Сватба, булките на 2020 г., тема 4

  • 29 109
  • 727
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 109
Много добра идея за "помощна" чанта в кола или при кума/шаферка.Но и аз не мисля да имам малка чантичка.
За парфюм- колебая се между два мои парфюма Dior Addict (който е много траен и по-тежък,походящ за есен/зима) И Versace Eros (също доста траен).

# 271
  • Мнения: 582
Леле, за колкото много неща сте се сетили. Като дойде времето ще се върна назад в темата да ги потърся. Grinning

Парфюмите, които сте казали са много готини. Аз имам проблем, че не мога да си намеря Моя аромат. В смисъл никога до сега не съм ползвала парфюм, който да кажа "Ето това съм аз". Майка ми например има няколко и те са подобни. Даже в книги като съм чела мъжете как говорят за жените си, че "Това е нейният аромат".
Аз харесвам пролетни и плодови аромати.

# 272
  • Мнения: 43
Хей, момичета, колко сте изписали! Аз се включвам само през уикенда май.
Marchelsi ти ли пита за надписване на халата? Аз си поръчах бял халат от Алиекспрес и го занесох в Декатлон да ми го щамповат. Имаха различни цветове и вариант само за щамповане или бродиране, обаче бродирането мисля,че не беше подходящо за материята на халата. По спомен ми излезе 4лв за надпис "Булката".

Ние ще подпишем на 01 май, както бяхме го планирали. Разбира се притеснявам се,че след като подпишем и вече ще съм сменила фамилията и официално ще сме семейство от 1-2 месеца,тръпката няма да е същата и вълнението от деня ще е различно..

В това време най-зле ми действа това,че постоянно си готвим нещо вкъщи,хапваме и нямаме движение. Ще напълнеем и тогава вече наистина ще се депресирам Grin Опитвам се да правя упражнения вкъщи, но не е същото. Иначе това,че сме си вкъщи не ми е проблем, все си измисляме какво да правим, аз съм си домушар човек и обичам да съм си вкъщи Flowers Cherry Blossom

Събираме идеи за кутия за подаръци. Бихте ли споделили вашите? От къде ги поръчахте или сами ги изработихте?

Направете си кафенце и нещо вкусно и се насладете на времето с любимия човек. Усмихнат и уютен ден вкъщи! Gift Heart

# 273
  • Мнения: 780
Хей, момичета, колко сте изписали! Аз се включвам само през уикенда май.
Marchelsi ти ли пита за надписване на халата? Аз си поръчах бял халат от Алиекспрес и го занесох в Декатлон да ми го щамповат. Имаха различни цветове и вариант само за щамповане или бродиране, обаче бродирането мисля,че не беше подходящо за материята на халата. По спомен ми излезе 4лв за надпис "Булката".

Ние ще подпишем на 01 май, както бяхме го планирали. Разбира се притеснявам се,че след като подпишем и вече ще съм сменила фамилията и официално ще сме семейство от 1-2 месеца,тръпката няма да е същата и вълнението от деня ще е различно..

В това време най-зле ми действа това,че постоянно си готвим нещо вкъщи,хапваме и нямаме движение. Ще напълнеем и тогава вече наистина ще се депресирам Grin Опитвам се да правя упражнения вкъщи, но не е същото. Иначе това,че сме си вкъщи не ми е проблем, все си измисляме какво да правим, аз съм си домушар човек и обичам да съм си вкъщи Flowers Cherry Blossom

Събираме идеи за кутия за подаръци. Бихте ли споделили вашите? От къде ги поръчахте или сами ги изработихте?

Направете си кафенце и нещо вкусно и се насладете на времето с любимия човек. Усмихнат и уютен ден вкъщи! Gift Heart

Много ти благодаря. Ще проверя там след края на това “положение”.

Относно кутията. Аз ще ползвам тази която има там в ресторанта. Ето така изглежда:


И аз мислех да поръчвам, но като ми казаха че имат тази и мога да я ползвам безплатно се съгласих. Иначе не съм виждала кутии под 35-40лв. Реших, че няма смисъл. Да спомен е от сватбата ама след 2 години ще се чудя къде да я прибирам.

За килограмите и аз се притеснявам. Аз се пазя. Тегля се със сигурност не съм напълняла ама ММ.. постоянно ме пита какво ще хапваме?
Хайде направи пилешки хапки с корнфлейкс. Вчера искаше талятели с гъби, сметана и тиквички. Тази сутрин със ставането ме пита “може ли да барнеш едно реване за днес ама с повече сироп, да е много сочно”. Направо не знам .. какво да го правя. А ми е толкова мило като ме помоли за нещо да му направя и като го хареса после 😀

А твоето последно изречение е много мило и сладко .. обаче е пълна противоположност на предхотното ти “ Ще напълнеем и тогава вече наистина ще се депресирам Grin ” 😀😀

Просто се закачам, ама наистина трябва да внимаваме. И аз ще гледам какво да го правя моя ММ.

# 274
  • Мнения: 143
Нашата кутия ще е дървена. От идея хоби я поръчах, 16 лв беше. Вчера я боядисах, остана само да и нарисувам надписите.

# 275
  • Мнения: 68
Здравейте момичета☺ Искам да попитам има ли булки, които ще правят сватба във Вила Екатерина☺

# 276
  • София
  • Мнения: 11 558
Излезе ми реклама на нов бутик за рокли в София, Милвана Моментс, някой знае ли цените там?
https://www.milvanamoments.com/

Мен от Арети още не са ми се обадили, че е престигнала, платила съм капаро, но последно я видях ноември и почнах да се чудя това ли е моята рокля. Надявам се, че когато най-накрая пристигне, да се върне увереността ми.

# 277
  • Мнения: 173
Излезе ми реклама на нов бутик за рокли в София, Милвана Моментс, някой знае ли цените там?
https://www.milvanamoments.com/

Мен от Арети още не са ми се обадили, че е престигнала, платила съм капаро, но последно я видях ноември и почнах да се чудя това ли е моята рокля. Надявам се, че когато най-накрая пристигне, да се върне увереността ми.


За цените не знам,но имат доста хубави рокли.

# 278
  • Бистрица
  • Мнения: 125
Стискам палци да се наредят нещата и всяка да има своята мечтана сватба, независимо кога, но да ви кажа отписвам този сезон.Все пак дори да разхлабят другите мерки тези за големите събирания ще отменят последни и незнам от гостите кой ще рискува да дойде толкова скоро след карантината на масово събитие,за пътуващите пък съвсем...
Има ли такива от вас,които ще подпишат на избраната дата,независиво дали ще сме още под карантина? Ние сме решили да се оженим на избраната дата , независимо от ситуацията, а самото тържество ако не се състои сега ще остане за догодина.
От там се замислям,след като дори не можем да седнем да се почерпим някъде да си организираме нещо вкъщи само двамата. Все пак да отбележим нашия ден щуро и да ни остане нестандартен и мил спомен за сватбения ни ден. Замислям се за пижамено парти с поръчани надписани пижами,да си направим сами сватбената торта и се чудя за някакви други идеи,нещо от типа на тези които правят диджеите по сватбите или някакви наши си късметчета,въпроси,спомени...които да си теглим и да си разказваме.Давайте да обменяме някакви идеи за домашна сватба под карантина!

# 279
  • Мнения: 1 195
За друго започнах да се замислям. Ако отменят извънредното положение и сватбите могат да се състоят, но решат да дойдат примерно 10 човека е тогава какво става... Дали гори капарото ако се смени датата... Върху това се чудя тия дни.
За сватба вкъщи, бих поръчала всякаква вредна храна, която обичаме (kfc, mcdonalds), пижамите са готина идея. Конферентна вечеря по скайп с роднини и приятели поне наздраве да си кажем с тях и горчиво Joy

# 280
  • София
  • Мнения: 385
zaharni4ka, малко по-нагоре съм писала, че и ние сме като вас. С тази разлика, че сме с бебе и за съжаление няма как да си празнуваме след това, освен ако не го оставим на нашите. Споделих и идеята за хотел след подписа. Като цяло е много вероятно да се оженим тази година (02.05), а празненството да оставим за догодина. Вашата дата кога е?
Juicy Pigeon, това го обсъдихме с ММ. Дори да паднат мерките, хората от чужбина няма да дойдат, а имаме и гости без работа, които няма да дойдат по финансови причини. Като цяло е несигурно кога би могла да се състои сватбата, която бяхме организирали. Затова ще подпишем и майната му.

# 281
  • София
  • Мнения: 30 124
Защо да не дойдат гостите от чужбина? Ако падне ИП, гостите на нашите младоженци са със закупени билети вече и се надяват да пътуват.

# 282
  • София
  • Мнения: 385
Сватбата ни е на 02.05. Гостите от чужбина си отмениха билетите и евентуално ще се връщат пак догодина. Едните ще си дойдат вероятно за Коледа.

# 283
  • Бистрица
  • Мнения: 125
Ние сме на 26ти Юли. Все още имаме време,но като гледам как се изтърколи 1 месец вече и вървим бавно и сигурно нагоре по стълбицата,след месец ако е пика и сме с 4-5хил човека,ще почнеме да слизаме надолу и да речем след 2 месеца да сме на положението,в което сме сега. Колко биха отишли сега на сватба ,ако беше разрешено? Те полека могат да отпуснат мерките за да потръгне леко бизнеса,ама тържествата и събитията ще ги отлагат максимално.Пък и дори тук да се оправим бързо,отворят ли границите не се знае какво ще ни донесат отнякъде и докога ще си циркулира тоя вирус по света,може да отнеме и година,докато се справи света със заразата.

# 284
  • София
  • Мнения: 385
Страхът е голям фактор. Според мен много хора не биха отишли на никакви събирания в близките месеци, в което има логика. Все пак цялата ситуация тръгна от тържество с доста гости. Иначе доста от нашите гости, по-младите, казаха, че по финансови причини няма да дойдат. Според мен дори хората с летни и есенни сватби трябва да се подготвят за по-малко гости. Зависи и от гостите де, вие си ги познавате 🤗

За парфюмите да се включа. Моят любим е Pure Poison на Dior.
usmvka, тествай ако можеш и искаш Miss Dior Cherie, La Petite Robe Noire на Guerlain и L'Imperatrice на Dolce&Gabana. Може пък някой да се окаже твоят 🤗❤️

Последна редакция: нд, 05 апр 2020, 14:47 от AllegraA

Общи условия

Активация на акаунт