КРУИЗИ /Тема 15/

  • 49 486
  • 751
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 054
Коста ми продадоха круиз  с Фалвоза за юни 2021 - Фиорди от Амстердам, дано го  осъществят.

# 331
  • София
  • Мнения: 1 274
Нашият азиатски круиз за този декември със Селебрити няма да се състои, но го преместихме за следващата година - по същото време, на по-нов кораб и с малки промени в маршрута. Без никакви допълнителни такси.
Чудесни са Селебрити! За наш късмет и Катарците са променили часовете на полета, та се надявам да направим същата замяна - за декември 2021 г. Честно казано напоследък взе да не ми се пътува точно сега и съм доволна от развитието на ситуацията. Да сме живи и здрави - круизите ни чакат!
Аз мисля, че тази година само Карибски круизи ще има през декември, но кратки. Важно е нещата да тръгнат.
Оглеждайте се - има добри цени!

# 332
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Абе то цени има, ама никъде почти не може да се пътува вече и е безмислено. Вместо да се дават пари да си висим в кабината, по-добре в къщи. За сега поне в България може да се пътува и по-добре спокойно на хотел у нас, отколкото под 8 ключа на кораба. Такава ужасна е тази ситуация, не мога дори да си представя какво стана, пууии. Май месец мислехме, че никога никой повече Няма да се затвори, то сега с Нова сила пак. Което значи, че при ситуация на кораб, пак ще ги въртят хората из морето, толкова бездушно поведение... Дано до 2021 е друго, но вече съм скептична, аз бях сигурна, че и в момента няма да може да ни похлупят така. А то... Самите хора го искат. Ега ти и страха...
Дано катарците позволят смяна, ще е супер.

# 333
  • София
  • Мнения: 3 771
MSC
В момента...
Промоция на круизи с 50% отстъпка за втория пътуващ.
Валидност на промоцията до 30 Ноември 2020.

Seabourn
Отлага круизите, за корабите Seabourn Odyssey, Seabourn Ovation и Seabourn Encore, най-рано до 15 януари.

Royal Caribbean
Първият круизен кораб на Royal Caribbean, който ще възобнови дейността си, ще бъде Quantum of the Seas, тръгващ от Сингапур на 1 декември 2020 г.

Azamara
Спира операциите до сезон 2021 г.
Компанията се надява да се върне в експлоатация на 20 март.

Norwegian Cruise Line Holdings LTD отмени всички круизи през ноември за круизни линии Norwegian, Oceania и Regent Seven Seas.
Новината дойде след като CDC удължи забраната за плаване от САЩ  до края на октомври/засега/.

# 334
  • Мнения: 1 054
да раздвижа пак темата и да помечтаем малко за сезон 2021 за който надявам се няма да има пандемия. Та конкретно ви питам- мога ли да направя круиз с начална точка Санкт Петербург и крайна Европа, тоест да кацна по въздух в Русия и да я напусна по вода, а?

# 335
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Да, ако имаш виза. Ако ходиш В Санкт Петербург до 7 дни виза не се иска, там беше с он лайн нещо, до колкото помня.

# 336
  • Мнения: 319
Аз пък следя един круиз с Аида - Тайланд, Малайзия и Сингапур. От миналата година му се каним ,но трябваше да освободим малкия за 2 дни от училище и директорката ни отказа .Та вместо на Тайланд, отидохме на круиз на Дубай .

# 337
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Аз пък следя един круиз с Аида - Тайланд, Малайзия и Сингапур. От миналата година му се каним ,но трябваше да освободим малкия за 2 дни от училище и директорката ни отказа .Та вместо на Тайланд, отидохме на круиз на Дубай .

Сменете директорката Simple Smile
За щастие в училището на дъщеря ми са кооперативни в това отношение и всяка зима отсъства по 1-2 седмици, но тази май няма да ѝ се наложи.
Вече много започва да ми се отразява тази суша откъм пътувания, имам чувството, че скоро на круиз няма да се ходи ...

# 338
  • Мнения: 319
Аз пък следя един круиз с Аида - Тайланд, Малайзия и Сингапур. От миналата година му се каним ,но трябваше да освободим малкия за 2 дни от училище и директорката ни отказа .Та вместо на Тайланд, отидохме на круиз на Дубай .

Сменете директорката Simple Smile
За щастие в училището на дъщеря ми са кооперативни в това отношение и всяка зима отсъства по 1-2 седмици, но тази май няма да ѝ се наложи.
Вече много започва да ми се отразява тази суша откъм пътувания, имам чувството, че скоро на круиз няма да се ходи ...
По принцип не е проблем, освобождават ги .Проблем е когато е 2 -3  дни преди или след ваканция.Другият вариант беше ,да се обадим и да кажем, че е болен .До 3 дни не е нужна бележка. Но ни беше страх заради летището. Ако те хванат ,глобата е 2000 евро.

# 339
  • Мнения: 1 054
ясно, не сте спирали да си мечтаеете и планирате круиз. надявам се и аз че догодина всичко ще е ок, пък визата е електронна и важи 7 дни.

# 340
  • Мнения: 4 734
И аз гледах круизи за великденската ваканция догодина, макар да не се знае как ще е положението тогава. Не че цените са нещо по-ниски, все си мисля, че трябва да има по-приемливи цени и намаления заради ситуацията... Но не... Единствено на някои круизи има показан символ чаша, явно е включено някакви питиета за обяд и вечеря. Мисля че и преди сме вземали този пакет вино и бира за обяд и вечеря... Сега най-евтиното което намерих е с Коста за 7-дневен круиз с този пакет напитки, в Средиземно море за 2 възрастни и 2 деца - 1500 евро за кабина с прозорец. Ако е от немски сайт, в тази цена е мисля включено таксите сервиз... Някой виждал ли е по-изгодни оферти и в кой сайт?

# 341
  • Мнения: 1 054
този който аз си харесах също е с Коста и е цели 17 дни с тръгване от Санкт Петербург, цената е 1084 евро на човек за гарантирана кабина с включени напитки, въпросът обаче който продължава да ме тормози е за отплаването и визовите режими там. Мога ли да пристигна по въздух през летище Пулково и да напусна/ до 8 дни/ през морска гара, тоест круиз. Крайната точка на круиза е Савона, Италия.

# 342
  • Варна
  • Мнения: 51
този който аз си харесах също е с Коста и е цели 17 дни с тръгване от Санкт Петербург, цената е 1084 евро на човек за гарантирана кабина с включени напитки, въпросът обаче който продължава да ме тормози е за отплаването и визовите режими там. Мога ли да пристигна по въздух през летище Пулково и да напусна/ до 8 дни/ през морска гара, тоест круиз. Крайната точка на круиза е Савона, Италия.

Последна редакция: пн, 09 ное 2020, 17:04 от Lilija

# 343
  • София
  • Мнения: 3 771
Norwegian Cruise Line
В живота няма нищо безплатно, но понякога има.
Компанията подарява 150 долара за следващия ви круиз.

Старата програма Cruise Next, която съм ползвала - позволява на пътниците, които са били на текущ круиз, да заплатят първоначално заплащане на следващия си.
Като награда за това купувачите получават пари - приложени директно към тяхната бордова сметка - на които могат да се насладят при текущия си круиз.

Новата сделка - Cruise First, работи по много подобен начин с едно много важно изключение. Може да бъде закупена от would-be cruisers, за разлика от сертификата Cruise Next, който може да бъде закупен само докато сте на кораб или седмици непосредствено след плаването.
Чрез закупуване на сертификат Cruise First за $ 150 получателят автоматично получава кредит от $ 300, приложим за следващия им круиз.
Не е необходимо да знаете кога или къде планирате да отплавате по време на покупката, а сертификатът е валиден в продължение на три години.

Офертата е достъпна само за тези, които се обаждат директно на Norwegian Cruise Line или на своята агенция за круизи.

Отменени круизи
Virgin Voyages, Regent Cruises, Princess Cruises, Oceania Cruises, Holland America Line, Celebrity, Royal Caribbean Group, Norwegian Cruise Line Holdings, Carnival Corporation отмениха круизите си до края на годината.

Costa Cruises обяви временно спиране на круизите на Costa Deliziosa.

MSC Cruises отмени плаванията на MSC Magnifica от 8 ноември до 18 декември.

TUI Cruises спря круизете на  Mein Schiff 6 в Гърция.

Royal Caribbean добави нови страхотни функции към мобилното си приложение.

Silversea Cruises - луксозна круизна линия, собственост на Royal Caribbean Group, достави най-новия си круизен кораб  Silver Moon.

Кий Уест - едно от любимите ми градчета във Флорида, забрани на големите кораби да спират там!

Световната мечта на Dream Cruises тръгна от Сингапур на първия си круиз, като няма да спира никъде!
Скоро ще стартира и Royal Caribbean,  Quantum of the Seas пак там на 1 декември.

145-дневният круиз на Seabourn Sojourn, който трябва да се проведе през 2022 г. на ултралуксозен круизен кораб е почти разпродаден.
Ще отпътува от Лос Анджелис на 11 януари 2022 г.


Аз вече имам два резервирани круиза в 2021 г., ако стане-стане, ако не здраве.
Круизите могат да бъдат анулирани или прехвърлени за всеки друг круиз.
Така, че смело…
Успех...

Последна редакция: пн, 09 ное 2020, 19:33 от Bled

# 344
  • Мнения: 1 054
нещо интересно от коста- Азорски острови и Мароко с Коста Маджика от Барселона -14 дни за 740 евро октомври 2021, как ви се струва ето линк
https://crusit.bg/kruizi/14-dni-ispania-maroko-portugalia-italia … 40?period=2021-10

Общи условия

Активация на акаунт