АГ Селена - 20

  • 47 110
  • 738
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 669
Кренчев препоръчвам. Не е разбран и внимателен, но е много добър в работата си. Имам 5-6 упоики при него и няма грешка. Пак него бих избрала, независимо че е малко .... начумерен Simple Smile Може да заявиш при кой искаш по време на консултацията. Не се заплаща допълнително. Успех!

# 301
  • Мнения: 801
Е хайде сега, къде казах носете си хавлии, защото се ползват и от други 🤔
При мен пък преди 7м не е имало проблем с нещата, които изброихте.. Не знам какво се има предвид, не е като преди.. Колко преди.
Превръзки се носеха на ден по 2 пъти дори и се оставяха в големи количества чак по едното време помолихме да си ги вземат. Нито за кърпа съм молила, нито за нощница, всичко те си носиха без да се е налагало молби от моя страна.
Та всичко, вероятно зависи при кого попаднеш и ти как предпочиташ с твоя кърпа или не, примерно.
Ако ще помогне на някой, това което аз лично ползвах от моите принадлежности беше:
Чехли, четка и паста за зъби, душ гел, сапун, малка кърпа за лице и ръце, голяма кърпа за къпане, бельо, зарядно, вода ми купи ваше ММ, защото не ми беше удобно да си пълня от диспенсъра в коридора чаши, жилетка, ластички/фиби, помпа за кърма. Помпа не носех и отказах да ми донесат, но го отчита като грешка, защото едвам издържа да се прибера, за да се изцедя. На втория ден облякох и детето с мой дрехи, защото тези от болницата му бяха малки, но това няма как да се предвиди, а и попринцип не разрешават да се облича с дрехи различни от техните.

# 302
  • Мнения: 202
Здравейте! Има ли мами които се подготвят за нормално раждане в близко бъдеще и ще си  избирате ли екип, който да го води?
Към момента съм за нормално раждане през август и ще бъда при лекарката, която ми води ЖК.  Но ако тръгне да се ражда директно отивам в болницата и ако нея я няма, при който се падне на смяна в РО ли ще съм?

# 303
  • Мнения: 801
Попринцип в Селена няма точното наименование избор на екип. Обсъжда това с доктора, който те следи, че искаш да родиш при него и дали можеш да разчиташ да дойде по всяко време. Ако се съгласи му се обаждаш, когато настъпи раждането или от болницата ще му звъннат. Ако не си се разбрала с никой доктор, раждаш, при които е на смяна.

# 304
  • Мнения: 9
Кренчев препоръчвам. Не е разбран и внимателен, но е много добър в работата си. Имам 5-6 упоики при него и няма грешка. Пак него бих избрала, независимо че е малко .... начумерен Simple Smile Може да заявиш при кой искаш по време на консултацията. Не се заплаща допълнително. Успех!

И аз съм се насочила към него, понеже първия ми избор д-р Георгиев бил в болнични. Чета, че имало и д-р Кичуков но отзивите не са от най-цветущите. А да дамите в частност д-р Георгиева НЕ! Абокат едва едва ми сложи камо ли и да се оставя спинална упойка да ми прави. За това искам да имам доверие и на анестезиолога.

# 305
  • Мнения: 269
Здравейте момичета, дали сте на ясно с анестезиолозите? Бихте ли ми препоръчали анестезиолог, който да е разбран и внимателен. Има ли шанс за избор на Анестезиолог? Предстои ми консултация по повод планово секцио.
За  Кренчев с две ръце.Определено не е най-приветливия ,но на всички манипулации с упойка ,които са ми правили(4 на брой)всичко мина без проблеми.

# 306
  • Мнения: 1 669
Еделвайс, лежала съм няколко пъти в Селена през годините, по различни поводи и имам база на сравнение. Няма да споменавам времето, когато даваха сокове и бутилирана вода, но ноември лежах за задържане и беше по-добре от сега (юни). От петък до неделя, ако се падне човек, да забрави за хавлии - не доставят от обществената пералня (поне това казаха на нас) и буквално ни носеха по 1 превръзка. Затова всеки път трябваше да искаме още. От акушерките съм доволна - отзоваваха се веднага. За детска стая - има какво да се желае Simple Smile. Консултант по кърменето - нямаше. Най-недоволна съм от хигиенистките - все им бяхме криви и бързаха да си тръгнем, за да изчистят. Нямаше наплив да кажеш...
Също да спомена, че ползваха за бебетата турски цветни памперси 2-ка за новородени и турски мокри кърпи, които за мен не бяха ОК като състав. Носех си мои кърпи и памперси, както и хидратиращ крем и такъв против подсичане.

Последна редакция: пн, 13 юли 2020, 12:49 от Ema_P

# 307
  • Мнения: 1 472
Хавлиите и да ги има налични са отвратителни, не се съмнявам,че са прани, но толкова амортизирани, че и на парцал не приличат.
А за мокрите кърпи наистина и на мен ми се сториха твърде силно ароматизирани особено за новородено.
Па мое време проблем с превръзки не е имало, носеха и даже оставаха в излишък  (това октомври месец обаче).

# 308
  • Мнения: 12 124
Чета ви и се радвам, че родих, по времето на кутията с натурален сок от ябълка и шишето с минерална вода на нощното шкафче.

# 309
  • Мнения: 1 496
Предстои ми секцио в Селена, някой скоро родил със спинална упойка има ли,да разкаже как протича всичко,че ми е доста притеснено,не съм ползвала досега тази упойка. А как да си избера анестезиолог, като отида другата седмица да чакам пред кабинета,не е ли който се падне? Искам да избера ама как?

# 310
  • Мнения: 591
Обадете се на регистратурата и питайте, ако искате определен лекар ще ви кажат в кой ден ще е на консултация.
Аз раждах със спинална , не е страшна изобщо,не ме  боля изобщо поставянето и.  Другия месец пак ще раждам и се надявам пак да съм със същата упойка.

# 311
  • Мнения: 1 496
Между Георгиева,Кичюков и Ячева кой препоръчвате? Това са възможностите

# 312
  • Мнения: 8
Здравейте, можете ли да ми кажете как стои въпроса с консултация за кърмене? Колко струва? Изписаха ме преди 2 дни и имам още въпроси зза кърменето

# 313
  • Мнения: 190
Здравейте, можете ли да ми кажете как стои въпроса с консултация за кърмене? Колко струва? Изписаха ме преди 2 дни и имам още въпроси зза кърменето
Защо не се свържете направо с консултант по кърмене. Вижте в Ла Лече Лига - имат и безплатни съвети. Другият вариант е Ася Демирева или Хидра.

# 314
  • Мнения: 591
Между Георгиева,Кичюков и Ячева кой препоръчвате? Това са възможностите
Понеже имам и пункции там. Анестезиолози са ми били и Кичучов и Кренчев, А на секциото ми беше жена, не разбрах за името и, просто се падна тя.( имаше лицев дефект). Имше и доктор Георгиев сега не е ли там?
Препоръки не мога да дам, всички си разбират от работата.  Само мога да кажа че д-р Кичуков е малко особен, но све пак няма да се женим за него. Важното е да си свърши работата.

Общи условия

Активация на акаунт