Кауфланд - тема 41

  • 46 598
  • 747
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 25 737
Днес около 11.30 пред К Възраждане Варна имаше 10-тина човека опашка...стигаше до магазинчето за цветя. За около 5 минути влязохме...пак имаше дядовци, които не спряха да се ръчкат и да бързат...даже единия го пуснах пред мен, защото много бързаше и скъсяваше дистанцията постоянно. Вътре имаше само мокри кърпи. Стока имаше достатъчно, хора също, никой не се съобразяваше с другите хора и с постоянните съобщения по уредбата за дистанция от 2метра. За себе си реших, че сигурно до края на карантината няма да стъпа отново там. Като излизахме опашката беше почти до края на паркинга. За Лидл ще пиша в другата тема.
Благодаря, че писа.
Аз ще се пробвам утре или четвъртък.

# 361
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Здравейте!
Към момичетата от Русе - има ли наличен в магазина антибактериален гел, този търся
Минах около 14:00ч. покрай магазина на Липник, но имаше сигурно 50 човека отвън и се отказах да чакам и да влизам. Чинно нанизани един до друг.
И да не е само въпрос Simple Smile - боба на Крина от тази седмица е много хубав, ако е останал.

# 362
  • София
  • Мнения: 5 943
Точно този гел го има в аптеката при нас, Коперник , Гео Милев, София ( ако някой се интересува) , 5-6 лева
Има го и във Фантастико, на Лулчев, 3 лева + стотинки, на касата ( инфо от днес)
Стана ми интересно, на две места на 300 метра отстояние , двойна цена в аптеката... в сравнение с тази в магазина

# 363
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Редовната му цена е 3,89 лв. в Кауфланд. Аз си купих 1 бр. като беше в акция, днес го пробвах и ми допадна. За това бих купила още един, че се очертава често ползване.

# 364
  • Мнения: 1 123
Преди малко си купих този гел от Billa на "Раковски", до пл. Славейков (София), цената е 2.99. Предполагам, че го има и в останалите магазини от веригата.

# 365
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 187
дали ще ме пуснат да пазарувам  в друг град - ние си нямаме Кауфланд ?

# 366
  • Мнения: 296
Предполагам, че имате хранителни магазини в града така че едва ли ще те пуснат.

# 367
  • Мнения: 2 373
Здр. Да попитам дамите дето са ходили скоро дали са мярнали някъде останала яйцеварката от 50% намалението - по 18 лева беше някъде. Една позната се зариби от моята и искам да я пратя да си я купи стига да знае в кой магазин има и дали е нанамалената или на редовна цена.

# 368
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 187
Предполагам, че имате хранителни магазини в града така че едва ли ще те пуснат.
абе имаме, но цените са нагоре, а промоцийките - мираж. Smiley

# 369
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
дали ще ме пуснат да пазарувам  в друг град - ние си нямаме Кауфланд ?
Ако магазинът на Кауфланд е в не-областен център, не виждам причина да не пускат. Поне засега.
Но иначе не мисля, че някой счита пазаруването за "неотложна нужда".


Здр. Да попитам дамите дето са ходили скоро дали са мярнали някъде останала яйцеварката от 50% намалението - по 18 лева беше някъде.
Май миналата седмица имаше в Л. на 22 лв. Вероятността да са останали някъде е по-голяма, ако в Кауфланд е било по-отдавна.

# 370
  • Мнения: 3 960
В заповедта се казва, че може да се минава през КПП, ако трябва да се пазарува.

# 371
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Ditto. Благодаря за информацията! Имам Била наблизо и може от там да взема гела.

# 372
  • Мнения: 25 737
дали ще ме пуснат да пазарувам  в друг град - ние си нямаме Кауфланд ?
Свали си декларация, попълни я и тръгвай.

# 373
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Hrisi, къде точно в заповедта се казва подобно нещо?
Скрит текст:


So Lucky*, имаш предвид да попълни невярна информация ли?

# 374
  • Мнения: 54 402
Здравейте!
Към момичетата от Русе - има ли наличен в магазина антибактериален гел, този търся


Този гел го има в Т Маркет за 2,99.
За Пловдив.

Не съм ходила тази седмица в К, мисля в четвъртък да ида.

Общи условия

Активация на акаунт