Обичате ли да посрещате гости?

  • 3 261
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
На мен ми е много по-приятно да посрещам,отколкото да ходя на гости newsm78Странна птица?!Чувствам се спокойна у дома и човек трудно може да ме изкара навън...А вие?


Не. Аз не съм така. Пълна противоположност съм. Много обичам да ходя някъде. Било то на гости, или просто навън. В къщи ми писва. Все пак по-голяма част от времето си прекарвам именно в къщи  Wink

Но само да ходиш на гости не става. Трябва и да каниш. Не ми тежи да посрещам гости, много боичам, но малко ме мързи подготовката и измислянето на менюто  Tired

Добре казано Simple Smile
 Когато ми е приятно с хората с които се срещаме ми е безразлично дали сме у нас, или у тях. Но когато е "по задължение" ми е еднакво тегаво, независимо дали сме у тях или у нас Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 7 474
Предимството на "У тях" е, че можеш да си тръгнеш когато ти се иска Mr. Green

# 17
  • Мнения: 8 917
Предимството на "У тях" е, че можеш да си тръгнеш когато ти се иска Mr. Green

 smile3521

# 18
  • Мнения: 581
И аз обичам да посрещам гости. Предпочитам да съм у дома. Simple Smile Е, това не означава че не ходя по гости.

# 19
  • Мнения: 5 103
Не обичам нито да ми идват на гости, нито да ходя, предпочитам да се виждам с приятели на заведение.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Обичам, ама не обичам да домакинствам, както каза Надя. Това слагане на маси, купища чинии... ooooh!

# 21
  • София
  • Мнения: 6 798
И двете. обиам да посрещам гости, защото обожавам да готвя...като идват гости мога да се развихря освен във вида и в бройката на ястията  Mr. Green.
А като ходя на гости си отпочивам, сменям обстановката....

# 22
  • Мнения: 5 103
И двете. обиам да посрещам гости, защото обожавам да готвя...като идват гости мога да се развихря освен във вида и в бройката на ястията  Mr. Green.
А като ходя на гости си отпочивам, сменям обстановката....
Ти си ми на 5 мин. мацка кога ще ме поканиш на гости и да зготвиш нещо вкусно. Mr. Green Heart Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 6 798
 Laughing Hug Няма проблеми, следобяд свободна и си?

# 24
  • Мнения: 4 187
Обичам да ходя , обичам и да посрещам ! За съжаление, мястото в къщи не позволява големи събирания  Tired ........

# 25
  • Мнения: 14 654
предпочитам да ми идват гости. често идват гости и без предупреждение

# 26
  • Мнения: 6 039
предпочитам да посрещам гости.
иначе да ходя на гости ми прави кеф само в 3 семейства /поне сега за толкова се сещам от раз/

# 27
  • Мнения: 5 577
Не. Нито да ходя.

# 28
  • Мнения: 8 505
Трета опция Simple Smile

# 29
  • Мнения: 3 457
Не, че не обичам гости да ми идват, но някак си не обичам, а и не ме бива да домакинствам.

Ако е за кафенце, биричка и готови неща - супер, да идват на ден по 2 пъти, но трябва ли да правя големи вечери,  притесненията и приготовленията ми убиват положителните емоции.
и при мен май така се получава,не ме  бива в големите вечери и готвения ,а и с тези малки деца е ужас като няма кой да ги гледа за няколко часа Joy

Общи условия

Активация на акаунт