Не се смейте! Сериозно е.

  • 4 562
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 243
Преди време с майка ми дълго и озадачено наблюдавахме едни движещи се светещи точки в тъмното. Движеха се Г-образно нагоре и надолу и премигваха, бяха бели и червени....  Shocked
След години, като бяхме на същото място, установихме, че в далечината има път, а светещите точки са..... коли. Embarassed
Въображение, к'во да правиш.

П.П. След около час по БиТиВи ще дават, 2-ра част на "Нашественици" - точно по темата.

# 16
  • Мнения: 11 329
Не съм! Crossing Arms
Сиромах човек кога ли е имал късмет? Само самолети и падащи звезди, нищо друго хвъркато посреднощем не съм виждала. Whistling
Че падащи звезди малко ли ти се вижда? Я кажи ти какво си пожела или пропусна момента?

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
Не съм съвсем сигурна, но мисля, че съм виждала. Не близки срещи с третия вид де Laughing Не съм била уплашена, по-скоро ужасно любопитна.

# 18
  • Мнения: 1 150
Аха, даже събудих майка ми, да види и тя  Joy
Накара ми се и вика "Бързо се качвайте" /аз с една приятелка/ и от асансьора, като ни почна "Браво бе маме, ще ви отвлекат и няма да се обадите, да се притеснявам аз тука"  hahaha hahaha
оказа се, че били светлини от някаква дискотека в Горна баня  Crazy doh newsm62

# 19
  • Мнения: 8 505
Тц,не съм виждала.

# 20
  • Мнения: 920
Спомням си преди доста години цяла София се дзвереше на 1 петно в небето с формата на яйце. Обясниха ни, че Венера била в н,ам ква си фаза. Ама дали?!

# 21
  • Мнения: 3 042
Не съм виждала и  Praynig  дано да не виждам, че ще умра от страх.

# 22
  • София
  • Мнения: 61
И аз съм виждала... НЕЩО... на Витоша. Беше дооста отдавна.
Може мен да си срещнала tongue

# 23
  • Мнения: 3 164
Не съм и не искам да виждам Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 286
И аз не искам smile3502

# 25
  • Мнения: 1 526
Виждал съм, да. Беше нощем, НЛО-то бе червено, фърча в небесата, после му се отделиха 2 малки червени точки, обикаляха и се върнаха обратно...
Реших, че това трябва да е каквото трябва да е и не е нищо по-различно, затуй приемам, че съм видял НЛО. Хъхъ. Само толкоз съм виждал. Crazy

малко офф( сори за което  Embarassed ) небесната що пишеш в мъжки род, все си мислих, че си момиче  newsm78 . а и любовника ти Митето мноо мъ кефи, та ако няма да го ползуваш... Joy?
по темата- не съм!

# 26
  • Мнения: 113
Не съм виждала  Rolling Eyes, но няма начин да сме сами в таз` вселена прекалено е голяма. Иначе никак не държа на такива близки срещи  Confused

# 27
  • Мнения: 2 309
Да,чебурашка отстрани на гардероба...и ми се хилише hahaha Joy

# 28
  • Мнения: 515
Да вземем да се уточним какво е Н.Л.О.-то, за което питаш първо Rolling Eyes.

 Неиндетефицирани летящи - не съм, обаче имам цяла книжка у нас наречена така. Laughing

# 29
  • Мнения: 5 539
Да,чебурашка отстрани на гардероба...и ми се хилише hahaha Joy
А пушиш ли още козче? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт