Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 394

  • 45 200
  • 740
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 20 905

Празнувате ли.......Hearts

Днес, камерен състав.Hug

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 34 217


https://twitter.com/SefirinKiziDizi/status/1236683097137184771

Подгряване:

Любимите семейни следи на Мелек

Мелек, на теб разчитаме мама и тати да се съберат, дори и да не си простят.

# 32
  • Мнения: 244
Привет, момичета!
Марта какво ли прави?!
Липсва ми!!!

# 33
  • Мнения: 436

Една шегичка😂😂😂


С нетърпение очаквам епизода утре,ще ни разкрият ли нови неща и ще се разплитат ли стари.🥰

# 34
  • Мнения: 142
Честит празник мили дамии... Пожелавам Ви много здраве и малките човеци да Ви слушат много ❤️❤️❤️❤️🎉🎉🎉🎉🎉

Мариана.... Не се стърпях, малко ще е да го направи 🤭🤭😁😁🤭😁🤭






https://twitter.com/SefirinKiziDizi/status/1236622694776537088

Подгряване:

Какви последици ще има близостта на Дуду до Яхя?

Най-малкото, Елван да я оскубе.


Как според теб ще свърши утре финала??
Че аз имам варинати, но не мисля, че накрая ще е казването на Наре... Чудя се дали казва Наре наистина или просто така са го монтирали???

Хубав да е празника Ви момичета 🎉🎉🎉😍

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 382
Привет, момичета!
Марта какво ли прави?!
Липсва ми!!!


дано всичко е наред при нея, че гледам новините Thinking

попаднах на това клипче Satisfied Smiley

https://vk.com/video-37681463_456241451 

# 36
  • Мнения: 23 346


Здравейте момичета Two Hearts
Празнувате ли още? Нека ви е хубава вечерта!
Страхотен подарък сме имали - преведен разказа на Енгин!
Теменужка  Two Hearts  Мариянка Two Hearts

Благодаря, че сте се притеснили за мен. То като гледам новините и аз се притесних за мене си...
Сега по същество - без паника, защото тя е най-лошия съветник за всичко.
Ние си работим с маски,  засилихме  дезинфекцията, при мен е спокойно.
Каквото има да става - ще стане. Взимат се проби, чакат се резултати.
Приемам всичко спокойно.

Хайде да ви направя по един тематичен подарък...

Последна редакция: нд, 08 мар 2020, 20:27 от Марта_49

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 1 394
Каква прекрасна нова тема сте заформили 🤗❤️
Гедиз за сега е безобиден, но не сме видяли много от неговия характер.
Елван дано вече подаде документи за развод, само сега да не се окаже бременна 🙄 и да трябва да живее с тия идиоти. Яхя да си взема тая Дуду и да се маха от картината, мислех че ще бъде от добрите, а той ще се окаже по- голям враг на Санджар и от Акън...

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 34 217






Берен/Мелек с оператора Сердар Армутлу.
Берен си е една малка кокетка - така трябва.
Едип/Каврук чете сценария.

Марта, така трябва - спокойствие и да няма паника.
И това чудо ще мине.

# 39
  • Мнения: 23 346


Момичета Two Hearts едно поздравче за настроение...


# 40
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 631
Здравейте по вечерно време,момичета.Сигурно вече сте се напразнували,надявам се и да сте се повеселили добре...Някои все още работим,та празникът сме го отложили за друг ден.
Рекох да ви напомня,че само след има- няма 14-15 часа ще имаме нужда от обилно количество кърпички.🙊Не знам защо си мисля,че утрешният епизод ще го сравняваме с първия по страдания.....Така,че мисля да се запася добре...😄😄😄
Ай,аз съм щастлива да гледам Енгин на екран и почти нищо не може да помрачи щастието ми.Имам леки смущения от гедизовите фенки,най- вече в ТТ,които са прекалено напористи,настоятелни и некултурни.Ами да,щом обиждат продуценти,телевизия,Енгин,Неслихан и дори сценаристките,за мен са такива.Но не желая да помрачаваме нито настроението ни ,нито темата с тава.Споменавам го мимоходом.Енгиновия Санджар ме запрати на маслината и няма слизане от там.С нетърпение очаквам всеки понеделник.С още по- голямо нетърпение надничам във вторник вечер и сряда за буквичките и съм си доволна  и щастлива.Това не е истинска история,не се впрягам прекалено,а и ми харесва това,което ни представят.Е,не съм я писала аз,не може да е както аз искам,а и щеше да бъде скучна без конфликти.
Нямам търпение да дойде утре.
За корона вирусът не се притеснявайте толкова.Вярно,проблемът е в световен мащаб и е сериозен,но това не значи,че трябва да спрем д а дишаме.Просто засилваме предпазните мерки.И се молим да създадат ваксина скоро и да не го лепнем някъде дотогава.
Ах,както винаги забравих нещо.Извинявам се предварително на разбиращите турски,за несъответствията,които могат да открият при превода.Знам,че при преминаването на два езика,се губи много от авторската магия.Но това са възможностите...старая се да съм най- близо до превода от испански,но не мога да гарантирам за превода от турски на испански.От това,което чета,мисля,че понякога използват Гугъл за помощ,така че........Само да добавя,че не съм професионален преводач.Използвам испански за говор и рядко български извън къщи,което не е същото като да използваш литературен,книжовен език.Офффф,пак взех да се обяснявам.Лека вечер,сладурки.
Утре часът и мястото на срещата са ни известни...

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 34 217






Да видим утре, какви отпечатъци в нас ще остави 12 епизод.
Не остана.

Теменужка, всичко е супер миличка.

# 42
  • Мнения: 20 905


Лека да ви е нощта.

# 43
  • Мнения: 9 363
Добро утро в нашия понеделник 🙂

 Марта, радвам се, че всичко е спокойно.

 Крайно време е да сложат поне едни щори на този аквариум, в който живеят и особено спят Наре и Мелек, зловеща е гледката през нощта 😳

Последна редакция: пн, 09 мар 2020, 06:58 от araselia

# 44
  • Мнения: 436
Добро утро,прекрасен понеделник ви желая.
Моля припомнете ми ,защо имам спомен,че Яхя и Елван също не са консумирали брака.Не споменаха ли нещо такова когато той спа на тавана.

Общи условия

Активация на акаунт