добър хомеопат в Пловдив

  • 32 796
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 306
Д-р Юрукова работи по "класическата" хомеопатия.
Всъщност като се замисля изписва и комбинирани препарати, спрямо конкретното състояние на пациента.
Преподавател е в център за обучение и развитие на хомеопатията в България.
Работи успешно и с деца.
На мен лично ми помогна при лечение на хронична кандидоза.

# 16
[b]newsm10Благодаря ти Vera-за отговора и за изчерпателната информация.Записах си данните на лекарката,за да мога да ги използвам в случай на нужда.Само още 1 последен въпрос-имаш ли представа колко взима за преглед/първоначален/,защото не обърнах внимание дали споменаваш кога си ходила-дали скоро или отдавна Confused[/b]

# 17
  • Мнения: 2 237
Любомира Филева

тел. 620680;620690

Препоръча ми я моята хомеопатка,били са в един курс по хомеопатия.Съдейки по моята,вероятно и тази е страхотна ! Peace

# 18
Заповядай и бьрзо да се оправяте. 765816 сл.тел., д-р Недева.
[i]Аз искам да попитам за тази д-р Недева,защото и на други места съм попадала на нейното име-тя класически хомеопат ли е?С коя хомеопатия се занимава точно,защото тогава така и не можах да разбера,беше се получило някакво объркване на имената. smile3506 newsm12[/i]

# 19
  • Мнения: 2 237
Любомира Филева,доколкото знам е класически х-т

тел. 620680 и 620690

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Аз искам да попитам за тази д-р Недева,защото и на други места съм попадала на нейното име-тя класически хомеопат ли е?С коя хомеопатия се занимава точно,защото тогава така и не можах да разбера,беше се получило някакво объркване на имената. smile3506 newsm12
Работи както с монопрепарати, така и с класическа хомеопатия според случая. Има нов служебен телефон, но не го знам. В момента, доколкото знам, приема за нови пациенти само над 5г. възраст, защото има много деца и е претрупана.

# 21
препоручвам ви Д-р Марчева ето слувебен телефон 032/682867 много е добра практикува и класическа хомеопатия и BOARON дано да съм ви помогнала няма да съжелявате!

# 22
  • Мнения: 683
търся добър хомеопат. Синът ми има стрептококи в гърлото. За два месеца изпи пет антибиотика,но без резултат. Прочетох, че хомеопатиата помага.

Виж това от сайта на предаването Часът на мама, лечението е предписано от д-р Михайлов - хомеопат: http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?t=933 за стафилококи и стрептококи.

Общи условия

Активация на акаунт