Седмичка/07.08.-13.08/- Августовска, Лятна, Усмихната, Слънчева и Мирна!

  • 12 399
  • 261
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 914
Ели4,ми снимките,за които говори Звезди са ми в албум4ето в подписа  Rolling Eyes

хахах аз пък ги изрових от булченската тема в клюклюто Crazy Mr. Green


# 76
  • Мнения: 6 390
Ели4,ми снимките,за които говори Звезди са ми в албум4ето в подписа  Rolling Eyes
Макдирокич
на мен ми излиза празно - няма албуми newsm78

# 77
  • Мнения: 6 390
Макдирок
http://community.webshots.com/user/mcdirock
празно е  newsm78

Но ги намерих тук
http://community.webshots.com/user/mcdirock01
 Wink Wink Wink
Много сте готини  Flutter Flutter страхотно изглеждате  Wink

и виж тук
http://community.webshots.com/user/dessitka
 Party Party

# 78
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Съвсем се засрамих  Embarassed Rolling Eyes
10х за комплиментите.  Hug  bouquet Бях забравила,4е и в на систъра албум4ето има няколко снимки  Crazy

Ели в първия албум ти излиза празно Щот снимките ги направих да не са публи4ни  Rolling Eyes

# 79
  • Мнения: 6 390
 Mr. Green Mr. Green
Desitka e sestra ti li  Mr. Green

# 80
  • Italia
  • Мнения: 4 492

Тъй вярно  Wink Тя 4ат пат пиШе в наШата талианската тема  Rolling Eyes

# 81
  • Мнения: 5 183
Привет от нас! Аз съм пак болна  Embarassed Тази зима ни е тръгнало на болести ... Хремава съм и кашлям. не съм отпаднала, но имам гадна кашлица и като дишам се 4ува... Аман. Днес и на работа не отидох, а шефката ми даде "строга нота" до уикенда да съм добре, 4е раз4итали на мен. Следващите 3 дни Томаситката е на градина, а аз ще наблегна на 4ай4ета, мед, витамини, топли завивки и сън, та да се стабилизирам.
В събота и неделя, Руми, ще се ба4ка ... както казва Митко "с един 4овек не можем да се видим с твоите ангажименти". Преди все не исках да ходя никъде, защото у4ех, сега искам, ама работя ... Дори татко като беше тук 9 месеца да помага, пак не съм ходила кой знае къде, щото тогава се бях напънала да се дипломирам ... Не съжалявам де. Една съседка имам, като ме види в събота или неделя да поемам нанякъде пак и казва:"Еееееееех, Славе, няма събота за теб, няма неделя!", а Митко се смее:"Лесна е нейната. Всъщност САМО събота и неделя има за нея"  Mr. Green

Като заговорих за болести /ве4ната ми тема този сезон  Embarassed/ в Плейцентъра на Томи днес от 28 деца дойдоха само 15!!!  #Crazy То не са вируси, въшки и какво ли още не. Не стигат разните му там грипове, ами сеаги някакъв Campylobacter, ако не греша нещо наименованието - ама е доста гадно, казват. Проти4а с разстройство и повръщане, стомашни болки ... и е заразно. Та децата, които имат нещо такова, не идват поне 10 дни... Едно моми4енце пък дойде, но се по4есваше постоянно и я прегледаха. Леле, за първи път откак бях в 6 клас, видях гниди - ама много!!! И то детето с една хубава дълга коса!!!  bowuu Взеха си я веднага... Знаете ли нещо като превантивна мярка срещу такива гадинки? Та реших известно време да пропуснем Плейцентъра, а да ходи само в градината моят юнак, въпреки 4е и на двете места много му харесва.
Уф, айде стига, 4е пак обърнах темата в болни4на насока!

Дидка, много ти се радвах, като сподели преди време, 4е ще си идеш за пове4ко при мама и сестри4ката, но наистина не се бях замисляла, 4е тогава пък няма да си сред нас. Е, определено МНОГО ще ни липсваш, а и може да си прекараш интернет, НО най-важното е 4е ще си при мамааааааа!!!  Hug Heart Eyes

Нана, браво за 4ийзкейка. И аз полу4их реептата на ли4ни, а после я видях и тук, но се 4удя с какви плодове да я направя. Тук сега е зима и няма никакви берита - ни ягоди, ни къпини, ни малини ... Има замразени, оба4е  newsm78 А променливото врем,е е много гадна работа, наистина, права си. Аз много пъти съм настройвала Томи за разходка, обли4аме се и се излива дъжд, като из ведро, а той е супер разо4арован. Понякога в слу4аи като този отиваме до съседите /наши хора българи или една баба местна, която много харесва Томи, и изобщо малки деца/ само и само да не го разо4аровам де4ко  Hug

# 82
  • Мнения: 5 183
Калида, декември месец тук е лятото, а най-големите жеги сда през януари. Ники няма да ходи по по4ивки ве4е, но ходи на плаж в Бургас.

Зай4е, добре завърнала се!  Hug  Разказвай де!

Тали, радвам се да видя, 4е си писала. Как е хавата при вас?

Гери, виждам, 4е Калида те е попитала за впе4атленията на Борянка от родината, а аз да попитам за Бургас в 4астност, 4е ми е мъ4но Heart Eyes

Етка, горе главата!   bouquet

Руми, на кого ще оставиш малката 4аровница за церемонията? Не се притеснявай, те бебенцата на тази възраст оби4ат да са в компанията на всеки, който е склонен да им обърне внимание и да им се радва, поне Томи беше така. Доста по-късно идва периода, когато се съмняват във вси4ко и всеки, особено ако мама я няма.

Не, Звезди4ке, ние не сме били още на такава церемония. Не ме питай защо, 4е побеснявам. В общи линии, имаме разминавания с татито ни на тази тема и май сама ще си кандидатствам за гражданство, а Томи е раждан тук и пътува с НЗ паспорт, той друго гражданство няма. Много е заплетена нашата ...

# 83
  • Мнения: 5 183
Кате, измисли ли как да оправиш поразията на твоя бандяга?  Mr. Green

Отивам да гледам МакДирок4ето като булка  Hug

# 84
  • Мнения: 5 476
Майка ,стискам палци да се оправяш!  Peace
Щерката не й е първо ходене в Бургас..и околностите..така,че е доволна,но и какво му трябва на млад човек-там е в добра компания,море,дискотеки,плажове...
  Впрочем тя от вчера е вече в Пловдив и в неделя лети за Холандско!  Wink
 
Като сте се заприказвали за гражданство- при нас новото правителство намали годините необходими за получаване на италианско гражданство от 10 на 5 (става дума за натурализация ,поради жителство).
  В случай като моя,на Миленка и Сончето,които сме омъжени за италиански граждани,още след първите 6 м брак имаш право да подадеш документи и след около 3 год.го получаваш...
  Чакаме Макдирокче да повлече крак (май таз година ще се поиталианчи  Wink)
 А ние със Сончето най-рано 2009  Rolling Eyes

# 85
  • Мнения: 5 183

Като сте се заприказвали за гражданство- при нас новото правителство намали годините необходими за получаване на италианско гражданство от 10 на 5 (става дума за натурализация ,поради жителство).
 

А тук увели4иха срока от 3 на 5 години.

# 86
  • Мнения: 5 476
Големи критики удариха на правителството на Проди..ще видим докога ще се задържи реформата..

 Hug Майка,я да черпя по едно,че май само ние си правим компания  Wink

# 87
  • Мнения: 11 329
Ааааааааааа, и аз съм тук и искам от тюркоазената чаша!  Party

# 88
  • Мнения: 5 183
Еее, Гери, направо ме "разби" с тази по4ерпка!   bouquet

# 89
  • Мнения: 5 476
Идейно ,нали!  Wink

Хайде,умножавам чашите пропорционално на присъстващите!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт