почистване на стъклена маса

  • 4 782
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 390
С кърпа от микрофибър и разтвор вода, оцет и ракия.
Препаратите за стъкло последно време хич не ги улучвам добри.

# 16
  • Мнения: 1 113
С Пронто Антистатик.

# 17
  • Мнения: 731
С препарат за стъкла - от сините. Пръскам и бърша.

# 18
  • Мнения: 990
Много добре изчиства препарата Айякс за стъкла Peace !

# 19
  • София
  • Мнения: 3 996
Кърпа от микрофибър...може и без препарат!
Холната ни масичка е стъклена и я почиствам само с такава кърпа и вода, нищо друго. Почиства се идеално

И аз така!  Peace

и аз... Crazy

# 20
  • Мнения: 91
Благодаря на всички,които ми отговориха;още днес ще пробвам различни варианти.Няма начин вече да не се изчисти

# 21
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
Кърпа то микро фибър без препарат, само с вода

# 22
  • Мнения: 772
С препарата за стъкла на Дионис. Няма ги ония досадни зацапвания.

# 23
  • Мнения: 494
С какво чистите стъклената маса?Аз ползвам Форте,но не съм доволна,стои на петна,там където е капнало вода засъхва и не мога да го махна.Водата ни е твърда,има котлен камък,може и от това да е. newsm78

''Pronto'' спрей за стъкло,пробвай го аз от години го ползвам и съм доволна.

# 24
  • Мнения: 4 621
С препарат за стълко и къпра, която не пуска власинки Party

# 25
  • Мнения: 91
Ако искате ми се смейте- но с препарат за стъкла и ..вестник вместо кърпа. Embarassed

# 26
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Ако искате ми се смейте- но с препарат за стъкла и ..вестник вместо кърпа. Embarassed
едно време беше така, вестниците бяха с други мастила и хартия, а сега не стават за тази цел Joy
като се има на предвид, че има и много добри микрофибърни кърпи

# 27
  • Мнения: 1 448
С препарат за стъкла - от сините. Пръскам и бърша.

И аз така  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 718
кухненската и холната ни маса са стъклени и съм пробвала много препарати, но най-добре се почистват с Aякс - белия или синия.

# 29
  • Мнения: 219
Да ви кажа повече за препарата за стъкла на Дионис? Хубавото е, че не е само за стъкла и е антистатик - препоръчвам го! А и цената е 4.90лв за 500мл (на 500мл вода се слага по една капачка, която е около 25мл, смятайте за колко време ще ви стигне). А ето и какво пише за самия препарат:

Съдържа екстракт от босилек, жасмин, бактерициди от най-ново поколение, антистатик, бързо изпаряващ се алкохол, два вида емулгатори и фиксатор за блясък. Мултифункционално концентрирано екологично средство за дезинфекция, лесно и бързо чистене и полиране. Използва се за почистването на стъклени повърхности, пластмасови изделия, лакирани мебели, паркети, ламинати, монитори, екрани, авто-стъкла, огледала, очила и други. Вашият дом ще бъде не само чист, дезинфекциран, но и аромат и зиран. Употреба: за почистването на прозорци и мебели е нужно да се изсипе в малка пръскачка - 500 мл. 1-2 капачки от препарата, напръскайте и след това със суха кърпа подсушете. Против изпотяване и замръзване се използва чист концентрат. Не оставя следи по повърхностите и затова не е необходимо да се изплаква с вода.
Прогонва хлебарки, мравки, убива листните въшки по цветята, а и комарите избягват да кацат на прозорците, тъй като не понасят аромата на босилек. Може да го използвате за защита от комари и други ухапвания от насекоми. При ухапване намажете мястото с концентрата – няма да има сърбежи и отоци. Ако с препарата напръскате легла, одеяла, килими, пердета, рафтове и всички места, където се събира прах , ще се погубят всички отрицателни прашинки. Детето Ви има температура - измийте челото му с чист концентрат и тя ще спадне. Идеално действа при синузит и слънчеви изгаряния – бързо сваля температурата и успокоява кожата.
 
Ако някой се интересува - да ми пише Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт