продукт? Аз почвам трета опаковка и мисля след нея да спра, защото и не виждам съществен резултат.

# 34
  • Бостън
  • Мнения: 13 361
ОК, хайде и аз. Едно е ясно - благото зян няма да иде! ММ ползва всичко, което е за тънка/оредяла/обем. Щерката обича продуктите ми за обем/хидратиращите/изглаждащите и за къдрици. Синковецът го вапцам с каквото ми попадне под ръка. Приятелки отнасят отливки, а гледам че и приятелките на щерката почват да се интересуват активно от косите си (лаковете ми вече ги подпукаха) Grinning

Косата ми е с много тънък косъм и цял живот гоня обем, макар, че преди години беше тройна на това, което е днес; склонна към омазняване в корените и вечно бухнала, фризи, чуплива коса; около 50% побеляла, боядисвам корени всеки 3 седмици, напоследък огромен проблем с цъфтене.
Скрит текст:


Много се чудих как и накрая снимах по бранд и по серии.

Tigi S Factor
Скрит текст:


Matrix
Скрит текст:


Alterna
Скрит текст:


Nioxin
Скрит текст:


Joico
Скрит текст:


Redken
Скрит текст:


Pureology
Скрит текст:


Lanza/Biosilk/Macadamia
Скрит текст:



Kerastase
Скрит текст:



Сбирщайн 1
Скрит текст:


Сбирщайн 2
Скрит текст:


Сбирщайн 3
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 06 мар 2020, 21:21 от Agent Provocateur

# 35
  • Мнения: 282
Agent provocateur, косата ти изглежда плътна и гъста!
А за снимките... Сериозни финанси си вложила и ти се радвам благородно на продуктите! Браво!

# 36
  • Мнения: 1 397
Агентче, като гледам и косата,и колекцията ти.......просто,както се казва...."Евала,маце!"

# 37
  • Мнения: 3 405
Агент, останах безмълвна просто 😆
Поздравления зс косата! Същия цвят, но малко под раменете е моята. Плътен, дебел и сух косъм, като конец за шиене е.

Утре вземам WOW dream coat-a, ще дам първо на тийна да го пробва, че аз съм прясно издухана.
Така съм му се надъхала...дано.

# 38
  • Мнения: 438
Леле! Момичета, много яко! Браво! Амбицирам се да наваксам малко! Ще взема Еластисайзър, който често споменавате, ама има няколко вида. Вие за кой точно говорите?

# 39
  • Мнения: 558
SitaraB понеже и аз в момента ползвам Еукапил ми е интересно колко време продължава един твой курс с този продукт? Аз почвам трета опаковка и мисля след нея да спра, защото и не виждам съществен резултат.
IvaMon, и аз съм на края на втората и съм поръчала трета.Мисля да направя пълни 6 месеца и да спра за лятото, защото е противопоказен при слънце, а нямам навик да нося шапки. Лятото ще действам със Сериоксила и Напура. Засега ефект от към сгъстяване нямам, само ми спря косопада, но той не беше драстичен. При мен май е андрогенен и по-скоро имам изтъняване и разреждане на косата и гоня някакво сгъстяване и уплътняване. По указанията го дават след 6тия месец, затова, колкото и да ми е неприятно това мазане, продължавам плътно 6 месеца.

# 40
  • Мнения: 3 405
За нови растежи и запълване на петна при мене помогна Сериоксил и Епруваж също. Даже утре имам пратка със Сериоксил, пак поръчах.

# 41
  • Мнения: 35 891
Скрит текст:

не съм в настроение да вадя целия инвентар, за това само олио финишите, те са любимата ми част от грижата за косата

# 42
  • Мнения: 3 413
Агент, разкажи за розовата серия на Матрикс 😊

# 43
  • Мнения: 221
Не помня чия беше идеята за снимките, но му благодаря, защото докато мъкнех от шкафовете и подреждах осъзнах с какъв добър човек живея - не само не ме наруга за похарчените пари, а дори ми предложи да помогне Grinning и още едно положително нещо се случи - като видях всичко веднага разтоварих и двете кошници, които бях напълнила Blush



# 44
  • Мнения: 1 713
Лелеее, някои колекции направо плашат! Не им ли изтича срокът на всички тези неща???

Принцесо, интересна ми е твоята...мисля, че и тя ще бъде като на aiki_ira..

Общи условия

Активация на акаунт