Китайските зодии

  • 1 165
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18 298
Знаете ли зодията си по китайския хороскоп? Какви черти са й присъщи и смятате ли, че ги имате в действителност? (Да разнообразим малко с източна астрология Grinning)

# 1
  • Мнения: 10 993
аз съм метална маймуна. Ами отговарям си и в действителност на описанието. Доволна съм си от зодията.

# 2
  • Мнения: 18 298
Много харесвам зодията ти, сериозно - защото имам познати Метални маймунки. Wink Аз съм Земна коза. За нас казват, че сме малко неоправни и нерешителни, но пък добри и миролюбиви. Не е да съм съвсем доволна... Joy

# 3
  • Мнения: 4 017
Воден глиган. Харесвам си зодията и общо взето си отговарям на характеристиките - добродушие, щедрост, любознателност.

# 4
  • Мнения: 14 775
Аз съм плъх. 🤣 И уж сега е моята година,да видим.

# 5
  • Мнения: 18 298
Ени, като те прочетох, се запитах какво ми се случи през последната Година на Козата, наистина ли беше успешна и пр. И да, стигнах до извода, че определено беше - дори само защото тогава се роди дъщеря ми, малката Коза. Joy Но и определено си беше хубава годината, с пътувания, в служебно отношение и всякак. Така че, за радост си е, че почва твоята година, после може да споделиш какво ти е донесла. Smiley

# 6
  • Мнения: 14 775
Разбира се,ще споделя. Макар че,няма на къде да е неуспешна,защото предстоят някои неизбежни неща,но дано да ми върви. 🤗

# 7
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Аз съм БИК.

Общи условия

Активация на акаунт