Кауфланд - тема 41

  • 46 655
  • 747
  •   2
Отговори
# 165
  • Мнения: 20 172
Дидичка, говори ми....

Последна редакция: вт, 17 мар 2020, 02:42 от Lemy

# 166
  • Мнения: 60
Някой днес да в ходил до Кауфланд на Борово ? Има ли опашки?

# 167
  • Мнения: 35 115
Така е било сутринта в Русе
Скрит текст:

# 168
  • In transit
  • Мнения: 11 834
Леми, говори ми...1:1 е и при мен...пришка ми излезе на езика. Ама като чу, че при нас вече има заразен и каза, че щяла да се спре...да видим за колко дни.

# 169
  • Мнения: 10 210
Леле, ужасна снимка..то по-зле отколкото да ги пуснеш вътре.

# 170
  • Мнения: 25 754
Понеделник е, явно бързат за промо стоките.
Ужас.

# 171
  • Мнения: 10 210
Това го разбирам. Но къде са тези, които са длъжни да създават ред. Как може да са глава до глава!?!

# 172
  • Мнения: 19 018
Аз направих едно бързо Фантастико, спокойно беше, отвън 7-8 души, вътре празно.

# 173
  • Мнения: 937
Връщам се от Кауфланд Димитровград, който посещаваме служебно заради офиса на Мтел където пускаме маршрутни карти.
Пред вратата на магазина двама бабаити и 30 души опашка.
Отивам най-учтиво да го попитам дали мога да отида в Мтел да платя.
Идиотът ми вика на висок глас " Вземи количка и отивай най-отзад на опашката!"
Опитвам се пак да му обясня, че вътре в офиса на Мтел няма хора и че няма логика да чакам на опашката за Кауфланд, като викна "щом аз ти казвам, ще чакаш".
Естествено това привлече вниманието на опашката, но никой не си направи труда да вникне в абсурдната ситуация. Дори имаше и жандармерия с трима полицаи, но те тях тези работи не ги вълнуват.
Отидохме в другия офис, там пък всички преди нас които са искали да влязат и те в Мтел, там направили опашка.
Знам, че не болка за умиране, но тези хора въобще мислят ли като правят нещо и точно тези глупости мисля, че изнервят най-много хората.
Значи в същата сграда се помещават и други магазини, които губят оборот от тази простотия.
Значи ако искам да си купя ядки Торнадо, трябва да изчакам всички преди мен за Кауфланд само за да ми дойде реда да вляза в празен магазин без клиенти.
Тъй като не можах да убедя онези двамата, писах жалба на Мтел, също се обадих на собственика на единия от магазините те сами ако могат да си защитят клиентите.
Благодаря, че ме прочетохте!!!

# 174
  • Мнения: 10 210
Браво, че си подала сигнал!

# 175
  • София
  • Мнения: 5 960
Аз направих едно бързо Фантастико, спокойно беше, отвън 7-8 души, вътре празно.
И аз същото, днес в квартала , беше  много спокойно, но аз съм на работа и тъй и тъй съм навън , отидох , купих 5-6 неща за вечеря , и толкоз.

# 176
  • Мнения: 35 115
Помислете колко хора с им казали, че са за Мтел, а са влезли в Кауфланд

# 177
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Малееее, какъв е този ужас в Русе? Кауфланд да не е единственият магазин? Значи хората никакъв страх и усет нямат. 
Казах аз да разкарат тези прИмоции докато трае карантината. Пффф...

# 178
  • Мнения: 54 464
Помислете колко хора с им казали, че са за Мтел, а са влезли в Кауфланд

Именно.
Магазинът има капацитет на присъствие, да кажем 40 човека.
Като те може да са в Сейба, ядките, Виваком или сладкарницата - без да сядат.
Много лош коментар, че и оплакване до Мтел на Rosheen!?
Охранителите са постъпили правилно.
И при нас беше така, но никой не е протестирал.
Опашката беше в колона по 1-2.
Не такъв панаир като на снимката.

# 179
  • Мнения: 35 115
Аз никога не съм разбирала , когато някой се оплаква от това , че някой си върши работата. Вчера като нямаше ограничение - що няма. Днес има ограничение- защо има. Трябва да сме гъвкави

Общи условия

Активация на акаунт