Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 9

  • 49 009
  • 781
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 41
Здравейте. Имам час за уголемяване на бюст за края на юни при Молов. Имам Хашимото от дете и се чудех дали няма да е добра идея да си направя една консултация със специалист преди операцията? Много е притеснявам от отхвърляне на импланта и въпреки, че не би трябвало да има връзка, ми се иска да се консултирам с ендокринолог. Моля момичета с Хашимото да ме посъветват и евентуално с кой доктор се консултирахте?
Благодаря!
Аз се оперирах преди 3 месеца и съм с Хашимото. На мен дори ми искаха изрично становище от ендокринолог. Правих си изследване на хормони и ехография на жлезата и в амбулаторния лист докторът записа, че няма противопоказания да се извърши операция с пълна анестезия. Предупреди ме, че после малко се объркват хормоните и задължително след операцията пак консулт. Честно да ти кажа аз по-бавно се възстанових от други жени тук, но бях и с повдигане, и с импланти. Ако си по-лабилна с нервите, да знаеш, че и те ще те подрусат малко Simple Smile Но при всеки е индивидуално. Засега нямам проблем с имплантите, но какви мисли ми минаваха в началото... 😂

# 781
  • Мнения: 111
Здравейте:)
Линк към новата тема
https://m.bg-mamma.com/?topic=1213892

Общи условия

Активация на акаунт