Кауфланд - тема 41

  • 46 594
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Опашки при нас нямаше.Ходих аз вчера и си взех повечето неща.

# 721
  • Мнения: 422
Здравейте! Гледам на промоция има абсорбатор Ayco KK1077W . Някой има ли го и доволен ли е? Обзавеждам една студентска квартира и цената на този абсорбатор ме устройва.
Благодаря предварително и бъдете здрави!

# 722
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 808
Слаб е абсорбаторът, но за толкова пари няма как да искаме повече.

# 723
  • Мнения: 11 333
Интересувам се от подочистачката спрей моп в брошурата е на 11,49 лв. Някой има ли я и доволен ли е?

# 724
  • София
  • Мнения: 14 672
Някой успя ли да види агнешкото? Вчера следобед нямаше и помен от него, още сутринта било свършило.

# 725
  • Мнения: 35 109
Днес в 10:30 зареждаха витрините при нас. Ама имаше яко наплив

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
Аз се вредих, че и чаши имаше...взех 2компл.и съм готова за гости Stuck Out Tongue Winking Eye

# 727
  • Мнения: 35 109
Козунакът от пекарната, който е 1.99 е страхотен! Не много сладък, със стафиди и локум. Взех го топъл. Много, много хубав !!!
Беше спокойно в магазина, имаше пропусквателен режим.

# 728
  • София
  • Мнения: 4 052
Ходих днес до К. до затвора. Пропускателен режим имаше, но опашката вървеше доста бързо. При охраната имаше и полиция, но не знам дали бяха на проверка, посетители или дежурни с тях - говореха си нещо.
Сложили са дезинфекциращото устройство точно на входа до турникетите, което го прави достъпно и на излизане от магазина. В магазина имаше доста хора, но това е нормално за този час - след 18:00 ч.
Купих два пакета торфена смес за балконски цветя, които бяха два вида в едно пале. Цената беше 2,99 лв. - червен етикет. На касата ми ги маркираха на 4,99 лв., а на информация ме убедиха, че само другият вид (за стайни цветя) бил намален... защо тогава са на едно пале?! Както и да е, не ми се разправяше.
Специално за Нутела отидох, но така и не я видях.
Миналия път като ходих видях маските които коментирахте, но не купих защото реших, че не ми трябват чааак пък толкова бройки. Обаче като ги похвалихте, че са удобни реших да взема. Да, ама днес вече няма. Такъв ми е късметът явно.
Купих дезинфектант, който виждам да пръв път. Цената му е 9,99 лв.
Скрит текст:



Последна редакция: вт, 14 апр 2020, 21:34 от mimeime

# 729
  • Мнения: 25 737
И аз минах днес.
Нямаше хора, към 17ч на Възраждане.
Взех яйца, бели. Дано не ми се напукат, че ще се ядосам.
Златната превъзходна е наистина превъзходна.
И сиврия купих, но дребничка...ще ходим утре на пазара за зеленчук. Вода 6 бутилки на промоция, бира, уиски...
Дребни покупки, но оставих над 100лв.
Исках олекотена завивка лилава, но нямаше.

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
Лъки и аз сиврия взех, даже я изпържих Simple Smile супер е!

Последна редакция: вт, 14 апр 2020, 21:42 от mystic woman

# 731
  • Мнения: 25 737
Лъки и аз сиврия взех, даже я изпържих Simple Smile супер е!
А карантината на ТМ  мина ли?
Аз я слагам на салата.
Скрит текст:
Да, карантината беше 14 дни, мина.

# 732
  • Мнения: 54 401
Този дезинфектант Работливи ръце го видях в тубичка, мисля, че 75 мл беше, не помня цена.

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
Днес се върнах маски да търся...едната служителка ми каза до касите, другата до дрехите...ми нямаше.

# 734
  • Мнения: 54 401
Нямаше, бяха свършили още вчера.

Общи условия

Активация на акаунт