Седмичка/07.08.-13.08/- Августовска, Лятна, Усмихната, Слънчева и Мирна!

  • 12 351
  • 261
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 144
Престра6их се и аз да се вклуча! Simple Smileжелая на вси4ки ви лек и изпълнен с положителни емоции ден!целувки от моя малък принц Даниел

# 16
  • Мнения: 7 914
Giorgia ,
 #Crazy за какви цени пишеш не е истина Sick
 Но мъжа ми е казвал ,ч еи тук се плащат.. и на въпроса ми от кого:" най- вече от родителите" Rolling Eyes


mcdirock
,
 добавям и една   love001 ...
 Ти нали към БГ щеше да си ходиш или се бъркам? newsm78


danidobrinova ,
 добре дошла и тук...  bouquet

# 17
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Да, Звезди,в петък сутринта отпраШваме  Grinning
А на теб как ти е името ( ако искаШ може и на ли4ни  Wink )

# 18
  • Мнения: 7 914
Може и тук Деси съм( то ми го пише в " кои сме ние" Joy )

Накупи ли вече подаръци? newsm78

# 19
  • Мнения: 5 475
Дани,добре дошла и от мен!  Hug
нека и други се престрашават... Peace

Нали ви зарибявам с моя град...еххх..любофф.. Heart Eyes
намерих една приятна презентация в пауър пойнт за Монца и провинцията около нея,която се казва Брианца...на английски...
който има време за губене да гледа..предупреждавам,че е дългичка около 50 стр.

ето я  - Монца


 

# 20
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Може и тук Деси съм( то ми го пише в " кои сме ние" Joy )

Накупи ли вече подаръци? newsm78

Подаръци ли?  newsm78 Ми аз не нося  Embarassed Само на систъра ,4е имаШе РД през Юни Ще и занеса. Ина4е тц. Mr. Green

# 21
  • Мнения: 11 315
Привет маменца!
Ето го пожелания Чийзкейк
Съжалявам, обаче можете само да се насладите на снимката, щото нищо не остана  Embarassed Embarassed Embarassed
Ако някой иска рецептата, мога да я пусна. Без желатин и печене на блат е.

Виждам, че има новички маменца. Да сте ни добре дошли. Голям лаф пада тук, не се притеснявайте да пишете.  Hug

Диде, направо си изкарах акъла, докато четох. Важното е, че е бил малкия дявол. Припомних си как моя малък червей на 6 м се сгромоляса от повивалника, щото не можах да го удържа. Нищо му нямаше после. Дано и на Мики му няма наистина нищо! Peace

Звезди, и аз надникнах в Холандската темичка. Не знам защо си мисля, че познавам тази персона. newsm78 Ама нейсе, дано да и мине сръдливия период.

Весел ден на всички!  Hug

# 22
  • Мнения: 5 475
Кате,много апетитно изглежда..я прати рецептичката на лични плийз  Praynig

И аз сега прочетох изписаното през уикенда...
  ooooh! Дидка,добре,че се е разминало  Rolling Eyes ...и на мен ми се е случвало щерката на 4 месеца да падне от близо метър височина...нищо и нямаше!

 Звездичка,аз още завчера видях анонимното подмятане,но реших,че някой е станал накриво и е решил да си го изкара ...както се казва don't worry,be happy!  Hug
 

# 23
  • Мнения: 7 914
mcdirock ,
 я издай как се научи да не носиш... че аз всеки път се заричам и пак помъквам подаръчета( уж символични) на тоз и онзи... и тн Rolling Eyes

El lucero del alba ,
 като ти видях кейка ей така ми станаха оченцата  #Crazy ммм изглежда божествено... и на мен ми пусни рецептата -  или директно тук в темата, понеже едва ли ще съм единствената ( опсс след Гери)
Цитат
Не знам защо си мисля, че познавам тази персона
-  какво имаш предвид....? newsm78
Иначе  по отношение на нея...ами тя сама говори за себе си Mr. Green


Giorgia ,
 така е, въпреки, че като прочеш отначало ти става криво...аз затова на първия постинг се направих, че не чета между редовете...ама както казах на Катето...който каквото си прави, на себе си си го прави... Whistling

 Hug

# 24
  • Мнения: 5 475
 Звезди,минала съм през този етап  Hug ...хора всякакви...не го вземай навътре... Peace

# 25
  • Мнения: 7 914
Giorgia ,
благодаря за милите думи...


Отровните думи просто изчезнаха в океана от подкрепа! искам да благодаря на създалите този океан!

# 26
  • Мнения: 378
Привет момичета-кокичета! Честита ни нова темичка!!!

Нямам време за четене и писане – ще наваксвам после или утре, виждам само че има проблем със снимките. Тюх, какво ли съм сгафила? newsm78 Ето, пак пробвам.... дано този път да се виждат....









Прегръдки от мен и Габи! До после!!!! Hug

******

Благодаря Ви...., току-що добавих още една снимка...

Лека нощ от мен Simple Smile

Последна редакция: пн, 07 авг 2006, 13:17 от Rumyana

# 27
  • Мнения: 11 315
Руме, големи сте сладурки с Габи. Пупупу!

# 28
  • Мнения: 7 914
Руми...каква красива кукличка си имаш!  bouquet Hug
много  да я  Hug HugHug  от мен!

# 29
  • Мнения: 5 475
Rumyana  мнооого сте сладки и двете!  Hug   bouquet

Giorgia ,
благодаря за милите думи...

няма за какво,който те познава по-добре,макар и виртуално , знае,че ти си ги заслужаваш Heart Eyes  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт