Дърт с млада - свикнахме , дъртачка с млад?

  • 6 709
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622

  Обожава по-млади от мен мъже. Освен всичко друго, което е важно, за  да ги забележа, факторът възраст е от голямо значение за мен. Възбуждащо е някак  Wink

# 16
  • Мнения: 1 052
Ми да, ама ти какви Los cohones пропусна..... Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 393
Какъв е проблема не виждам?
 
Млад мъж с по-възрастна жена или по-възрастен мъж с  по-млада жена...за любовта възраст няма
( в това число обаче поне аз не включвам гадните дърти коцкари, които скачат от момиченце на момиченце, напр. като онзи там, как му беше името, дето е баща на детето на Ирен Онтева).
Иначе нямам нищо против. Ето ви още един всеизвестен на всички ни пример на прекрасна връзка от тази група двойки:
 

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Остави ги тез в Холивуд-а - те са вече безинтересни с откачанията си.

# 19
  • Мнения: 5 622
Какъв е проблема не виждам?
 
Млад мъж с по-възрастна жена или по-възрастен мъж с  по-млада жена...за любовта възраст няма
( в това число обаче поне аз не включвам гадните дърти коцкари, които скачат от момиченце на момиченце, напр. като онзи там, как му беше името, дето е баща на детето на Ирен Онтева).
Иначе нямам нищо против. Ето ви още един всеизвестен на всички ни пример на прекрасна връзка от тази група двойки:
 


Прекрасна- ама друг път  Crossing Arms Аз преди да срещна Уентуърт Милър си бях харесала тоя тип. Много е секси. Ама Деми ми го заграби най-безцеремнонно и аз увиснах   Crossing Arms

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Тоз не е мой тип - как да ходим на лов заедно с тебе в такъв случай?  newsm78

Макар че това си има и добра страна - няма да станем на кълбо.  Joy

# 21
  • Мнения: 13 512
Не са малко 14г,  но не са толкоз много пък. Обаче в хорските уста нали знайш какви змии й гущери виреят, и злоба, и интригантство... Смях! Няма такъв смях!
Тъй де. Мирише на прохлада и чужд дамски парфюм, но вероятно от някоъ цъфнало дърво ще да е аромата. Иди проветри и лягай.  Laughing
Е,хубава работа?! Той  да не е ученик,бре?!

# 22
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Не виждам нищо лошо. Аз като стана на 55, ако не съм с любимия, ще си търся нещо по-свежо и младо. Не виждам нищо лошо в това! Peace

# 23
  • Мнения: 522
Заглавието е просто отвратително.
Мъжа ми е 22г. по-голям от мен, е и...?Какво от това!
Какво значение има изобщо кой колко е голям?
Аз съм омъжена за доста по-възрастен мъж от мен и не ми прави впечатление когато видя по-възрастна жена с по-млад мъж!Всеки има право на избор и останалите нямат право да го критикуват!

# 24
  • Мнения: 677
имат,имат..що пък да нямат..аз не виждам проблем с разликата в годините..тя-Любовта като дойде-не пита!
обаче под общ знаменател да се слагат всички..различно е..я тук вижте- http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=881762

# 25
# 26
  • Мнения: 779
Нещо не ме кефят такива двойки  Rolling Eyes. Колкото и да се поддържа жената, годинките си личат и когато разликата във възрастта е толкова голяма ( над 15 год) е очевадно. Но едва ли моето мнение би попречило на такива хора, като се обичат, коя съм аз да  ги съдя  Peace

# 27
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Много ми се иска да прочета и мъжко мнение по темата. Нашата гледна точка е друга. На кой от "дъртаците" му пука ние какво мислим?! Заглавието наистина е отвратително.
 Евала на който го може!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Веднага сменям заглавието!

Извинете, ако съм засегнала някой.   bouquet


Засилих се да го оправя, ама нещо не става - някой модератор да се намеси.

Последна редакция: пн, 07 авг 2006, 15:22 от Киса

# 29
  • Мнения: 1 639
Веднага сменям заглавието!

Ползвай копчето "информирай модератор" Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт