чудя се какво куче да си взема...

  • 29 451
  • 90
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 474
Аз имам померански шпиц, невероятно сладки кученца, много игриви и добрички.



 newsm81 Страхотно е  Hug Искам и аз... Tired

# 76
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Тия дребните кученца не ми ги препоръчвайте! Нито за яздене стават, нито за теглене на шейна, много дребни ми се видят, аз харесвам по-мащабни работи... Laughing
Голямото куче помага в домакинството и в бебегледането по всевъзможни начини. Може да носи памперси, кърпички при нужда, може да включва високоположеното микровеле и да стопли водата за млякото, можи да избърше сополя или повръщаното на лежащото в кошарката бебе, отваря тежки порти у дома, когато нуждата го изисква. Голямото куче (все си представям лабрадор един, ох) става за шезлонг и стол за хранене, добра облегалка и дори бънджи, а помощта му при прохождане на бебето е неоценима! Стои мирно, стабилна опора и мека постелка при падения.
Понеже е голямо по площ, кучето почиства пода по-бързо и лесно, в сравнение с малкото такова.
Толкова се сещам засега. Crazy

# 77
  • София
  • Мнения: 36 032
Болонка  Peace

# 78
  • Мнения: 1 937
 Grinning Само да допълня Небесната - към една определена възраст става и за яздене.
Лабрадорът, де!
Голям кеф е да ти се излегне в краката и да се наслаждавате на огъня в камината.
С малко тренировки може и чаша винце да ти донесе.
Твърде добронамерени, да. Но пък големи и лаят силно, когато се наложи.
Душманин няма да възпрат, но ще му изкарат акъла!

Небесна, ако още не си разквартировала домашните любимци - предлагам бартер. Временен!

# 79
  • Мнения: 151
newsm81 Страхотно е  Hug Искам и аз... Tired
Да наистина са невероятни, много мекички и пухкави.И най-хубавото е че при редовно разресване не се скуби. Бях тръгнала да му търся нов собственик защото децата го правеха на нищо от мачкане и игра, но се отказах.

# 80
Бих качила малко снимки на йорки, за тези които не познават породата, но нещо не мога да разбера как става номера. За това ако желаете можете да посетите сайта ни www.yorkbg.net

# 81
  • Мнения: 127
http://images02.snimka.bg/000383609.jpg
колко плюшена играчка Embarassed Embarassed

# 82
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Харесвам породата шар-пей. Сестра ми има далматинец - много умно куче.
Ако избирам между двете - бих избрала шар-пей-а. Но, и други са ти дали същия съвет!

# 83
# 84
  • Мнения: 2 242
чао-чао!!! Големи сладури ... само да се не плезят много  Mr. Green Wink

# 85
  • Мнения: 216
аз съм за лабрадор или ритрийвър, но са големи4ки. става ли оба4е ? за игра тези 2та + кокера са идеални Party

# 86
  • Мнения: 100
Боксер !!! Прочети "Енциклопедия за кучето" !!! Имам няколко познати с малки деца и боксери, невероятно нежни са с децата.

# 87
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 333
Честно казано, какво куче да си вземеш можеш само ти да си решиш. Събери информация и прецени. Моето е това в подписа ми. Страхотна ротвайлерка, на 5 месеца. Взехме си я почти на шега, но вече е част от семейството и много много си я обичаме.   animal037

# 88
  • Мнения: 1 451

Въпрос: А знаеш ли каква е разликата между кучето и съпруга след една година съвместен живот?
Отговор: Че кучето продължава да ти се радва когато се прибираш. Laughing

Такъв мъж си си избрала, аз вина нямам  smile3534

# 89

Общи условия

Активация на акаунт