Нашите кухни - 82

  • 50 849
  • 885
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 7 994
Ние също с Pro100 правим проекта, но мъжът ми свали стара версия, защото новата е около 400 евро май.

# 301
  • София
  • Мнения: 360
Моята фурна е Miele, вградена, с пиролиза. Умишлено я взех с тази функция, и за 5 години я включих само веднъж. Два дни и две нощи не можах да я отворя, докато спадне температурата. Не повторих. За мен е излишна, но друг може да си я одобрява.


Иначе доволна ли сте от фурната, ако може да споделите малко впечатления и кой е модела? Благодаря.
И аз имам Миле с пиролиза от 5 год.Честно казано освен, че има пиролиза, която не съм ползвала нямя рязлика от старата ми френска фурна. И тази си пече от едната страна повече. Имам бонус, че на няколко пъти ми падат страничните държачи и настава екшън ако е гореща. А пиролизата не смея да я ползвам, защото върху фурната ми лежат тръбите за газовите котлони а никой не можа да ми гарантира, че това е безопасно.
И да предупредя: тези газови котлони НЕ работят без ток. 100пъти предупредих, че са ми важни защото тъкът спира при нас и никой не ми каза, че имат защита и газта спира когато спре тока. Явно има доста неща, които не са научили представителите на Миле!

# 302
  • София
  • Мнения: 1 870
Привет от мен! Бях обещала да кача снимки на моята завършена кухня, дано помогне на някой, който се чуди как да събере кухня на тераса с ширина 1 метър. Благодаря отново на всички ви за съветите!
Все още липсват 2 релси, които трябва да се закачат и доста декорацийки, които не съм купила, но си я ползвам с кеф 💗

Скрит текст:





# 303
  • Мнения: 8 844
добре е изпълнено.
Аз на ваше място ще махна и отатъка от стена, на която тои радиатора, да отворя помещението, че така мн ясно се вижда какво е било, може би щях да напрая и еднакви настилките.

# 304
  • София
  • Мнения: 1 870
добре е изпълнено.
Аз на ваше място ще махна и отатъка от стена, на която тои радиатора, да отворя помещението, че така мн ясно се вижда какво е било, може би щях да напрая и еднакви настилките.

Няма стена, шкаф с барплот е. Simple Smile
Много държах на това, има доста място за съхранение. Последната снимка е от средата на стаята, има още толкова, не ми е тясно. Simple Smile

# 305
  • Мнения: 6 306
На мен ми харесва! А и имам спомен че се обсъждаше местене на радиатора, но май не беше възможно..

# 306
  • Мнения: 8 844
радиаторът на шкафа ли е монтиран??

# 307
  • Sofia
  • Мнения: 6 925
Мене много ми харесва,особено за размерите,с които е съобразено е супер функционално!

# 308
  • София
  • Мнения: 1 870
Не, с крака на пода е монтиран радиаторът. Вижда се на една от снимките.

Хладилникът е временно решение забравих да добавя Simple Smile Бъдещият ще е иноксов.

# 309
  • Мнения: 2 452
Здравейте може ли препоръки за фирми или майстори на кухни за Пловдив. Бяхме в Диалог харасахме една кухня но цената ми се вижда доста. Другото което не ми хареса е че при  ъглите на термоплотовете свръзката е с лайсна което за мен хич не е естетично. Та моля за препоръки може и на лични.Благодаря

# 310
  • Мнения: 9 807
Мередит, честита кухня! Със здраве да си я ползваш!
Чудесно изглежда и са сместени всички основни уреди, от които има нужда в една кухня.

# 311
  • Мнения: 2 912
Мередит, и на мен много ми харесва кухнята, поздравление и много вкусни гозби да приготвяш в нея!

# 312
  • Мнения: 39 405
Честито, Мер!

# 313
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Много хубаво изпълнение , честито. Стария ни апартамент беше така с бар плот , но бяхме сложили мрамор за плот.

# 314
  • Мнения: 5 998
Момичета, искам вашето мнение дали стоят добре тишлайфери на обла маса? Ще си взимаме обла маса, а аз много си падам по декорирането и се чудя може ли да се експериментира.

Общи условия

Активация на акаунт