Mango тема - 16

  • 104 195
  • 1 405
  •   1
Отговори
# 1 320
  • на брега
  • Мнения: 1 089
За първи път ми се случва подобно нещо - поръчах вчера, много рано сутринта. Грейка, чанта, чехли и разни дребни неща до 100 лв. Преди малко получих мейл, че грейката и чантата са изчерпани. Ще ми изпратят останалите неща, не са добавили транспортни разходи. Много съм разочарована. Въпросните грейка и чанта, бяха наличини поне още два часа след поръчката ми. И сега - изчерпани. Anguished

# 1 321
  • Мнения: 2 880
И аз така lu4ia Sad
Сега нищо не поръчах, но предишните ми последни  поне 2,  имах липсващи артикули.

# 1 322
  • Мнения: 861
Има ли вероятност да дозаредят артикули или това беше намалението?

# 1 323
  • София
  • Мнения: 425
Момичета.... ето че и на мен се случи. Преди малко взех от куриер поръчката ми от 13.11 но едната блуза е с огромна дупка на рамото и отдолу грозно изтеглена нишка по цялата дължина. Досега умувах какво да правя и дали може да се поправи, но няма начин. Ще я връщам. Незнам не гледат ли какво пращат или нарочно го правят. От вчера имам още 2 пратки и направо ме е страх. Май по-добре да изчакам и тях, та ако трябва и от тях нещо да връщам.

# 1 324
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Здравейте! Не съм писала скоро, защото не съм и поръчвала.
Вчера напълних кошницата с момчешки дрехи - разни пуловери от органичен памук и панталони къси и дълги. Докато мисля повече от половината неща вече ги няма. Днес пуснах поръчка с три неща буквално.

# 1 325
  • Мнения: 6 937
Аз последно поръчах 4 артикула.
Едното беше пепитен клин, който на второто обуване чак забелязах, че има две дупчици на дупето :O добре, че го носех с дълга риза.
Рокля, която даже бях пуснала за размяна, но накрая я подносих и забелязах, че има 2-3 издърпана нишки.
Черни дънки, които след две пранета изглеждат като носени с години.
4тия артикул-черно поло засега се държи добре, но не съм го заглеждала, може и той да е с дупки.
Платих 80лв. за всичко това и определено не си заслужава, затова и съм се спряла с поръчките от Манго.

# 1 326
  • Мнения: 507
След последните постове, направо ме е страх да си взема пратката.

# 1 327
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Отдавна е коментирано, че най-вече си струват връхните дрехи, чанти обувки понякога и детско. Винаги има вариант за нещо некачествено дори при кожени якета и т.н. Риск е. Затова спрях да купувам блузи, топове и т.н. Като наядени от молци са.

# 1 328
  • Мнения: X
И на мен са ми отказвали цяла поръчка. Била изгубена от куриера.
На детски дрехи е имало бримка по текстила, разплитащи се шевове и подгъви, която е фабрична, в неотваряни опаковки-личи си, че не са дори мерени, предполагам това е т. Н. Второ качество, по ниско качество, но само в аутлета ми се е случвало. В другия сайт - не.
Доста демоде ми идват дамските обувки.

# 1 329
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Или имат проблем с качеството или застояла стока по складове. Някои материи стареят доста неприятно и после се нацепват.
Случвало ми се е с един детски шал - беше ужасен.

# 1 330
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Така е. Също връщани и пре много връщани стоки. Поради тази причина не поръчвам неща, които са изчезвали за дълго време, а после се появяват само в определени размери. Личи си още от опаковката, кога е от склад директно и кога е минала множество получатели.

# 1 331
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
И аз вече силно съм ограничила поръчките и нещата в тях, но пак отварям всяка пратка със страх. 🙂
Сега само червеното яке поръчах вчера и гледам да не ровя и разглеждам. Едно на ръка, че нищо не ми трябва, а и заради всичко изброено и трудната комуникация с тях.
Факт е обаче и че имам страхотни попадения на много добри цени.

# 1 332
  • Мнения: 527
Моля някой, ако има това или подобно яке с пух, да сподели как са като размер. https://www.mangooutlet.com/bg/women/coats/quilted-feather-coat_ … 3019046.html?c=69
Поръчах точен номер, но гледам, че се появява xs от време на време и се чудя дали да не поръчам и едно по-малко.

# 1 333
  • Мнения: 468
А за дефектните артикули спазват ли си политиките? Т.е. като ги връщате, заедно с бележка за транспорта, възстановяват ли в срок парите, както са го указали в сайта?
Впрочем, не само при Манго го има това с дефектни стоки и занижено качество, особено по намаления. Миналата година от друга испанска марка, по намаленията ми дойдоха поне половината дрешки с някакъв малък дефект. Еми да ти се отще да пазаруваш после пак. Не стига, че ги дебнем, ами и като дойдат, да е разочарование..

# 1 334
  • Мнения: 2 880
Моля някой, ако има това или подобно яке с пух, да сподели как са като размер. https://www.mangooutlet.com/bg/women/coats/quilted-feather-coat_ … 3019046.html?c=69
Поръчах точен номер, но гледам, че се появява xs от време на време и се чудя дали да не поръчам и едно по-малко.
Аз по принцип съм С, но покрай Манго дори забравих, че съм, защото всичките ми връхни са ХС. Аз съм дребна и с малък бюст, и не обичам да ми стоят широко. Ако моделът е овърсайз дори ХС ми е голямо, и палтата ми идват големи. Но такива с пух имам 2 и са ХС.

Общи условия

Активация на акаунт