Откраднат живот: Системата 🎬 тема 95

  • 21 401
  • 735
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 2 337
Е,Ванилия що така ?! Simple Smile Виж какъв е хубавец,ако му намерят и една сгодна девойка и той омекне с удоволствие ще ги гледам.
Трябва девойката да му казва непрекъснато колко е велик и да е готова да бъде мачкана - тук не виждам такава Stuck Out Tongue Winking Eye

# 421
  • Мнения: 9 628
A, не, никаква девойка. Сам! И като цяло предпочитам да си седи такъв паун, леко позагладил перата и не толкова наперен, ама паун. Grinning Харесвам го, каквато е гадинка сега.

# 422
  • Мнения: 9 098
А не,не с тенденция да омекне,подчертавам!Човек като се влюби и се преобразява,стреми се към най-доброто в себе си.Какъвто е сега разбираемо ,не се търпи Simple Smile

# 423
  • Мнения: 9 486
Уфф ми не мога да го харесам, дразни ме.

Е, съгласна съм да се пери като паун, ако има повече сцени като тази, която му спретнаха в операционната. 😁

# 424
  • София
  • Мнения: 2 337
А не,не с тенденция да омекне,подчертавам!Човек като се влюби и се преобразява,стреми се към най-доброто в себе си.Какъвто е сега разбираемо ,не се търпи Simple Smile
Ха-ха, а дано, ама надали - нарцисът се влюбва само в себе си Stuck Out Tongue Winking Eye Ако сценаристите са вярно на образа, който създадоха... И Наков вече не му давам! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 425
  • Мнения: 5 846
Момък на около 45 по ще му подхожда😁
Аз сега видях ХрХр голичък. Хубава фигурка. Така да не може да пее, горкия🤣. Актьорът разказва, че Стефан Данаилов им казал, за изпита с песен, да се явят само, които могат да пеят, но нашия човек не се примирил, и се явил и той. 😁

Последна редакция: пт, 20 мар 2020, 12:02 от HumbleDrumble

# 426
  • София
  • Мнения: 9 558
Е, Буков се развява чисто гол в Братя Карамазови. Ако толкова ви се гледа точно това, когато възобновят представленият можете да го видите Wink
Не искам да променят ХХ, защото много ме дразнят нелогичните и като с магическа пръчка преобразявания в сериала, образите олекват и ми оставят усещането за шизофреничност.

# 427
  • Мнения: 5 846
видях, че може да се прочете малко от снимката. От интервюто на Девора Уайлд за списание Elle. За тези, които се интересуват😋
Скрит текст:
Само се моля да не е Наков това "може би" 🙏😭

# 428
  • София
  • Мнения: 2 337
Е, хайде холан, един би стига! Нарцисчето - не става... Свободен е само Алекс Stuck Out Tongue Winking Eye

# 429
  • Мнения: 9 486
Алекс си е предвиден за Кая, а и въобще не го виждам с нея.

Всъщност в момента не виждам никой подходящ, повечето ще са като някакви дечковци с нея.

Но ако трябва да посоча предположение - залагам на Тасев.

# 430
  • София
  • Мнения: 9 558
Ванилия, и аз така мислех за Алекс и Кая, но взех да се разубеждавам. Във ФБ страницата анонсират днешния епизод с това "Ще преосмисли ли д-р Василев решенията в живота си и ще направи ли решаваща крачка? - предстои да разберем в следващия епизод на Откраднат живот в петък в 20.00 часа!". Според мен Алекс ще се върне в Лондон.

Все още залагам на Наков и Юлия, но нещата няма да се развият щастливо, поне не и за ПР-ката Simple Smile

# 431
  • Мнения: 2 379
Василев, ако ще заминава, защо изобшо започна сезона? Май никаква смислена история не могат да му измислят за момента въпреки първоначалния замисъл за триъгълника с Кая. И какъв е смисълът от драматичната раздяла с Биляна, ако няма да го спаси някоя нова романтична любов? Или пак всичко е в зависимост от плановете и решенията на актьорите за участие в сериала, които, както знаем са доста динамични ..Simple Smile

# 432
  • Мнения: 12 407
Още в предходния епизод, като Христо обясняваше на Алекс, че всеки решава какъв родител да бъде, ми мина през акъла, че може и да го пратят към Англия да е близо до детето си.
А защо почна сезона никой не може да каже Grinning

# 433
  • Мнения: 142
Е,Ванилия що така ?! Simple Smile Виж какъв е хубавец,ако му намерят и една сгодна девойка и той омекне с удоволствие ще ги гледам.
Трябва девойката да му казва непрекъснато колко е велик и да е готова да бъде мачкана - тук не виждам такава Stuck Out Tongue Winking Eye
Той едва ли ще си хареса такава девойка, скучно ще му е с нея, ми се струва. Друго си е някоя нахакана мадама, която няма да му мълчи, тя е предизвикателство... 😜
Това с напускането наистина ме шокира...

# 434
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 869
Нали жена му ще участва в сериала.

Общи условия

Активация на акаунт