Не се смейте! Сериозно е.

  • 4 560
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 779
....За мен темата е сериозна, най-малкото, защото въпроса не е " Виждали ли сте зелени човечета ?"

Както и да формулиран въпросът се пита едно и също.
"Виждали ли сте извънземни?"

Сигурна съм, че видяното от вас има съвсем логично обяснение, но то не е във форума:).

Т.е. може въобще да не става дума за НЛО...може обекта да си е съвсем индетифициран...направен от човеци..и т.н.
Реза, не ми казвай, че и в извънземни не вярваш  Crazy

# 46
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Гъделичкате ме:)

Само ще кажа...че ДОРИ някой да е видял нло...АКО има съмнения какво точно е това, едва ли точно форума може да потвърди какво е видяното Simple Smile

# 47
  • Мнения: 4 753
Може, но може-то е в сферата на предположенията.
Относно обясненията, не ги търся Особено пък тук, просто ми се искаше да разбера има ли и други хора преживели подобно нещо.

# 48
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Едва ли има човек, който да не е "видях веднъж нещо много странно".
Аз също съм виждала, но моите извънземни се оказаха маневриращи изстребители...Simple Smile

Или може би не съм разбрала правилно и темата е за това всеки да опише какво необяснимо за него е виждал и после да пофантазираме малко, без да ни интересува какво всъщност е станало...

# 49
  • Мнения: 2 495
Само по филмите съм виждала

# 50
  • Мнения: 515
Сега вече може ли да попитам какво е видяла .

До  тук разбрах Kasidy, че:
1. Хващала си тен - значи е било:
а). посред бял ден
б). била си на солариум

2. Била си с някой (тук има само а).

а). имаш свидетел.

Друго ще ни разкажеш ли? Може пък наистина и други да се престрашат, ако пусналият темата се престраши първи. Mr. Green

# 51
  • Мнения: 4 753
Сега вече може ли да попитам какво е видяла .

До  тук разбрах Kasidy, че:
1. Хващала си тен - значи е било:
а). посред бял ден
б). била си на солариум

2. Била си с някой (тук има само а).

а). имаш свидетел.

Друго ще ни разкажеш ли? Може пък наистина и други да се престрашат, ако пусналият темата се престраши първи. Mr. Green


Идея си нямам къде видя връзката между тена и видяното от мен, че чак и разсъждения да има посред бял ден ли е било или не.
По- надолу описах какво съм видяла и между другото беще нощ.

Ама това на разследване взе да прилича, айде невярващите да си спестят вметките, защото това,че видите ли някой си не вярвал не означава, че всички трябва да го последват вкупом като че ли е гуру.

# 52
  • Мнения: 515
Отивам да чета пак.

Изобщо не се заяждам. Просто съм провокативна. Каквато е и твоята тема, нали така. Peace

# 53
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ама това на разследване взе да прилича, айде невярващите да си спестят вметките, защото това,че видите ли някой си не вярвал не означава, че всички трябва да го последват вкупом като че ли е гуру.

Не е разследване.
Опитваме се да разберем за какво е темата ти.

Мисля, че имам право да пиша в твоята тема, така както ти имаш право да пишеш навсякъде, нали?
За какво трябва да ти вярваме? Че си видяла НЛО?
...съжалявам, но ми е трудно по ред причини.

# 54
  • Мнения: 4 621
Тцъ Naughty Не съм и не вярвам в НЛО Hug

# 55
  • Мнения: 4 753
Не си ме разбрала правилно. Всеки сам преценява в какво да вярва или не. Не съм целяла да убеждавам никого в нищо. Не ми е важно дали някой ми вярва или не, питането е простичко " Дали и други хора от форума са виждали нещо подобно "

# 56
  • Мнения: 1 264
Ама какво нещо точно ?
И кога и къде го видя може пък някой по това време да е бил там ?
То и аз не разбирам какво му е сериозното  newsm78

# 57
  • Мнения: 467
И аз съм виждала... НЕЩО... на Витоша. Беше дооста отдавна.
Може мен да си срещнала tongue
Ехааа, кво голямо нещо си!:-))) Аз съм на голяяямо разстояние от Витоша, виждам я през прозорците на дома си:-)

... а по темата - Беше овално тяло наклонено на дясно, половината жълто и половината червено. Като местоположение - между шапката на Черни връх и .... не го знам как се казва този, който виждам Cry, утре ще го снимам и ще сложа линк.  Стоя около 40-тина минути и после се издигна, разцепи на две, придвижиха се бавно и последователно изчезнаха рязко и двата обекта. Беше около 9 вечерта, деветдесет и някоя си. Леля  ми даже си го описа в дневника. Не го знам къде е, иначе щях да пиша още подробности. В предишното съобщение мнооого ме мързеше да пиша, затова пускам сега обяснително.
Писах "НЕЩО" защото не мога да съм сигурна, че е било НЛО... просто беше необяснимо странно...

# 58
  • София
  • Мнения: 1 511
Да,виждала съм.
Бяхме със съпругът ми,пътувахме от Чирпан към Пазарджик по магистралата,беше към 21.30 часа...осъзнах какво съм видяла по-късно,обърнах се към мъжа ми (карах аз) и той стоеше като втрещен!  #Shocked

От лявата страна на пътя,съвсем близо и на нивото на билбордовете нещо светеше силно,първото нещо,което си помислих беше: Какви са тези нови светещи реклами по магистралата?!
Но след миг вече нямаше нищо...доста страшно ми стана,бях цялата настръхнала...и съпругът ми се стресна.
Няколко дни след това,преди да си легна все гледах през терасата за нещо подозрително(все едно някое извънземно с летящата си чиния ще ме намери като очевидец Mr. Green) и трудно заспивах,но всичко отмина.
Но и двамата сме убедени,че това беше точно НЛО!

# 59
  • Мнения: 12
Да виждала съм, когато бях малка и беше доста ниско. Не зная как да го опиша с думи, приличаше на правилен многоъгълник...огромен беше...светещ и се въртеше...
Другия път беше когато бях на разходка с племенницата си. Тя викна: "лельо виж онази звезда се движи" и наистина светещата точка се движеше със страшна скорост и накрая след 1 минута изчезна.
Спомням си, че и баба Ванга пишеше в книгата си, че съществуват.
Аз вярвам в тях!

Общи условия

Активация на акаунт