Помагат ли татковците???

  • 2 348
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 367
за "помагане" не оби1ам да говоря,това предполага 1е работата е моя и някои ми прави услуга;
помага ми като сменя маслото на колата ми и ми прави статисти1еските анализи;
децата Си гледаме заедно,правим вси1ко по равно,няма нещо което да е само моя работа(даваше биберон с кърма когато кърмех);и двамата работим по 10 1аса на ден,опитваме сме да сме тим във всяко отношение,ина1е досега да не сме заедно
това е истината
Анна

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Амиииииииии,честно казано не #Cussing out
Единственото,което успях да извоювам от самото начало,това е банята вечер.Да го нацамбурка,играят си 15 мин.,насапунисват се и хайде пак при мама.

# 17
  • Мнения: 2 716
Принципно не. Къпехме си бебетата заедно /сега са големи/. Но може всичко и никога не се е налагало да обяснявам как, кога, колко грама... Съпругът ми е оправен.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Помага и то много. Освен, че чисти, готви, пазарува, се занимава и с дребка. В момента си играят двамата. Излизат сами на разходка. Сменя памперси. Къпе - но без мазането после. Даже един ден ме попита - до кога ще кърмиш, че и аз искам да я храня.

# 19
  • Мнения: 4 406
помага, къпането е изцяло негово задължение, както и миенето на чинии!
всичко останало вършим по разбирателство, който е по- свободен, но тати много държи да прекарва повече време в игри с детето. само че детето сега е на етап гушкане, и се глези, а на тати това не му харесва и влизат в конфликти.малкият предпочита моята компания

# 20
  • Мнения: 962
Да много ни помага.В началото понеже бях със секцио ,той правеше абсолютно всичко , а аз само го хранех.А сега когато има време се включва с помоща си.Но той го къпе всяка вечер.А да си призная  Embarassed той прави нещата по добре и от мен  Embarassed

# 21
  • Мнения: 603
ами и нашия татко помага,води баткото на градина ,забира го,къпе го,за малката ми помага в къпането,но не я къпе и не сменя памперси.Чинии не мие,готви,когато има желание,не много често се случва обаче,пазарува,и в другата къщна работа помага,абе с две думи-разбира ме се,не се оплаквам и двамата се подкрепяме взаимно Peace

# 22
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Не.

# 23
  • Мнения: 2 849
Помага да  bowuuВечер той става ,дава водичка ,сменя памперс ,приспива и каквото там си решат правят .Мама спи . WhistlingКъпем детето двамата .Разхожда го когато почива . PeaceМного помага като се замисля .

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Да, много ни помага.

# 25
  • Мнения: 3 360
О,да!Винаги,когато е вкъщи ми помага! NaughtyНай-приятно ми е като изведе децата и ме остави на спокойствие да си върша работата или  да си почивам/във форума-както сега Heart Eyes/

# 26
  • Мнения: 5 026
 Помага ми и съм много доволна.Къпим го винаги заедно, грижи се за бебе, когато аз готвя,приспива го, занимава се с него в другата стая сутрин, за да ме остави да си поспя.Абе готин татко е!

# 27
  • Мнения: 344
Всичко, което правя аз, го може и той и помага винаги, когато не е на работа. Може да ме отмени във всичко относно детето и къщата Heart Eyes.

# 28
  • Мнения: 299
Помага,ама все забележки му правя....абе има какво още да се желае в тази насока!

# 29
  • Мнения: 7 474
Почти НЕ, просто защото го няма в къщи по цял ден Tired

Общи условия

Активация на акаунт