Нашите кухни - 82

  • 50 860
  • 885
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: X
Streetz, честита кухня, много ми харесва (въпреки че по принцип не съм любителка на бяло с дървесно).
Дървесното над горните шкафове само декор ли е?
На мен с тези ъглови вдлъбнати лайстни много ми харесва, аз си ги харесвам тях по принцип, ако са от по-тесните.
Ако имаш желание да кажеш - колко ти излезе кухнята?
Само декор е. Единствената функция е, че върху шкафовете няма да се събира прах.
Цената (без уреди, мивка, смесител и гръб) излезе 6000 без малко.

# 136
  • Мнения: 9 811
Streetz, благодаря за инфото. С удоволствие да готвите в нея, а и да ви радва окото!

# 137
  • Мнения: 41 045
Само декор е. Единствената функция е, че върху шкафовете няма да се събира прах.
Цената (без уреди, мивка, смесител и гръб) излезе 6000 без малко.

И аз имам такова, но му сложихме лунички. Някак да е само козирка без функция ми се стори неправилно.

# 138
  • Сливен
  • Мнения: 86
Здравейте група в застой сме в търсене на плот и гръб за новата ни кухня заради корона вируса. Ровейки се  в нета попаднах на плот и гръб на RESOPAL. Някой от вас има ли наблюдения върху тях. Качествени ли са? заслужават ли си

# 139
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 750
Сега ме помислихте. Нашият плот ще е дървен, гърбът -плочки. Казаха, че няма да има лайсна между тях, а само силикон. Окей ли ще е или има и други варианти? Без лайсни.

Вкъщи е така. Вече 1 година не виждам проблем в това, че няма лайсни.
Благодаря за отговора.
А лесно ли поддържаш дървото? "Пазиш" ли го много? Моите притеснения са главно там.

# 140
  • София
  • Мнения: 6 273
Сега ме помислихте. Нашият плот ще е дървен, гърбът -плочки. Казаха, че няма да има лайсна между тях, а само силикон. Окей ли ще е или има и други варианти? Без лайсни.

Вкъщи е така. Вече 1 година не виждам проблем в това, че няма лайсни.
Благодаря за отговора.
А лесно ли поддържаш дървото? "Пазиш" ли го много? Моите притеснения са главно там.

В началото много му треперих, само да капнеше капка и  веднага попивах, после посвикнах. Омаслихме го в началото с масло за плотове на Осмо, скоро ще трябва да повторим. Поддържам стандартно - забърсвам с влажна кърпа, от време на време сапунисвам плота и го почиствам хубаво. Факт е, обаче, че вече има тук там поражения по дървото - леки драски, които може би ще отстраним преди да омаслим пак. Според мен техническият камък е по-лесен за поддръжка и по-малко му се трепери, но дървеният плот си има своето очарование.

# 141
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 750
Със сигурност има своето очарование. Simple Smile аз останах с впечатление, че от фирмата ще ни го обработят. Мислех, че това включва и омасляване. Но явно при вас не е така. Трябва да попитам при нас. Може ли снимки на кухнята ти и по-специално гърба и плота, където се срещат. Ако, разбира се, не досаждам. Може и на лични. Blush

# 142
  • Мнения: 1 090
И аз искам снимки,  ако може.
Предстои обзавеждане на кухня и определено искам да е дървен плота, защото създава невероятна атмосфера според мен.

# 143
  • София
  • Мнения: 6 273
Ето снимка от кухнята ми (разхвърлен е плотът, абстрахирайте се от нещата по него) и една на мястото, където се среща с плочките:

Скрит текст:

Последна редакция: ср, 08 апр 2020, 00:46 от catty m

# 144
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Здравейте! Отзиви за този аспиратор
http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=9&c=102&pid=1788
дали дърпа хубаво, шумен ли е много...Стаята, за която ще се използва е 17 кв.м.

Гледам и този също, но не мога да разбера какво ще рече размер 60/90

http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=9&c=102&pid=1990


Благодаря!

catty m,страхотно се е получило. Плота какъв се води?

# 145
  • Мнения: 41 045
Естествено, че дърпат хубаво, виж какви дебити имат. Аз имам  от същата марка, но за пълно вграждане, и съм доволна. За твоето малко помещение са предостатъчни.

60 и 90 са ширината на уреда. Забележи, че има два варианта с две различни цени.

# 146
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Естествено, че дърпат хубаво, виж какви дебити имат. Аз имам  от същата марка, но за пълно вграждане, и съм доволна. За твоето малко помещение са предостатъчни.

60 и 90 са ширината на уреда. Забележи, че има два варианта с две различни цени.

Благодаря! Не бях видяла, че са два варианта Relaxed

# 147
  • Мнения: X
Maxima-та е идеална, ако не бях избързал щях да взема нея, но ... другия път.

# 148
  • Мнения: 417
Искам да си взема хубави контакти за кухнята , обикновени не скрити ,моля за съвет марка, модел .. от които сте доволни

# 149
  • Мнения: 1 695
Някой да знае от къде мога да купя такива дръжки?

Общи условия

Активация на акаунт