Нашите кухни - 82

  • 50 801
  • 885
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 289
Благодаря!

# 61
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Спрях се последно на черната мивка Schock.
 Според вас кой  е по-удачен модел  от тези двата и защо е такава разлика в цената?
http://schock.bg/%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%BD%D0%B … -schock-nemo-n100
http://schock.bg/%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%BD%D0%B … chock-quadro-n100

И аз да се намеся, едната е за пдч плот а другата е за монтаж под плот, тоест за камък и подобни материали. Понякога цвета също вдига цената.

# 62
  • Мнения: 40 905
На картинките и двете са показани монтирани над плот, ама доколкото си спомням май при гранитните можеше и по двата начина при една и съща мивка.

# 63
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Ся доколкото разбирам има няколко начина за монтаж на камък, моя съвет е да изберете начин на монтаж при който има максимално малко ръбове и фуги. Оня ден говорих с един каменар и вече правели и монтаж на 45 градуса.

# 64
  • Мнения: 40 905
Оня ден говорих с един каменар и вече правели и монтаж на 45 градуса.


Това е супер, стига да го могат. И остава ли достатъчно площ за залепване, ако се изреже и ръбът на самата мивка/   Аз съм леко скептична.

# 65
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Как ви се струва това разположение
Абстрахирайте се от празното пространство между хладилник и мивка, просто програмата не ми позволява да сложа шкаф с чекмеджета от стандартните размери

# 66
  • Мнения: 40 905
Представям си едно голямо мръсно петно на стената до вратата на фурната.

# 67
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Казаха ни аспиратора да обслужва и котлони и печка затова се чудя кое как да наредя

# 68
  • Мнения: 39 329
Така поставен плот четворка не е удобен за ползване.

# 69
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
единствено така ми позволи да наместя шкафовете Икейската програма. Всъщност имате ли предложения за някоя безплатна програма, която да не е свръх голяма? Благодаря

# 70
  • Мнения: X
Сложи хладилника в ъгъла, печките там изглеждат много странно. Малко е трудно да се схване идеята на кухнята, защото не е показана цялата стая (врати, прозорци, друго пространство).

# 71
  • София
  • Мнения: 388
Защо да не може да се разместват шкафовете? Всичко позволява програмата. Дръпнете напред шкафа с котлоните, преместете на празното място този 40см с чекмеджетата и върнете обратно шкафа с котлоните. Най-лесно става като сте на изглед "отгоре. И аспиратора може да се премести малко на ляво. Така като гледам дотук шкафовете ви са 2,80м. Колко ви остава до стената? Има икейски шкафове 20, 30, 40см. Все нещо ще влезе там. Махнете хладилника и тогава пробвайте да наместите шкаф. Аз имам абсолютно същия проект на Икеа,  но огледален. Местата на котлоните и мивката са обратно, фурната е там, хладилникът ще е на празната стена при фурната. Мисля, че го качвах преди време.
Скрит текст:
В края на краищата ще е друг проекта, утре трябваше да купуваме кухнята, но ще чакаме да отвори Икеа през април.

# 72
  • Мнения: 39 329
Може ли проекта за последната кухня + хладилник? Според мен всичко ще е супер, ако хладилникът е в левия край на показаната стена.

# 73
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
На нас ни е рано за кухня, но трябва да нагласим местата на аспиратор и вик, защото в момента е вик техника в строежа.
Благодаря за предложенията! Ще разместим печката с хладилника, и котлоните и аспиратора ще минат от дясно на новата позиция на печката.

# 74
  • София
  • Мнения: 388
Може ли проекта за последната кухня + хладилник? Според мен всичко ще е супер, ако хладилникът е в левия край на показаната стена.
Не разбрах към мен ли е коментара за последната кухня с хладилник. Ако да - ето го.
Скрит текст:
А това е окончателния проект. Много се надявах да е факт кухнята до края на месеца, но ще изчакаме да се нормализират нещата.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт