Препоръчайте ми балсам за коса

  • 2 611
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 388
Аз съм доволна от Лореал. Сега съм си купила балсам на VO 5 и забелязвам, че ми влияе много добре  Grinning Иначе, съм фенка на течните кристали, помагат за разресването и придават по-здрав вид на косата  Peace

# 16
  • Мнения: 27 524
Малко странно питаш.  Thinking В смисъл, логично според мен е да кажеш малко подробности - има балсами за сухи, за мазни, за боядисвани коси.... Твоята каква е горе-долу, за да можем да дадем и адекватен съвет, така хаотично ли събираш мнения за балсамите изобщо?

Иначе аз съм най-доволна от червената серия на Лореал Елсев за боядисвани коси  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 6 798
Аз от известно време не ползвам балсами, само дето ги копувам, два цели седят... newsm78
позвам маска за коса всеки път, измивам я преди да изяза от банята, после като поизсъхне малко слагам течни кристали в крайчетата. Не мога да му намеря място на басама в цялата процедура.

# 18
  • Мнения: 8 917
Ползвам този на NIVEA и съм доволна от него  Peace

Nivea Sun Care  Peace

# 19
  • Мнения: 5 475
Иначе аз съм най-доволна от червената серия на Лореал Елсев за боядисвани коси  Peace

и аз!  Peace

# 20
  • Мнения: 2 047
   От 2 седмици ползвам жълтия на сънсилк и ми харесва.
Преди това 1 опаковка на глискюр, но не ми хареса аромата на роза.
   Хубаво е това шампоан и балсам да са от една серия и марка, това се опитах да направя с глис кюр (шампоанът ми харесва), но май няма идеална двойка за моята коса  Laughing
На елсев балсама ми хареса, но шампоанът много ми изсушаваше косата.
На нивеа - от шампоана - пърхут, балсамът - нищо особено.
Всичко това е за изрусена коса.

# 21
  • Мнения: 2 495
На Глиз Кюр балсама без отмиване Peace

# 22
  • Мнения: 1 063
Доволна съм единствено от жълт Елсев на Лореал. Косата ми е мн. капризна и само с този стои добре.

# 23
  • София
  • Мнения: 7 006
Малко странно питаш.  Thinking В смисъл, логично според мен е да кажеш малко подробности - има балсами за сухи, за мазни, за боядисвани коси.... Твоята каква е горе-долу, за да можем да дадем и адекватен съвет, така хаотично ли събираш мнения за балсамите изобщо?

Иначе аз съм най-доволна от червената серия на Лореал Елсев за боядисвани коси  Peace

Да,наистина малко хаотично питам,но това е защото сондирам мненията като цяло  Simple Smile Иначе косата ми е дълга и изрусена на кичури.Ползвах някакъв балсам на Ейвън и той добре ми действаше,но само за един ден  Sick.На следващия започва да ми се омазнява в корените,а краищата трудно се разресват.
Благодаря на всички отговарящи   Hug

# 24
  • Мнения: 27 524
Иначе косата ми е дълга и изрусена на кичури.Ползвах някакъв балсам на Ейвън и той добре ми действаше,но само за един ден  Sick.На следващия започва да ми се омазнява в корените,а краищата трудно се разресват.
Благодаря на всички отговарящи   Hug

А, Ейвън и Орифлейм по-добре избягвай  Stop Щом ти се омазнява в корените, значи не ти е от най-сухите коси, което е добре. Ела да видиш на моята слагам тонове навсякъде и след два дни пак трябва. Лилавата или червената серия на Еслев ще са ок за теб, жълтата е за доста сухи коси. Има и за нормални. Продуктите на Швацкопф и разни такива също не са препоръчителни. Лореал или Гарние в краен случай, имат също не лоши. И кристали само в краищата да нанасяш, също ще е ок, както прави Клеми  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 7 006
Иначе косата ми е дълга и изрусена на кичури.Ползвах някакъв балсам на Ейвън и той добре ми действаше,но само за един ден  Sick.На следващия започва да ми се омазнява в корените,а краищата трудно се разресват.
Благодаря на всички отговарящи   Hug

А, Ейвън и Орифлейм по-добре избягвай  Stop Щом ти се омазнява в корените, значи не ти е от най-сухите коси, което е добре. Ела да видиш на моята слагам тонове навсякъде и след два дни пак трябва. Лилавата или червената серия на Еслев ще са ок за теб, жълтата е за доста сухи коси. Има и за нормални. Продуктите на Швацкопф и разни такива също не са препоръчителни. Лореал или Гарние в краен случай, имат също не лоши. И кристали само в краищата да нанасяш, също ще е ок, както прави Клеми  Peace

Ами аз ги избягвам,но този ми беше подарен.Ще пробвам новите на Лореал ,дано да ми се отразят добре  Grinning А ти горе-долу на колко дни си миеш косата?Извинявай ако те притеснявам и че сама си спамя темата  Blush

# 26
  • Мнения: 494
Моят е на Vigorance,страхотен е ,но все пак зависи и от косата може да пробваш и реконструктора на същата марка.

# 27
  • Мнения: 27 524

Ами аз ги избягвам,но този ми беше подарен.Ще пробвам новите на Лореал ,дано да ми се отразят добре  Grinning А ти горе-долу на колко дни си миеш косата?Извинявай ако те притеснявам и че сама си спамя темата  Blush

Не спамим, бре, нали за коси пишем  Wink Мия си я в седмицата по веднъж, въпреки, че последните 2-3 дни ходя вързана, понеже вече не стои бухнала  Sad

# 28
  • Мнения: 6 472
Аз ползвах един на Керастас, от който бях супер доволна, но е егати цифрата. Сега съм с Глис кюр - спрей без отмиване. Мноооооооого хубаво и оудобно нещо за мойта коса се оказа Grinning Мисля че го има в два варианта - от серията 19 и от серията за блясък.

# 29
  • Мнения: 200
Аз ползвам на Pantene - Smooth & Silky (зеления) и съм много доволна от него  Peace .

Общи условия

Активация на акаунт