Откраднат живот: Системата 🎬 тема 95

  • 21 359
  • 735
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 9 484
Да, това беше гадно от страна на Тасев, ама си го знаем какъв е страхливец.
Стаменова беше права, че тези неща се казват в очите, а защо той не искаше тя е директор, така и не разбрах.
За Цонев ясно, но Пешко не смятам, че е по-добър директор от Стаменова.

Идеята с кръвта в чашата не я схванах и аз.
На Пепе аз съм му фенка, много е сладко детенцето, но няма особени актьорски заложби.

# 601
  • Мнения: 5 846
аз знам, анонсаджията не знае😁

# 602
  • Мнения: 9 374
Ее само на мен ли ми е изключително красиво и сладко Пепе и не ме дразни? Simple Smile
И на мен, страшен сладур ми е с тази руса косичка. Grinning

# 603
  • Мнения: 9 619
Направо не мога да повярвам, ама Гринчи е един от малкото в епизода, който се държа с всичкия си Grinning

Цялата драма с директорския пост нещо не я разбрах Grinning

Тасев нали го раздава голям шеф, ама нямаше топки да уволни Стаменова Grinning

Нора се държа много безотговорно, като тръгна да се среща с Чакъров, предвид разследването, а за молбата да не говорим. А ако наистина предполагаме правилно и пробите са за съвместимост...........то така човек си дарява бъбрека на друг и то непознат.

Амбър, Пепе е сладичък, ама до там, актьорски........ Grinning

# 604
  • София
  • Мнения: 12 401
А сигурно ли е, че Христо ще се гаджоса с майката на момичето. И каква ли драма ще гледаме с Кая, защо ли се е заключила.

# 605
  • Мнения: 9 044
А, това забравих да питам, откъде дойде това за гаджосване на Христо и майката? Ако е от някой преден анонс, не ги чета.
Добре си играе детето, бавно говори, но той така си говори по принцип (и в интервюта).Предпочитам го пред брат му, за мен пък той не се справя.

# 606
  • Мнения: 4 746
Кая сигурно е бременна и ѝ се проваля дофтурската кариера.

# 607
  • Мнения: 9 484
Имаше едно гостуване на Милошев, когато обяви участието на Яна и разказа историята на героинята ѝ.
Честно казано, нямам спомен дали директно каза, ще тя се забърка с Христо, но аз останах с това впечатление.

Последна редакция: вт, 24 мар 2020, 22:20 от Вαнилия ~🦋~

# 608
  • Мнения: 9 619
Кая ако не е заспала..... Joy

# 609
  • Мнения: 4 075
И според мен е нещо такова - заключила се е да си почине малко и е заспала

# 610
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
По мое мнение проблемът със Стаменова е, че не застава зад Тасев. Той върви в една посока тя тегли в друга. И му държи сметка.

Пепе е симпатяга, но не става за актьор.

Започва да не ме вълнува никой.

# 611
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Стаменова се отказва от поста си ли?
Не се е. Борис излъга.
Изпуснах началото, може ли някой да ми каже каква е драмата с майката на момиченцето и защо искаше да я остави в болницата след пътеката?
Вероятно, за да може да работи.
Говори бавно Пепе, ама ако говореше бързо, щяхте да се оплаквате, че не му се разбира. Пък и си е сладурче.
"Гаджосването" мисля че беше измислено тук, за да не остава Христо сам. Щото пък преди това "събраха" Кая и Алекс. 
В промото Христо казва на Пепе: "Не искам повече да се виждаш с Кая" ли? И ако е така, какво ли би значило следващото "Достатъчно ѝ помогна". Да не я е заключил малкият? Satisfied

# 612
  • Мнения: 12 403
С Кари, не с Кая. Момиченцето.

# 613
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
А, добре. Няколко пъти слушах и не можех да го разбера. Знам, че момиченцето е Кари, ама така и не го чувах. Въпреки че репликата си пасва повече с нейното име. Благодаря, Mosquita!


Символиката с млякото и на мен ми е неразбираема. Но все си мисля, че може и да не получим осветление по въпроса и така и ще си остане - неизвестна.

# 614
  • София
  • Мнения: 2 303
Майче, Гринчи нямаше време да бъде гад Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт