Дългото чакане след трансфер - Тема 81

  • 37 245
  • 782
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 201
Здравейте, момичета! Сега направих теста в домашни условия и излезе положителен. Появиха се две хубави черти. Днес ми е 12 ден след трансфер. Мисля утре да пусна и кръвен. Не смея да се радвам, поне докато не излезе резултата и от кръвния. Нямам абсолютно никакви симптоми.

# 16
  • Мнения: 819
Браво честито! Щом утинарния е положителен и кръвният ще е много положителен. Аз се чудя изобщо има ли смисъл да пускам кръвен тест щом утинарния вчера беше отрицателен!

# 17
  • Мнения: 226
Както знаем не винаги уринарните тестове дават верен резултат. Да, показал е отрицателен резултат, но момичетата много пъти са давали примери как след това кръвния е бил положителен. Според мен изчакай датата която са ти казали и пусни един кръвен.

# 18
  • Търговище
  • Мнения: 6
Krasyma радвам се на резултата ви, дано кръвния тест го потвърди, стискам палци. Първите ни опити съвпаднаха и от тогава следя вашата история ... Усмихнахте ме днес 😊😊😊

# 19
  • Тук... някъде
  • Мнения: 926
Krasyma, честито!  Щом уринарния тест е положителен и кръвния ще е!
Радвай се и не се притеснявай от липсата на симптоми!
Аз съм 6-ти ден след трансфер и освен силно подути гърди, което отдавам на хормоните, също нямам никакви симптоми, но имам и доста време до тест ( надявам се положителен 🙏🏻)

# 20
  • Мнения: 528
еее поне темичката започна с един хубав положителен тест дано така и да ни върви. Успех

# 21
  • Мнения: 201
Момичета, прегръщам ви и ви благодаря! Още е много рано, но все пак е лъч надежда. През всичките дълги дни преди и след процедурите, тук, във форума, намирах спокойствие, подкрепа и утеха. С всяка една от вас съм и ви подкрепям.

# 22
  • Мнения: 990
Успех на момичетата с положителни резултати.
^kiki_riki^, докато доктора ти не прецени друго след преглед, си бременна. Пази се да не хванеш някой вирус!

# 23
  • Мнения: 522
Записвам се да ви следя и аз!
Честито на положителните тестове! На другите кураж за следващ опит!
Аз чакам заповед и нямам търпение да стартирам нов опит.

# 24
  • Мнения: 69
Привет, искам да пипитам фраксипарина трудно ли се слага и ще се справи ли някой който не е професионалист. За пункцията ходедех до болницата, но след трансфера не мисля да обикалям. Едната сестра каза, че се слага в корема. Някой с повечко опит ако може да сподели

# 25
  • Пазарджик
  • Мнения: 724
Привет, искам да пипитам фраксипарина трудно ли се слага и ще се справи ли някой който не е професионалист. За пункцията ходедех до болницата, но след трансфера не мисля да обикалям. Едната сестра каза, че се слага в корема. Някой с повечко опит ако може да сподели
Не,слага се изключително лесно.Недостатък е само,че самото място доста често посинява въпреки,че аз ги редувах ту от лява,ту от дясно.

# 26
  • Мнения: 69
Привет, искам да пипитам фраксипарина трудно ли се слага и ще се справи ли някой който не е професионалист. За пункцията ходедех до болницата, но след трансфера не мисля да обикалям. Едната сестра каза, че се слага в корема. Някой с повечко опит ако може да сподели
Не,слага се изключително лесно.Недостатък е само,че самото място доста често посинява въпреки,че аз ги редувах ту от лява,ту от дясно.

Това не е проблем,ще го преживеем. Значи ще карам мъжа ми да стане мед. сестра за известно време 😁

# 27
  • Мнения: 469
Здравей, на мен лично Фраксито ми беше една от най-гадните инжекции з поставяне, защото самата игла е малко тъпа и трябва повече сила, за да се набоцкаш, за разлика от тъничките игли при препаратите от  стимулацията.
За съжаление и аз този път ще съм на фраксипарин след ЗЕТ до тест Sad

Привет, искам да пипитам фраксипарина трудно ли се слага и ще се справи ли някой който не е професионалист. За пункцията ходедех до болницата, но след трансфера не мисля да обикалям. Едната сестра каза, че се слага в корема. Някой с повечко опит ако може да сподели

# 28
  • Мнения: 528
за какво е фраксипарин?

# 29
  • Мнения: 226
И на мен фраксипарина ми е изключително трудно да го слагам. Толкова тъпа игла и дебела, корема ми посиня целия. Предния път бях на клексан и беше къде къде по-добре. Питах доктора ми и каза ако намеря да си взема пак клексан. По тънки са иглите и доста по лесно се забожда. Малко трудно се намира. Има в аптеката на болница Щерев, но изрично искат рецепта за клексан, с тази за фракси не ставало, въпреки че в нито една друга аптека не са ми искали рецепта.


Кики - Фраксипарин, клексан, зибор се изписват при пациенти с тромбофилия за разреждане на кръвта.

Общи условия

Активация на акаунт