АГ Селена - 20

  • 47 035
  • 738
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 666
Пелев за мен е от масовите абсолютни печалбари. Преди малко повече от 6 г. заради това му спокойствие на гърба на родилките и защото не си плащах, ме остави за секцио на другия ден с губещи се тонове на бебето и доказана ретардация на плода, защото за днес нямало за кога. Съвета на акушерката тогава беше , ако усетя, че бебето спира да се движи, да ги извикам ... Бог беше с мен и детето ми тогава. Това в Окръжна още. Същото ми е мнението и за сегашния шеф на отделенето там, тотална търговия на гърба на притеснените родители.

# 361
  • Мнения: 2 481
Оф, така е  Мненията са субективни винаги. Когато някой е доволен е имал късмет. Ако е станал фал ще е недоволен и така.... Всичко е божа работа. Но засега съм доволна.

# 362
  • Мнения: 7
Здравейте, да попитам за тези които вече са раждали в Селена. Какъв багаж е нужен да си носите с вас при постъпване за раждане? 😊

# 363
  • Мнения: 12 114
Често се коментира багажа. Имайте предвид, че имате на разположение само нощното шкафче в стаята, където да го съхранявате. Погледнете в първия пост
https://bg-mam.ma/p/1189075/40365786

# 364
  • Мнения: 187
Здравейте! Изчетох цялата тема и получих много полезна информация. Записвам се да следя, тъй като и аз за сега съм се насочила към Селена, в 24 седмица съм. Имам много добри впечатления от Борислав Иванов, бях при него на фетална морфология.

# 365
  • Мнения: 41
Много добър избор! Аз при него родих, изключително съм доволна. Професионслист, винаги е усмихнат, отзивчив и подробен по време на прегледите!
Здравейте! Изчетох цялата тема и получих много полезна информация. Записвам се да следя, тъй като и аз за сега съм се насочила към Селена, в 24 седмица съм. Имам много добри впечатления от Борислав Иванов, бях при него на фетална морфология.

# 366
  • Мнения: 165
Момичета, някой след раждане седял ли е с негова пижама/нощница или е задължително да се ползвате техните? Има ли някакви изисквания за това?

# 367
  • Мнения: 3 998
Момичета, някой след раждане седял ли е с негова пижама/нощница или е задължително да се ползвате техните? Има ли някакви изисквания за това?
Разбира се че може да си с твоя нощница, но ще ти трябват няколко . Аз си носех 1,но така и не я извадих. Ползвах си лична хавлия само.

# 368
  • Мнения: 263
Много добър избор! Аз при него родих, изключително съм доволна. Професионслист, винаги е усмихнат, отзивчив и подробен по време на прегледите!
Здравейте! Изчетох цялата тема и получих много полезна информация. Записвам се да следя, тъй като и аз за сега съм се насочила към Селена, в 24 седмица съм. Имам много добри впечатления от Борислав Иванов, бях при него на фетална морфология.
Аз също, много съм благодарна и доволна от следенето на бременността и раждането, от професионализма и отношението. Д-р Сигридов ми го препоръча за Пловдив. Не съжалявам, че се доверих

# 369
  • Мнения: 1 496
Здравейте,скоро родих в Селена,ако някой има въпроси да пита 😀 Разбрах,че бебето и аз имаме включени безплатни профилактични прегледи, някой да каже доволни ли сте от тях, може ли да се избира кой лекар да ги направи? Благодаря

# 370
  • Мнения: 796
Аз писах на израждащия ми доктор кога да ида и след две седмици от раждането отидох,на листчето написа контролен преглед след секцио и не ми взеха пари на каса. Очаквах да ми вземат,защото на епикризите от болницата пише ,че този безплатен преглед е при дежурния,но ьвно не е така
 А прегледа на децата е при някой от педиатрите,ако не се лъжа са 2ма. Ние бяхме при Пепеланов и съм изключителн доволна.
 
Здравейте,скоро родих в Селена,ако някой има въпроси да пита 😀 Разбрах,че бебето и аз имаме включени безплатни профилактични прегледи, някой да каже доволни ли сте от тях, може ли да се избира кой лекар да ги направи? Благодаря

# 371
  • Мнения: 591
Първия път като раждах , ходихме и на двата прегледа при педиатър. Първия беше при Нещерова, втория при Пепеланов, като Пепеланов го избрах аз и съм много доволна от него.
Ния, ти на кой етаж лежа успяхте ли да се видите с вашите ?

# 372
  • Мнения: 1 496
Не,няма свиждания.

# 373
  • Мнения: 165
А кога и как показват бебето на таткото?

# 374
  • Мнения: 591
Показват бебето през стъкло, на близките, чух като обясняваха на една  жена за приемане. Казаха свиждане няма, но след като те раздвижат на другия ден може през прозореца да си говорите, но ако си на първия етаж. За втория и третия етаж не чух как се процедира, понеже влезнах за тонове. Затова ми е интересно какво се случва, ако си на горните етажи.
Редактирам се : С какви дрехи ги изписват бебетата сега? Рокли с къси ръкавки дали е удачно?

Последна редакция: пт, 31 юли 2020, 22:07 от zezeto

Общи условия

Активация на акаунт