СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 13

  • 26 896
  • 921
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 4 966
И ние вчера си направихме хубава разходка с кучето в гората, по реката. Живеем край София. Хубаво е в къща, и на двора може да се стои. Само да е хубаво времето.
Аз работя в медия и не мога да спра работа, освен отпуск да си взема. Но и аз не мисля, че ще е честно спрямо колегите. Имам и колеги с по-малки деца, които трябва да се гледат. Засега бабите им са ги поели, но...
Госпожата по БЕЛ прати едно домашно, по месинджър, и чрез сина си, който е съученик на дъщеря ми. Един тест имат и по математика. Други опити да се свържат с нас учители няма. При големия са още по-зле нещата. Класният казал, че още не знае как ще се случват нещата. Първа английска.
В момента няма достъп до Школо - техническа актуализация, пише.
И понеже едно зло не идва само... Снощи мъжът ми ми каза, че на свекърва ми са открили рак на гърдата. Сега й предстои операция.

Последна редакция: нд, 15 мар 2020, 07:50 от Betty L.

# 916
  • Мнения: 3 491
Бети, стискам палци всичко да се нареди добре със свекърва ти.
Иначе и аз съм на същото дередже с работата. Съпругът ми е в списание с голяма част преводни материали, но и там си трябва организация на място около предпечатна подготовка и т.н

# 917
  • у дома...
  • Мнения: 3 072
Единствено учителката по БЕЛ им раздаде задачите за седмицата. В петък ще правят контролно по месинджър. Тя е и най-младия учител, който имат.
Живеем на 30 км от София, принципно веднъж месечно пазаруваме в големите хипермаркети, основно месо, месни продукти, олио. В магазинчетата в града ни има опашки, но пускат по един или двама. Хляба е най-проблемен. Яд ме е, че затвори любимото ни кафене. Традиция ни е, особено през попивните дни, поне по веднъж на ден да пием кафе там.
И да се оплача от баща ми - отказва ми, поне за момента, да спре да излиза из града. Живеем под наем - етаж от къща и половината двор държим и има къде да излиза на въздух!
Работя в общинска администрация, "Местни данъци и такси". Постоянно съм в контакт с клиенти. Съпругът ми работи в София. Реално и двамата няма как да работим дистанционно.

# 918
  • Мнения: 797
Добро утро! Стискам палци на Бети! Дано да намерите адекватна помощ в тия страшни дни!!! А и аз да споделя - вече толкова се нсплсшихме, че всякакви срещи по работа ще ги вършим дистанционно.  И сега май трябва да мислим за оцеляване, а не за друго.

# 919
  • София
  • Мнения: 9 097
Пускам нова тема, за да не ни заключат.
Дано Бубчето няма против Relaxed Flowers Hibiscus :
https://www.bg-mamma.com/?topic=1189477.new#new

# 920
  • гр.София
  • Мнения: 4 146
Бети,кураж!
 И аз утре съм си на работа. Излизам много рано и в тролея сме по трима на кръст-даже си знаем физиономиите.
 Сега ще извадя шевната машина и ще спретна малко маски от памук.  А и шефът ни е обещал утре да ни раздаде.
Една трета от фирмата ни вече работи от вкъщи.

 Напуши ме истеричен смях,като прочетох,че има планирани прекъсвания на тока в София следващата седмица. Сега настояват Фандъкова да ги отмени.

# 921
  • София
  • Мнения: 56
Уча се няма ли да пуснат безплатен абонамент... цял свят го направиха.. поне за 14 дни.

Общи условия

Активация на акаунт