Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 33

  • 57 748
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 22 951
И моята беше доста асиметрична след поставянето.Последващите дни започна промяна.

# 736
  • Мнения: 1 397
Мога ли да правя нещо? Притеснена съм да не ми остане така Sad

Няма да остане така,но утре,вероятно ще имаш по-голям оток. Щом в горната имаш повече филър и е бодена повече пъти,нормално да я чувстваш така сега. Същата бях и аз и добре,че тогава започна истерията с маските,та не ме беше срам да излизам.
По съвети на момичетата от групата правех масажи, слагах лед и мажех с арника. Всички тези неща са,за да намалее отока.

# 737
  • Мнения: 680
Супер, почвам с лед! За масаж - малко ме е страх, но ще опитам да разтърквам на място точка по точка без да разнасям наляво надясно, да не направя някоя беля.
Благодаря ви, момичета!!!

# 738
  • Мнения: 1 345
Днес по-добре не прави масаж и не ги пипай ,почни от утре.Според мен е нормално да има асиметрия първоте дни от отока,и е много вероятно да изчезне после.И при мен имаше разлика ,първите дни много се забелязваше,за съжаление не изчезна напълно и ще ходя тези дни да коригирам,но определено е доста по незабележима от първите дни.При мен горната устна остана една идея по голяма от долната,а долната от ляво е леко по обемна от дясната страна.

# 739
  • Мнения: 1 806
Спомняш ли си там да те е заболяло повече при убожданията ? Според мен първата седмица е рано да се говори за неравности. На мен при последното попълване за хидратация с 0.5 имах балончета отвътре на горната устна, но изчезнаха след 6-7 дни и всичко е наред.

# 740
  • Мнения: 3 416
Да, нормално е, ще се оправи и намести филъра, мажи с арника.

# 741
  • Мнения: 3 414
Моята хиалуронидаза е мнооого яка  в устните, в годината по 2-3 пъти ходя като слагам по 1мл.за 4 месеца всичко е изчезнало.
Д-р Неделчева говори за хард хиалурони, замислям се за нещо различно (слагано ми е досргаАприлине, Принцес и още един вид)

# 742
  • Мнения: 2 874
Момичета, здравейте и от мен, отдавна не съм писала Simple Smile
На мен скулите при Трендафилова ми се развиха страхотно. Добавих малко бустер в ъгълчетата на устните и дозапълних бустер под очите, че покрай карантината нещо се поразорбира. Определено скулите и устните при Трендафилово много ме разхубавиха. Всички ми го казват.
Обаче ботокса почти ме отпусна (аз сложих октомври, но ретушираме три пъти след това). Края на май мисля да слагам пак ботокс, че и веждите ми си върнаха предишната форма.
В тази връзка - с ботокса се получаваше онзи така желан лисичи поглед, тип Бела Хадид и много се харесвах, но ботоксът не ми държи много. Знаете ли дали някой в България прави тази процедура. В Русия е много популярна. Ще попитам и Трендафилова, но не ми я е споменавала.

# 743
  • Мнения: 1 806
Fox eyes гледам, че я рекламира младия Денков. Аз не бих отишла при него обаче .
Друг не съм срещала , но не съм и търсила.

# 744
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Момичета, нормално ли е едната устна да ми е неравномерно подута след поставяне на филър (преди 5 часа)? Отдолу е асиметрична. Долната е добре, там беше по-малко. Горната я чувствам и много опъната, с голямо вътрешно напрежение.

P.S. Диди, много добре добре са ти станали очите! Мислиш ли, че тази терапия има ефект и за попълване на обем под очите?

Да, нормално е, мястото е силно травмирано от убожданията. Дай си седмица - 10 дни да се успокоят устните. Ако след това пак ги виждаш различни и с асиметрия, докторът лесно ще оправи нещата, но трябва наистина да е минало време.

# 745
  • Мнения: 3 576
КРР, ако смятам правилно ботокса ти вече на 7 месеца, което е съвсем нормален период, ако не си слагала преди това и все още нямаш натрупване.
При мен в началото държеше по 6—7 месеца, сега слагам на година, но имам и по-голям толеранс - не търча при първата появила се бръчка, а чакам да се възвърне изцяло мимиката на лицето.

# 746
  • Мнения: 22 951
КРР, др.Лафчис прави фокси айс ако добре помня.

# 747
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Заповядайте в новата тема:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1214280

Общи условия

Активация на акаунт