Хипоспадия 7 или деца с урологични заболявания оперирани в Сърбия

  • 37 074
  • 716
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 8
Здравейте отново,
В момента си избираме опция за настаняването🏡 в Белград, Олга няма свободни апартаменти. Моля за съвет, дали е важно да сме близо до самата болница? Намерили сме място, което е на 3 км.
Благодаря!

# 586
  • Мнения: 5 531
Здравей,
на лични мога да ти изпратя контакти на апартаменти в близост.

# 587
  • София
  • Мнения: 5 726
Здравей,
на лични мога да ти изпратя контакти на апартаменти в близост.
Може ли и на мен

# 588
  • Мнения: 17
Здравейте!
Пропуснах да напиша, че през цялото но пребиваване тук използваме GPS програма, която не изисква интернет и ни беше от голяма полза- благодарение на нея посетихме много забележителности в Белград. За да не е приеме а като реклама, който желае мога да му изпратя точното й наименование.
Поздрави и успех на всички юнаци, мами и татковци!

# 589
  • Мнения: 271
Здравейте!
Пропуснах да напиша, че през цялото но пребиваване тук използваме GPS програма, която не изисква интернет и ни беше от голяма полза- благодарение на нея посетихме много забележителности в Белград. За да не е приеме а като реклама, който желае мога да му изпратя точното й наименование.
Поздрави и успех на всички юнаци, мами и татковци!
Може ли да ми я напишеш на съобщение? ☺️

# 590
# 591
  • Мнения: 47
Здравейте отново,
В момента си избираме опция за настаняването🏡 в Белград, Олга няма свободни апартаменти. Моля за съвет, дали е важно да сме близо до самата болница? Намерили сме място, което е на 3 км.
Благодаря!
Здравейте, зависи с колко голямо дете сте и колко сте мобилни. За нас близоста на болницата беше от съществено значение, както удобството в самата квартира. Ние сме с близнаци, който другия месец стават на 3г., а сега сме на 3-та операция. Ако желаете пишете ми на лични да ви дам координати. В групата съм споделила линк за нашата квартира, в която сме и 3-те пъти. С хазаина говорихме и той даде разрешение да даваме тел. му на други българи и да не минавате през букинг. Ако не е през букинг той самия дава по-ниска цена.

# 592
  • София
  • Мнения: 5 726
Мисля си,че ще е + да се дават линкове на квартирите от които сте доволни и тук. Ясно ,че за личните контакти е спорен въпроса,но винаги някой може да ги поиска допълнително.

Здравейте отново,
В момента си избираме опция за настаняването🏡 в Белград, Олга няма свободни апартаменти. Моля за съвет, дали е важно да сме близо до самата болница? Намерили сме място, което е на 3 км.
Благодаря!
Може ли линк на мястото за настаняване,което сте гледали?

# 593
  • Мнения: 5 531
Ако искате в началот на темата ще обособиме и място за линкове на апартаменти. Така, няма да има нужда да се изчита цялата тема назад с всичките 50 страници.
Моля да ми изпратите линкове на апартаменти, които сте ползвали, или координати на собственици.
Аз имам също линкове, но са в Booking.
Ще обособя в първия пост на тема и такова поле. Ще пренеса в следващата тема цялата информация от първия пост в темата. Така, че да се запазят тези линкове за всички, които решат , че
д-р Джинович е техния лекар.

Последна редакция: пт, 26 фев 2021, 17:48 от marychery

# 594
  • Мнения: 47
Мисля си,че ще е + да се дават линкове на квартирите от които сте доволни и тук. Ясно ,че за личните контакти е спорен въпроса,но винаги някой може да ги поиска допълнително.

Здравейте отново,
В момента си избираме опция за настаняването🏡 в Белград, Олга няма свободни апартаменти. Моля за съвет, дали е важно да сме близо до самата болница? Намерили сме място, което е на 3 км.
Благодаря!
Може ли линк на мястото за настаняване,което сте гледали?
По-назад в темата съм писала и съм давала линкове за квартирата от която сме супер доволни. Както и за тази с лоши условия и не особено вежлив собственик.
Въпроса е кой и колко чете назад в темите.

# 595
  • София
  • Мнения: 5 726
Cvant1 не мисля, че в тази тема има място за заяждане.
Щом питам значи още търся настаняване.

# 596
  • Мнения: 5 531
Засега качих 3 апартамента, под линка на Оля. Постепенно ще добавям и още.

# 597
  • Мнения: 47
Cvant1 не мисля, че в тази тема има място за заяждане.
Щом питам значи още търся настаняване.
  Не е заяждане в никакъв случай. Именно това го казах с идеята, че не всеки изчита всичко назад, защото си е много информацията. Благодаря на Мария, която се зае да обедини информацията за квартирите.
Насреща съм да ви дам координати за квартирата където ние отсядаме. Има я в Букинг, но с личен разговор съм сигурна, че ще ви даде по-добра цена.
Квартирата е буквално на 2мин. от болницата. Минусът и е, че няма детско легло. Просторна стая, кухненски бокс и отделна спалня.
https://www.booking.com/hotel/rs/ana-39-s-apartment.en-gb.html?a … _availability_msg

# 598
  • София
  • Мнения: 5 726
Благодаря ти Cvant1.
Вчера все пак резервирахме, не е близко до болницата, но за семейството ни покрива дистата критерии, които се събират заради 3те деца. До сега не е давабо в темата, като имамнотзиви за мястото ще пиша как е.

Някой друг от темата с престойв Сърбия в края на април?

# 599
  • Пловдив
  • Мнения: 37
Здравейте, въпрос към майките на деца с памперс все още, колко пакета памперси купихте от България? И още няколко въпроса към всички:

1. Колко време преди операцията направихте необходимите изследвания?
2. На границата проверяват ли ви багажа, тъй като мисля  да взема на детето домашни нектари, които съм му правила и не знам дали може? Тоест има ли проблем да се носи храна, памперси, мокри кърпи, шампоан, лекарства, паста за зъби?
3. Към майките на 2 годишни деца, след операцията децата трудно ли излезнаха от упойката, как им подейства тя, искаха ли да стават от леглото, след колко време преминава действието  на упойката и децата вече са спокойни?
4. Има ли детенце с юздичка на езичето в устата, която е премахната съвместно с операцията за хипоспадия?
5. Има ли храни, които се препоръчват и такива които да се избягват след операцията, докато детето е с катетрите?
6. Каква застраховка за пътуване в чужбина сте правили?
7. Предложете преводачески услуги добри в гр. Пловдив които сте ползвали за превод на медицинските документи необходими за операцията в Сърбия?
8. Относно болничния лист, който се взима от Сърбия за майката, за да си гледа детето как го давате на работодателя: преведен или се издава въз основа на него болничен лист от България?

Благодаря на всеки, който ще отдели от времето си за отговори.

Последна редакция: пн, 01 мар 2021, 00:28 от Yordanka87

Общи условия

Активация на акаунт