Кауфланд - тема 41

  • 46 490
  • 747
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 35 069
Здравейте!
Към момичетата от Русе - има ли наличен в магазина антибактериален гел, този търся
Минах около 14:00ч. покрай магазина на Липник, но имаше сигурно 50 човека отвън и се отказах да чакам и да влизам. Чинно нанизани един до друг.
И да не е само въпрос Simple Smile - боба на Крина от тази седмица е много хубав, ако е останал.
Този го има в Доналд Дък на 3.40 ла / бр

# 376
  • Русе
  • Мнения: 7 045
Hrisi, къде точно в заповедта се казва подобно нещо?
Скрит текст:


So Lucky*, имаш предвид да попълни невярна информация ли?
Какво значи "невярна информация". В т. 5 сам си посочваш причината. Може за някой основателна причина да е пазаруване, като например на лекарства. Пък и честно казано при нас на КПП никой не гледа какво пише в документа. Колегите, които всеки ден пътуват от селата го споделят.
Днес преди обяд в Русе Липник е имало 5-6 човека на опашка, но ММ каза, че чакали около 10 мин., докато излязат отвътре хора, че да отворят вратите. Вътре 80% от пазаруващите са били пенсионери.

# 377
  • Мнения: 25 675



So Lucky*, имаш предвид да попълни невярна информация ли?
Не!
да посочи, че отива да пазарува основни хранителни продукти, за хора в нужда.

# 378
  • Мнения: 3 944
Явно съм се объркала от четенето на толкова информация.

# 379
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ако идва от населено място, където има магазин/и за пазаруване на основни хранителни продукти, това не би трябвало да се счете за "неотложна нужда".
Но явно и от служителите на МВР, проверяващи на КПП-тата зависи.
Дъщеря ми е от преминаващите през КПП и каза, че проверявали сериозно. Колеги-шофьори на моя мъж - също. Освен декларацията искат и лична карта, или пък и служебна бележка от местоработата, в зависимост от посоката на пътуване. На шофьорите, каращи стока, това се вписва в декларацията се вписва това. Не знам днес в снеговалежа дали са били толкова стриктни.

# 380
  • Русе
  • Мнения: 7 045
Има населени места, в които няма аптека(например) или дори и да има, няма налични специфични лекарства. Купуването на лекарства също е пазаруване.

Пропуснах да пиша, че всичко от списъка ми го е имало в наличност, включително и тоалетната хартия Joy
Само кафява захар не намерил ММ, но съм сигурна, че е от новата подредба на магазина. За да свикнем, отпуска трябва да си вземем, че да пообикаляме малко вътре да го разучим Joy

# 381
  • София
  • Мнения: 382
Скрит текст:
При нас в Кауфланд имаше доста хора около 18ч. От промоционалните стоки ММ не намерил грахта, прясното мляко, яйцата. Също не е имало обикновена салата, но купил айсберг. Гледам аз касовата белешка салата айсберг 5ст. Flushed

# 382
  • Мнения: 44
Да дадете мнение за талиателите с чесън или чили на Exquisit, дали са вкусни?

# 383
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
Да дадете мнение за талиателите с чесън или чили на Exquisit, дали са вкусни?
Добри са. С див чесън /зелените/ и с яйца харесваме, с чили не съм купувала.

# 384
  • Мнения: 1 497
А тази сутрин към 7:15 бяхме двама човека в магазина. Тихо, спокойно, с липси от промоционалните стоки разбира се Simple Smile Хареса ми да пазарувам така.

# 385
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Абе нали раб.време е от 9 до 20ч...?

# 386
  • Мнения: 25 675
Кой Кауфланд работи в 7;15?

# 387
  • Мнения: 18 993
Май са го променили на 7-20

# 388
  • Мнения: 5 037
Всичките им филиали са с ново работно време от 7 до 20 часа, на страницата им е обявено.

# 389
  • Мнения: 1 656
От 7 си работят.

Общи условия

Активация на акаунт