US и Canada мами: инфо за ваничка за къпане и baby wipes?

  • 2 335
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 605
Да кажа zа брой кърпи4ки  Wink  Смятай 4е поне на всяко хранене има и едно сменене на памперсите, да ре4ем 8 пъти на ден. Ако има само пиШ, една кърпа ти стига, но ако има и други екстри, както при нас при всяка смяна  Crazy отиват 2, 3 кърпи4ки. Та горе долу 15 на ден, бих каzала.

Ние полzваме една съвсем обикновенна вани4ка от ИКЕА zа 6?, не е анатоми4на но въпреки това ми е удобна. Ето я http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?top … rtNumber=70098121

Ина4е тук на мода e Tummy Tub

# 16
  • Мнения: 7 091
ЗА МЕН Е НОМЕР 1, пробвах поне 3 докато се спра на тази

http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2404856&c … parentPage=family

Лана, кажи моля те ти като я поръча тази ваничка колко ти излезе шипинга?! Току-що се опитах да си я поръчам и се оказа, че ваничката е 24.99, а шипинга е 23.99  #Crazy ooooh!  И това е за обикновен  ground service, т.е най-евтиния предлаган вариант. В никой от магазините около нас я нямат, питах вече и се чудех дали някъде другаде я няма. Просто не ми се дават пари за шипинг колкото за самата вана  Confused

# 17
  • Мнения: 1 393
Tandoori, няма те ли магазини на Toysrus или Babiesrus при вас? Аз съм я виждала тази "Еuro Bath" в нашите, само че досега не бях я заглеждала толкова.
Но сега попрочетох малко повече ревюта и май Lana2004 и ти ще се окажете прави, че тази е най-добрата, а и като гледам май най-дълго се ползва:

http://www.toysrus.com/family/index.jsp?cp=2255976.2256088&c … 6094&view=all

Май и аз ще се насоча към тази, благодаря!  Laughing

# 18
  • Мнения: 7 091
Tandoori, няма те ли магазини на Toysrus или Babiesrus при вас? Аз съм я виждала тази "Еuro Bath" в нашите, само че досега не бях я заглеждала толкова.
Но сега попрочетох малко повече ревюта и май Lana2004 и ти ще се окажете прави, че тази е най-добрата, а и като гледам май най-дълго се ползва:

http://www.toysrus.com/family/index.jsp?cp=2255976.2256088&c … 6094&view=all

Май и аз ще се насоча към тази, благодаря!  Laughing

 В разстояние на 100 мили около нас има само един магазин на BRU и там я нямат и не могат да я доставят  Rolling Eyes
Гледах и в  Baby Center  и амазон и още няколко места, навсякъде шипинга е почти колкото ваничката  Sad

# 19
  • Мнения: 464
И аз съм ползвала като ваната на Каролина. Таня не я харесваше особено. Още от 8мия месец започнах да я къпя седнала в нашата вана. Купих и от онези животинки, които се залепват на дъното и не позволяват на бебето да се перзаля.
Относно моикрите кърпички, ползвахме марката Памперс(сега в Германия ми харесват Пенатен, хехе)

# 20
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
И аз да се разпиша - ползваме ваничката, която Каролина е показала. Доста ни е удобна (аз съм го къпала в нея Дани 3-4 пъти, на таткото му е много кеф и той се занимава, а иначе чат-пат се плискаме двамата в голямата вана).
 
Ползваме я върху плота в кухнята.

Първия месец обаче ни се видя много широка за малката мишка и ползвахме тази вана:

http://www.target.com/gp/detail.html/ref=cm_reviews_dp_seemore/6 … E6#R2TS0NKW3BHVYI

Точно по неговия размер беше:
http://community.webshots.com/photo/549514918/2091368040011233688TfcEDR

За кърпичките - също гласувам за Памперс Сенситив. Купуваме ги на едро от Таргет или БРУ.

# 21
az ne mislq 4e vani4kaa ima koi znae kakvo zna4enie. tova keoto me interesuva6e men, be6e pokritieto. na6eto pokazva, ako vodata e gore6ta. bebka e izpravena pod ugul 45 gradusa i mislq 4e e udobna s izklu4enie na tova, 4e za da miem grub4eto i zadnata strana na glavi4kata trqbva vtori 4ovek, koito da q povdiga. vani4kata se prepulva lesno s voda, za tova bih preporu4ala postavqneto i v banqta na poda. tui kato moite bani sa tesni4ki, a az sam murzelana i obi4ma da sedq si q slagam na poda v staqta na Sophia.
otnosno kurpi4kite  az polzvam pampers, kato v na4eloto vzeh Spring ne6to si. Aromatyt be6e hubav i ne se nabiva6e. bqh vzela plastmaspva kutiq i paket s 3 pulnitelq za ob6to 6 $. v momenta polzvam pampers sensitive, koito kupih za 9,89 ot walmart, paketyt sudurja 5 ulnitelq. Istinata e 4e za naakanoto dupe nqma ni6to po- hubavo ot toplata vodi4ka a za pi6anoto dupe i 1 -2 kurpi4ki sa dostatu4nmo. taka 4e s 1 pulnitel ot 240 kurpi4ki karam 2-3 sedmici:) Ne haresvam huggies, aromata ne mi dopada.

# 22
  • Мнения: 503
За ваничката не знам...
Обаче за кърпичките: ... купуваме от Loblaws нa Teddy choice, и качеството и цената им е също толкова добра като на Киркланд, за огромното количество мокри кърпи, които сме използвали и тепърва има да ползваме, не бих ги сменила с други.

И аз съм много доволна от Teddy's choice, особено като съотношение цена-качество. Продават ги и в магазините Maxi.

Да използвам темата, да не пускам нова тема: Мамите, които вече имат опит, c какъв прах за пране перете бебешките дрешки? Никъде не съм виждала бебешки прах за пране  Rolling Eyes , мислех да опитам с някой за чувствителна кожа. Моята Мила имаше много чувствителна кожа като бебе, изриваше се лесно, и до 18 мес. съм й прала дрехите с бебешки прах. Ако и бебето е така, не знам, какъв прах да ползвам  newsm78 ...

# 23
  • Мнения: 7 091
az ne mislq 4e vani4kaa ima koi znae kakvo zna4enie. tova keoto me interesuva6e men, be6e pokritieto. na6eto pokazva, ako vodata e gore6ta. bebka e izpravena pod ugul 45 gradusa i mislq 4e e udobna s izklu4enie na tova, 4e za da miem grub4eto i zadnata strana na glavi4kata trqbva vtori 4ovek, koito da q povdiga. vani4kata se prepulva lesno s voda, za tova bih preporu4ala postavqneto i v banqta na poda. tui kato moite bani sa tesni4ki, a az sam murzelana i obi4ma da sedq si q slagam na poda v staqta na Sophia.
otnosno kurpi4kite  az polzvam pampers, kato v na4eloto vzeh Spring ne6to si. Aromatyt be6e hubav i ne se nabiva6e. bqh vzela plastmaspva kutiq i paket s 3 pulnitelq za ob6to 6 $. v momenta polzvam pampers sensitive, koito kupih za 9,89 ot walmart, paketyt sudurja 5 ulnitelq. Istinata e 4e za naakanoto dupe nqma ni6to po- hubavo ot toplata vodi4ka a za pi6anoto dupe i 1 -2 kurpi4ki sa dostatu4nmo. taka 4e s 1 pulnitel ot 240 kurpi4ki karam 2-3 sedmici:) Ne haresvam huggies, aromata ne mi dopada.

 Вал, отгоре над опцията за отговори имаш бутон КРЕДОР, който "трансформира" латиницата в кирилица. Мога ли да те помоля да го ползваш понеже е трудно да се чете на латиница?  Peace  bouquet

# 24
  • Мнения: 636
Да използвам темата, да не пускам нова тема: Мамите, които вече имат опит, c какъв прах за пране перете бебешките дрешки? Никъде не съм виждала бебешки прах за пране  Rolling Eyes , мислех да опитам с някой за чувствителна кожа. Моята Мила имаше много чувствителна кожа като бебе, изриваше се лесно, и до 18 мес. съм й прала дрехите с бебешки прах. Ако и бебето е така, не знам, какъв прах да ползвам  newsm78 ...

Аз съм доволна от Ivory на прах - всъщност това е единствения бебешки прах, който съм виждала. Купувам го от Walmart.
Кърпи4ките на Памперс Сенситив се котират добре и на нашето дупе. На Хъгис девойката се мръщеше  newsm78 Нещо не й допадаха.

# 25
  • Мнения: 1 393

Да използвам темата, да не пускам нова тема: Мамите, които вече имат опит, c какъв прах за пране перете бебешките дрешки? Никъде не съм виждала бебешки прах за пране  Rolling Eyes , мислех да опитам с някой за чувствителна кожа. Моята Мила имаше много чувствителна кожа като бебе, изриваше се лесно, и до 18 мес. съм й прала дрехите с бебешки прах. Ако и бебето е така, не знам, какъв прах да ползвам  newsm78 ...

Не знам дали в Канада ги има тези марки, но тук е мн. популярен Dreft: .

За съжаление обаче е  скъп (поне аз така мисля). Добра алтернатива е All Free and Clear, аз си го използвам така или иначе и смятам когато бебето се появи да продължавам пак с него, четох на няколко места, че е идеален за бебета:

# 26
  • Мнения: 7 091
Не знам дали в Канада ги има тези марки, но тук е мн. популярен Dreft: .

За съжаление обаче е  скъп (поне аз така мисля). Добра алтернатива е All Free and Clear, аз си го използвам така или иначе и смятам когато бебето се появи да продължавам пак с него, четох на няколко места, че е идеален за бебета:



 Аз ползвам само Дрефт за бебета за дрехите на малкия. Пак не съм толкова доволна, колкото бях в БГ от Персил Сенситив за бебета, но определено е по-добър от  ALL. Малкия между 1 и 2 година се цапаше страшно много докато ядеше и само той успяваше да изпере поне повечето от петната.

# 27
Бялата вана,която Лана показа,сьм я виждала в Burlington Factory и струва
 $24.99.На мене също срашно ми хареса newsm03 и още днас отивам,да провера и ако
 има още веднага си я купувам Joy

# 28
  • Мнения: 1 393
Сега погледнах на страницата на Бърлингтън Фактори и наистина я имат там, което е супер, обаче това, което забелязвам е, че пише от 6м нагоре. Това значи ли, че не може да се ползва за новородено? newsm78

# 29
  • Мнения: 7 091
Сега погледнах на страницата на Бърлингтън Фактори и наистина я имат там, което е супер, обаче това, което забелязвам е, че пише от 6м нагоре. Това значи ли, че не може да се ползва за новородено? newsm78

 НЕ! Категорично за се объркали! първо е пъти по-подходяща от други модели ( от опит казвам), второ виж я на другите сайтове - навсякъде е от 0 до 24 месеца.
Има я до нас, тази вечер отивам да си я купя. ГОлеми благодарности на jinajina !!!

Общи условия

Активация на акаунт