Къде да родя?

  • 1 517
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 286
Аз родих в Света София, нормално. Бях си избрала лекар, но родих много бързо и той не успя да дойде. Родих при дежурния екип и съм много доволна. Така че сега си мисля, че изборът на лекар е излишен. Там всички са добри.

# 16
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Аз също ти препоръчвам Св.София,раждала съм там и двете си деца и съм доволна.Етърва ми ражда в Майчин дом и трябва да знаеш,че е голяма мизериа.Избери или Св.София или Шейново,уСПЕХ И ЛЕКО РАЖДАНЕ ТИ ЖЕЛАЯ  bouquet

# 17
И аз казвам: Или Шейново или Св.София!
В Майчин дом и усповията са лоши и майките малко на конвейр ги "обработват"

# 18
  • София
  • Мнения: 10 858
момичета, а СВ. София бившата Тина Киркова ли е? Ако е така, там не е ли пълно с циганки?

# 19
  • Мнения: 46 520
момичета, а СВ. София бившата Тина Киркова ли е? Ако е така, там не е ли пълно с циганки?

Да, тя е Peace
Циганките ги настаняват в отделни стаи.
Има ги във всички болници, не само в Света София.

# 20
  • Мнения: 60
С две ръце в правителствена"Лозенец

# 21
  • Мнения: 959
Докторът, а относно болницата аз съм за Шейново.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 926
Докторът е по-важен според мен. Аз раждах в Св. София и съм доволна(секцио бях). Две приятелки родиха в МД и казах а, че било голяма мизерия.

# 23
  • Мнения: 581
В "Св. София" а кой лекар би препоръчала? И аз се чудя на къде да се ориентирам. Искам препоръка на лекар добър за секцио, защото при мен се очертава така да раждам. Благодаря предварително! Simple Smile

# 24
  • Мнения: 25
Най-вече ти пожелавам леко, бързо и безпроблемно раждане, което не зависи от това къде и при кой доктор ще си. Аз лично си избирах болницата по условията, които предлага по време на престоя там. Раждах в Шейново и си взех ВИП-стая. Много съм доволна. Към екипа също нямам никакви забележки. Късмет!

# 25
  • София
  • Мнения: 44 122
Никога не бих отишла в Майчин дом....Св. София беше моя избор, не съм се уговаряла с никой, страшно съм доволна и от акушерките и от лекарите и от мястото и от всичко Wink
И за Св. София и за Майчин дом съм чувала ужасни неща... #2gunfire
Бих ти препоръчала 3 вариант: Шейново! Peace
И наистина е вярно, че акушерките вършат цялата работа, а лекарите стоят отстрани и ти казват да им слушаш напътствията!
Леко раждане, каквото и да решиш!  bouquet
Е то и за шейново пък какви истории има не е истина....Wink

# 26
  • Мнения: 18
два пъти сам раждала в майчин дом.изобщо не бях доволна.мизерията е пълна от всякъде.преди 6 месеца родих в болница Вита и съм много доволна.акушерката водеше цялото ми раждане и накрая доктора се погрижи за плацентата и евентуално за шевове,но аз нямах.много е важно екипът да е добър.леко раждане.

# 27
  • Мнения: 658
Света София или Шейново, но в никакъв случай в МД - съветвам те от личен опит.
Виж и тази тема.

# 28
  • Мнения: 24
Шейново Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 272
Az rajdah normalno i sum nai-dovolna ot prisusutvieto i pomo6ta na anesteziologa.Doktora e mnogo vajen,na men zaradi nekadurno za6ivane mi se otvori 6eva,cial mesec ne mojah da si sedna na d....o.Za bolnica tvurdo 6einovo ili Sv.Sofia.Leko rajdane,mila!

Общи условия

Активация на акаунт