Как да спра кърмата

  • 609
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Имам момченце на 1 годинка 4месеца отбих го
Става вече 15 дена а кърмата ми още не е спрала  гинеколог ми изписа достинекс  но от тях ми прилошава но като цяло не ми помогнаха изпих 2 хапчета  и нищо
Ако може нещо да ми препоръчате нещо
Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 16 874
То се пие по схема, как очакваш изведнъж от 2 хапчета да спре ?!

# 2
  • Мнения: 13 848
От тези хапчета направо  припадах. Затова ги спрях а гинеколожката ми предложи бабин метод който много ми помогна. Правоъгълник двуслойна марка/ тензух ( два броя за двете гърди такива двуслойни правоъгълници ), сгъваш на две и слагаш по една чаена лъжица  камфор на прах във всеки от тях.. Дано обясних ясно. Отдолу заради прегърнатото камфорът не се изсипва. Слага се сутиен а това пакетче се слага в чашката ДА ЛЕЖИ САМО от долната страна на сутиена. И да не покрива зърното. След два дена сменяш камфора. Предупреждавам че ще миришеш на камфор при всяко сгряване и запотяване, но методът работи. На мен за седмица ми спря кърмата а гърдите ми бяха камък преди това. Успех!

# 3
  • Мнения: 610
А дискомфорт имаш ли ? На мен кърмата ми спря след повече от месец. Без медикаменти. Не съм имала проблеми,  всичко стана по естествен път.

# 4
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 503
Аз с второто я спрях с Рицинус комунис 30сн, хомеопатично е, пиех 3 дни по 3 гранулки през 2 часа, следващите 3 дни по 3 пъти на ден, следващите еднократно по 3гр. дневно и после през два дни, през 4 дни и спря лактацията. Малките разреждания 5 и 9сн стивулират лактацията, затова е важно да е 30сн

Общи условия

Активация на акаунт