Нашите кухни - 82

  • 49 777
  • 885
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 541
@KittyCatty
Софтуерът на ИКЕЯ има някои изисквания (стандарти) и  няма да ви позволи да направите всичко. Например, да поставите печка до стената, или печка директно до мивка, сигурно и за комина имат някакви ограничения

# 16
  • Сливен
  • Мнения: 86
Здравейте кой от 3 варианта ви допада най много.  От многото цветови комбинации съвсем се оматахме.

# 17
  • софия
  • Мнения: 25 116
Трети вариант - дъб, мрамор ефект и бяло.
Допълвам се - има бяла плоскост, която е като груба шпакловка. Като текстура, за мен, би била най-подходяща в тази комбинация.

Последна редакция: нд, 08 мар 2020, 15:42 от zvаnchе

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Може ли номера на мрамора да го водим в цяла плоскост.
А тези AGT турска плоскост ли са?

# 19
  • Мнения: 6 834
Трет вариант - дъб, мрамор ефект и бяло.
И на мен ми харесва най-много.

# 20
  • Мнения: 8 541
@lana76
отдалече не се виждат и трите какви  са. Сиво предлагам или даже още по-смел цвят.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Трети вариант - дъб, мрамор ефект и бяло.
Допълвам се - има бяла плоскост, която е като груба шпакловка. Като текстура, за мен, би била най-подходяща в тази комбинация.
И на мен така наложени с мрамора ми харесва най много. Но понякога мострите не дават цялостна представа, хубаво е да се види цяла. Хоросан е много хубав също!

# 22
  • Сливен
  • Мнения: 86
Трети вариант - дъб, мрамор ефект и бяло.
Допълвам се - има бяла плоскост, която е като груба шпакловка. Като текстура, за мен, би била най-подходяща в тази комбинация.
И на мен така наложени с мрамора ми харесва най много. Но понякога мострите не дават цялостна представа, хубаво е да се види цяла. Хоросан е много хубав също!


Какво имаме впредвид.  Може ли да покажете тази бяла плоскост като груба шпаклжвка която имате впредвид

# 23
  • софия
  • Мнения: 25 116
Мога да покажа, но не мога да кажа име. Мисля, че го има в Салекс. Избирала съм по външен вид.

# 24
  • Сливен
  • Мнения: 86
Мога да покажа, но не мога да кажа име. Мисля, че го има в Салекс. Избирала съм по външен вид.


Да .Моля да покажете 😊

# 25
# 26
  • Сливен
  • Мнения: 86


Благодаря. Много ми хареса . Ако някой може да помогне как точно се води това. Идеята ви е да се ползва за  Гръб ли .

# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Може ли номера на мрамора да го водим в цяла плоскост.
А тези AGT турска плоскост ли са?



Мрамор арабекс мат на Геталит от Салекс. AGT никаква идея нямам какви са.  Само мостри на AGT имам  в момента.  . Всъщност мисля да заложа на ALFA WOOD но нямам мостри . Но предполагам че бялото и крем няма да се различават.
Имам предвид, освен цвят и качеството е важно, Егер са добри плоскости, но ,AGT може би Шадоу да каже, аз нищо не съм ползвала от тях.

# 28
  • Сливен
  • Мнения: 86
Може ли номера на мрамора да го водим в цяла плоскост.
А тези AGT турска плоскост ли са?



Мрамор арабекс мат на Геталит от Салекс. AGT никаква идея нямам какви са.  Само мостри на AGT имам  в момента.  . Всъщност мисля да заложа на ALFA WOOD но нямам мостри . Но предполагам че бялото и крем няма да се различават.
Имам предвид, освен цвят и качеството е важно, Егер са добри плоскости, но ,AGT може би Шадоу да каже, аз нищо не съм ползвала от тях.


ALFA WOOD доколкото разбрах са по добри от AGT.  Затова съм избрала именно  АLFA WOOD.

Пак казвам нямам каталог на ALFA WOOD затова съм показала AGT . Предполагам че бяло и крем са сходни от двата каталога. ПРостов показах цветовите комбинации между които се чудим. Много цветове разгледахме много се оматахме.  Май ще се ходи до Салекс че с тез малки мостри е много трудно поне за мен.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Задължително отидете да видите по-голям размер. Ако имате плочка/парче ламинат от по вземете, хубаво е да се наложи на долните шкафчета.

Общи условия

Активация на акаунт