Не се смейте! Сериозно е.

  • 4 564
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 760
Веднъж видях нещо доста странно. Тъй като определено не можех да го идентифицирам, а то беше обект и летеше - да, виждала съм.
Но не беше нещо ефектно...
Просто спътник, който вместо праволинейно се придвижваше чрез система от сложни, нелогични заврънтулки...
За протокола - бях трезва като репичка, наспана и т.н.

# 31
  • Мнения: 46 591
Не.
Не вярвам.
Всяко нещо си има обяснение, кой знае какво си видяла, спокойно  Peace

# 32
  • Мнения: 3 886
о да като пийна 2 ракии даже ми се вижда че живея с тях  bouquet hahaha Joy Mr. Green Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 765
 Аз лично не , но имам приятел , който дълго време ми е обяснявал как е имал близка среща от трети вид и това променило живота му завинаги . Промени го  дотам , че сега е гей , дизайнер и живее в ЮАР , където енергията на мястото му се отразявала много добре на психиката след преживяното с НЛО-то  Laughing Аз се смея , но кой знае? Нищо не е за подценяване .

# 34
  • Мнения: 139
  по сред бял ден наблюдавах две бели светлини като светещо от слънцето огледало.Пръв ги видя баща ми а после се присъединихме и аз и майка.едното беше с по-голям диаметър и бавно се движеше а по-малкото се появи изведнъж!допряха се и серазминаваха на горе и надолу.После голямото продължи бавно към слънцето и като уеднакви посоката вече не можеше да се гледа към слънцето.Малкото изчезна така както се появи.На около няма никакви прожектори пък и на обяд!интересен е факта обаче че има военно летище и малко преди да се разделят двете тела, от там излетя самолет към тях.(коментара на баща ми бе ,че са ги засекли и са пуснали самолет да разучи,в същия момент те се разделиха а посоката на едното към слънцето била избрана за да останем заслепени и да се спасят).
  Всички сме в добро психическо здраве! Grinning Никога няма да го забравя.

# 35
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Кое  и е сериозното на темата?

# 36
  • Мнения: 5 647
Не. Не съм виждала, а и не искам. Голямо шубе съм.

# 37
  • Мнения: 5 713
Касиди, да не те отвлякоха? Не каза какво си видяла.

# 38
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Не знам, но преди 2г. на морето мъжът ми снимаше антената на къщата, а на снимката излезе това:

Със сигурност обаче вярвам, че не сме сами във Вселената.

# 39
  • Мнения: 68
Не съм виждала и някак си  мисля, че и да видя, няма да се усетя, че е НЛО. Обаче искам, много искам!  Sunglasses

# 40
  • Мнения: 4 762
Касиди, да не те отвлякоха? Не каза какво си видяла.
Незная как да го опиша с думи, приличаше на правилен многоъгълник...огромен беше...светещ и се въртеше...Имаше още един човек с мен и той също го видя
Кое  и е сериозното на темата?
Въпрос на възприятие....За мен темата е сериозна, най-малкото, защото въпроса не е " Виждали ли сте зелени човечета ?"

# 41
  • София
  • Мнения: 1 643
Не знам, но преди 2г. на морето мъжът ми снимаше антената на къщата, а на снимката излезе това:

Със сигурност обаче вярвам, че не сме сами във Вселената.

Тази снимка си е съвсем обяснима, но нека да се включат фотографите или поне малко по-разбиращите от мен.
При нощно снимане, блендата се затваря по-бавно и една малко светлинка (звезда например) може да излезе размазана от минимално трепване на ръката.

# 42
# 43
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
....За мен темата е сериозна, най-малкото, защото въпроса не е " Виждали ли сте зелени човечета ?"

Както и да формулиран въпросът се пита едно и също.
"Виждали ли сте извънземни?"

Сигурна съм, че видяното от вас има съвсем логично обяснение, но то не е във форума:).

Т.е. може въобще да не става дума за НЛО...може обекта да си е съвсем индетифициран...направен от човеци..и т.н.

# 44
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Реза, не бъди песимист. Grinning Както може и да ни се привижда, така може и наистина да са били НЛо-та. Защо мислиш, а и не само ти, че няма НЛО или там, както се казва? Не съм виждала, но съм убедена, че не сме единствените.

Общи условия

Активация на акаунт