Професионални серии за коса 134

  • 38 290
  • 782
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 452
Момичета,последните постове ме наведоха на мисълта,че не сме имали тема за Терапии,както за скалп,така и за дължини.Мисля си,че ще се получи една много полезна тема

# 751
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 783
Милк шейк е една от любимите ми марки за грижа за косата.Шампоаните им са невероятно нежни към скалпа, сметаната им е божествена!

И на мен !
Скрит текст:
Това е моята колекция Милк Шейк Simple Smile

# 752
  • Мнения: 2 006
Момичета,последните постове ме наведоха на мисълта,че не сме имали тема за Терапии,както за скалп,така и за дължини.Мисля си,че ще се получи една много полезна тема
Hands Thumbsup

Тази серия на Алтерна позната ли ви е ?
My Hair. My Canvas. https://www.dermstore.com/profile_Alterna_500749.htm

Последна редакция: ср, 01 апр 2020, 14:42 от Casual

# 753
  • Мнения: 282
От намалението в Златна рибка си взеха серума на Eprouvage .
Моля, споделете мнения.
Омазнява ли допълнително скалпа?
Prinzesata, в своя блог е написала, че слага по-малко пипети от описанието.
Вие колко слагате?
Да знам как да го използвам

# 754
  • Мнения: 3 420
Хорааа, имам мейл от Галерия 🤣🤣🤣 Да разбирам ли, че хванах намалението им след месец и нагоре?

# 755
  • Мнения: 939
Точно това влизам да кажа и аз.
Имам мейл че обработването и е приключено и че е изпратена по куриер.
Дали да вярвам или не, че може да е и първоаприлска шега.

# 756
  • Мнения: 1 038
Хорааа, имам мейл от Галерия 🤣🤣🤣 Да разбирам ли, че хванах намалението им след месец и нагоре?

Кой е техния сайт?

# 757
  • Мнения: 3 678
Сладури! Много са забавни.

# 758
  • Мнения: 7 720
А как се ползва концентрата на pro longer серията?

# 759
  • Мнения: 939
Само не знам дали ще ми трябва вече маската, че аз си купих от Парфимо след като от 11.02.2020 нямаше ни вест, ни кост от тях.

това е сайта
http://galleriahairshop.com/shop-full-width/

# 760
  • Мнения: 2 006
Фризьорския им салон не работи, и може би са решили да обърнат внимание на сайта си Simple Smile
Само че цените ... когато поръчах този продукт беше 20-30 лв. http://galleriahairshop.com/produkt/alterna-caviar-resort-sea-118ml/
В Арлен в момента е 68 лв. !!!

Парфимо още не са ни отговорили за калпавата маска на Марокан Rage

# 761
  • Мнения: 1 666
И на мен са ми писали от Галерия. Много се възмутих. Защо смятат, че ще ги чакаме повече от месец и все още ще си искаме поръчките. Поне да бяха попитали. Аз бях поръчала кръгла четка, но съответно впоследствие си взех друга. Тази ми идва излишна. Отговорих им, че не я искам и няма да я взема.
За серума Епруваж - аз си накапвам малко по върховете на пръстите и масажирам скалпа. По този начин не ми омазнява.

# 762
  • Мнения: 282
Viktoriai, би ли споделила дали виждаш ефект от продукта?
Благодаря 🧸

# 763
  • Мнения: 1 666
Да в последно време косата ми расте доста, но според мен е от комплекса неща, които правя за нея. Но смятам и че серумът има принос Simple Smile

Последна редакция: ср, 01 апр 2020, 17:41 от Viktoriai

# 764
  • Мнения: 4 290
Включвам се по темата за точките в ЗР. В сряда пуснах поръчка, в четвъртък получих товарителница, тогава бяха 153, преди това не знам колко са били. В събота я получих и им зададох въпроса кога ги начисляват, отговориха официално, че до 2-3 дни ОТ ПОЛУЧАВАНЕ на поръчката, а днес ми заявяват, че са начислени явно автоматично и веднага, още преди получаването.
Въпроса ми е това възможно ли е? Аз още не съм взела поръчката, те от къде знаят, че аз няма да я върна примерно, че веднага да ми дадат точките...... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт