Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
Спокойно, ще го усетиш. Отначало е толкова лекичко, че дори няма да знаеш, че е то Simple Smile Вече може и да те е посритало без да разбереш Peace

# 16
  • софия
  • Мнения: 1 745
Не се притеснявай!Аз също усетих бебка по-късно от колкото се надявах,но сега е  box!

# 17
  • Мнения: 949
Аз го усетих за първи път в началото на 22 седмица.

# 18
  • Мнения: 318
Съвсем нормално е още да не усещаш бебчо, но скоро и това ще стане. А за аналгина аз си позволих, да го изпия два пъти във втория триместър, имах страшно главоболие. Но виж какво пише в листовката и се консултирай с доки.

# 19
  • между град и село
  • Мнения: 212
  За пръв път усетих нещо като трептене на пет месеца и половина като бях. Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 8 282
ще го усетиш само спокойствие... ме бе стреснала свеки още 15 седмица защо не съкм проула Sad ... о бре че 16 ходих на иследвания и питах та и там миказаха след 20та ти първо бебе.ю
Мен така ме срита точно 20та седмица, докато си чакх прегледа в ЖК, че подскочих от стола:) 

# 21
  • Мнения: 169
АЗ съм в 20 седмица и го усетих скоро и то когато си лежах спокойно така се усе6та по добре , Simple Smile Simple Smileно не 4акай не6то силно а леко трепкане

# 22
  • Мнения: 118
Не се притеснявай миличка, при първа бременност може да е по - късно,аз също усетих бебата чак 24- та седмица - тогава силно ме изрита:)
Всичко ще е наред

# 23
  • Мнения: 1 084
Нормално е все още да не го усещаш, особено ако това ти е първа бременност. Аз усетих сина си в края на 21 гестационна седмица (ако знаеш преди това как ми се бяха скарали в ЖК, че все още не съм го "прочула" Simple Smile) А и самото усещане трудно може да бъде описано точно- пърхане на крилца, движение на червата Simple Smile), гъделичкане Simple Smile). Не се притеснявай, още някоя и друга седмица Simple Smile) и ще започнат истинските ритници Simple Smile).

# 24
  • Мнения: 4 621
Спокойно, ще го усетиш. Отначало е толкова лекичко, че дори няма да знаеш, че е то Simple Smile Вече може и да те е посритало без да разбереш Peace
newsm10

# 25
  • в джунглата
  • Мнения: 916
за аналгина нищо не знам ,но и аз бях една паника с това усещане .
едно че започнах да го усещам късно след 22г.с а и не го усещах винаги чак след 27.г.с започнах почти всеки ден да го усещам. през ден тичах на ултразвук да ме гледат. накрая разбрах че се дължало на по малкото околоплодни води или на предно разположената и по-ниско разположената плацента. поне при мен беше така .

# 26
  • Мнения: 79
Аз усетих бебчо /първия път/, когато лежах по гръб късно вечерта.Така си най-отпуснат и спокоен.ПРи мен усещането беше все едно някой леко те докосва, но от вътрешната страна на корема.Не се тревожи и ти ще го усетиш.А до края при мен какво ритане бешееее

# 27
  • Мнения: 1 243
dakra и аз от 2 дена насам започнах да усещам   все едно някой леко ме докосва от вътре ,усещам го по 2-3пъти в деня надявам се че е бебка  Simple Smile

# 28
 За предпочитане е да се избягва аналгина през бременноста

Последна редакция: вт, 15 авг 2006, 08:51 от Anika_82

# 29
  • Мнения: 6 164
Ако не ти е толкова чувствителна матката няма да усетиш, а пък аналгина не знам.... аз имам алергия към него и не съм пила, може би защото е алерген.

Общи условия

Активация на акаунт