Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

КРУИЗИ /Тема 15/

• 19 127
  • 333
  •   1
Отговори
# 330
Коста ми продадоха круиз  с Фалвоза за юни 2021 - Фиорди от Амстердам, дано го  осъществят.

# 331
  • София
Нашият азиатски круиз за този декември със Селебрити няма да се състои, но го преместихме за следващата година - по същото време, на по-нов кораб и с малки промени в маршрута. Без никакви допълнителни такси.
Чудесни са Селебрити! За наш късмет и Катарците са променили часовете на полета, та се надявам да направим същата замяна - за декември 2021 г. Честно казано напоследък взе да не ми се пътува точно сега и съм доволна от развитието на ситуацията. Да сме живи и здрави - круизите ни чакат!
Аз мисля, че тази година само Карибски круизи ще има през декември, но кратки. Важно е нещата да тръгнат.
Оглеждайте се - има добри цени!

# 332
  • Пловдив
Абе то цени има, ама никъде почти не може да се пътува вече и е безмислено. Вместо да се дават пари да си висим в кабината, по-добре в къщи. За сега поне в България може да се пътува и по-добре спокойно на хотел у нас, отколкото под 8 ключа на кораба. Такава ужасна е тази ситуация, не мога дори да си представя какво стана, пууии. Май месец мислехме, че никога никой повече Няма да се затвори, то сега с Нова сила пак. Което значи, че при ситуация на кораб, пак ще ги въртят хората из морето, толкова бездушно поведение... Дано до 2021 е друго, но вече съм скептична, аз бях сигурна, че и в момента няма да може да ни похлупят така. А то... Самите хора го искат. Ега ти и страха...
Дано катарците позволят смяна, ще е супер.

# 333
  • София
MSC
В момента...
Промоция на круизи с 50% отстъпка за втория пътуващ.
Валидност на промоцията до 30 Ноември 2020.

Seabourn
Отлага круизите, за корабите Seabourn Odyssey, Seabourn Ovation и Seabourn Encore, най-рано до 15 януари.

Royal Caribbean
Първият круизен кораб на Royal Caribbean, който ще възобнови дейността си, ще бъде Quantum of the Seas, тръгващ от Сингапур на 1 декември 2020 г.

Azamara
Спира операциите до сезон 2021 г.
Компанията се надява да се върне в експлоатация на 20 март.

Norwegian Cruise Line Holdings LTD отмени всички круизи през ноември за круизни линии Norwegian, Oceania и Regent Seven Seas.
Новината дойде след като CDC удължи забраната за плаване от САЩ  до края на октомври/засега/.

Общи условия

Активация на акаунт