СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 13

  • 26 959
  • 921
  •   1
Отговори
# 285
# 286
  • Мнения: 6 925
И аз получавам по 3 пъти всяко съобщение на мобилното приложение на Школо, и мен много ме дразни Simple Smile. А пък на десктоп приложението дори не светка писъмцето, когато има съобщения. Има какво да се желае от платформата. А те не са много сговорчиви. Най-добронамерено им бях писала (защото смятам, че всеки би искал обратна връзка и да си чистят проблемите, ако някой ги хване), че имаше някакъв проблем с изчислението на успеха и статистиката. Отвърнаха обидено. Сега не искам да им пиша да си махнат надписа, че статистиките се обновяват на 24 часа, което категорично не е вярно; или пък просто наистина да започнат да ги ъпдейтват на 24 часа.

# 287
  • София
  • Мнения: 7 190
Ти пък!
Непрекъснато им пиша през последните 3 години.
В началото, например, класациите бяха по успех и по азбучен ред, което беше някакъв пълен абсурд. Писах им, вярно не кандисаха тогава да правят промени, но на по-късен етап в крайна сметка го оправиха. Сигурно доста хора са им писали.

# 288
  • Мнения: 47 981
Има 2 случая в Пирогов,дано удължат ваканцията в София

# 289
  • Мнения: 21 455
Ако не я удължат, ще си спестя епитетите, които ми идват наум.

# 290
  • София
  • Мнения: 7 190
Тъкмо влизах да ви честитя подразбиращата се удължена ваканция, пък вие - така - с едно съмнение да подхождате. 🤣

# 291
  • Мнения: 3 048
И аз със закъснение да поздравя настоящите и бившите седмокласници рожденници.
Поздравления и от мен за Ния!
Да не сме чули песимизъм от нашите АК кандидати! Освен, че са от най-мотивираните деца в темата, на кои други кандидати токоз народ ще им стиска палци, колкото е отбора на нашата темичка.
Мария, смях се с глас на новата ти титла на "водещ почитател". Носи я с гордост и знай, че тя също задължава. Grinning
Допълвам се. Red пък се оказва водещ почитател на Школо. Grinning

# 292
  • София
  • Мнения: 3 561
При положение, че в Плевен и Габрово удължиха ваканцията до второ нареждане, няма логика в София да не го направят...

# 293
  • Мнения: 6 586
Що не вЗемем да си направим едни значки и за нас  - седмокласната 2019/2020. Може с коронка , може и без.

# 294
  • София
  • Мнения: 7 190
А, как без коронка? Че тя е задължителна!

# 295
  • Мнения: 11 667
При положение, че в Плевен и Габрово удължиха ваканцията до второ нареждане, няма логика в София да не го направят...

Само да не прекъснат нашата ваканция, вместо да пуснат и вас  😂

# 296
  • Мнения: 21 455
Аз мисля, че национална ваканция от днес плюс още две пълни седмици е най-добрият вариант. Пък ако ще да се отучва през лятото. Не да ми делят страната на зони.

# 297
  • Мнения: 6 586
Те и без  това не са казали  нищо конкретно за Плевен и Габрово. Нашият кмет сутринта мънка по ТВ- то неподготвен.

# 298
  • Мнения: 8 228
Моят скучае, от една страна, защото е без лаптоп, а от друга, защото цял ден вали дъжд и съвсем за малко бил навън. Нито една задача не е решил от скука обаче. Нямам нерви вече. Ако иска да решава, все едно местенце ще има за него в училището му - паралелката с география. Тъкмо ще е точно с децата от които уж иска да се отърве, а не прави нищо по въпроса.

# 299
  • софия
  • Мнения: 25 446
Аматьорки. Аз тази година за първи път влязох в Школо и се оказах  родител 2. Някак тихомълком, след като писах, където се сетих (професионално изкривяване), станах просто родител Stuck Out Tongue Closed Eyes
Доста големи шила сме се събрали 😂

Общи условия

Активация на акаунт