Морско щъркелче къде си - време е за бебче вече! 07.08-13.08

  • 10 927
  • 371
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 456
Жабче, мерси много за пояснението. Днес ми е следващия ден така че ще правя теста следобяд и ще ти кажа.

zwezdi4ka, това е в Гърция... на Халкидики. Пожелавам ти тази твоя мечта да е реалност и скоро ти да ни показваш снимки.
 Peace Sunglasses Wink

# 16
  • Мнения: 560
Момичета, смених заглавието - така ми харесва повече Blush
Надявам се и на вас Hug  bouquet

# 17
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Тук съм,бе,тук съм,ама имах работа - пекох чушки,пържих патладжан и други разни домакински работи...пък и малкият нали е вкъщи - не мога да се добера до компютъра Close. Той вече е добре,няма температура,но ще го задържа още 2-3 дни,то и без това на тези дъждове и в градината ще стоят вътре...
Жабче, а така - вясвай се тука,да ни пълниш главите с ум и разум,недей само в съседния форум да стоиш,че ми домъчняяяяяя... Hug
Пенелопа,явно малката е много послушна,щом стои с теб на работа.Аз моя  хубостник един - два пъти го водих с мен на училище,но  едно че един учебен час не може да изтрае седнал на чина Naughty, а и целият клас обърнат да го гледа какво прави... ooooh!
И айде,време е вече някоя да се похвали /ма и аз като някоя дърта свекърва Mr. Green.../, нали трябва да се откриват отчетните за май 2007 newsm78.

# 18
  • Мнения: 112
Я тия които са останали в София - горе главата! Аз какво да кажа като съм от Варна и от седем години не съм стъпала на плажа, освен една-две зимни разходки в морската градина... Живея на 10 минутки от морето... работя на 5 минутки от морето... Бяла съм като сиренце - ама пусто време не остава... и отпуск няма... а на всичкото отгоре всеки ден трябва да гледам десетки хора които се връщат от плажа, докато аз се бутам в градския транспорт след поредния работен ден 

#Cussing out

Ох, веднъж да видя двете чертички и ще се отдам на пълноценна почивка!!! Обещавам  Joy

Айде, искам само хубави новинки от вас тази седмица!!!

Целувам ви   bouquet

# 19
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Здравейте мили дами!
Бях Ви се похвалила в понеделник,че имам бледа втора чериччка на теста.Във вторник пак направих-и пак бледа.Днес си взех 2-Куик Шуър и Шуър Чек/първите 2 бяха Шуър Чек/ и двата показаха  EFP, а чертичката-втората на Шуър Чек-а вече е твърде тлъста,гони контролната като цвят.....
Единственото,от което малко се тревожа е,че онзи ден се пльоснах в банята с цялата си тежест по гръб.Гледах да си ударя крайниците....и май те са най-потърпевши....надявам се бебо да е добре


Благодаря за поздравите на всички
И да има повече новини следващата седмица:))) newsm17

# 20
  • Мнения: 686
Здравейте, момичета!

И аз съм тук в офиса, а не на морето!

Миа, много хубаво е заглавието на темичката! Дано да се напълни само с хубави новини и положителни тестове!

Стискам палци на нечакащите!

# 21
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ето,заваляха добрите новини Wink!
Честито  bouquet!Желая ти лека и безпроблемна бременност baby_neutral!

# 22
  • Мнения: 560
ЕЕЕЕ, значи не само аз съм останала в гадната София Laughing
Малеееее, Мариета, ама как ми се приядоха и чушки, и патладжан Rolling Eyes Направо ми замириса на хубаво newsm64. Дай малко, де, не се стискай  Mr. Green
Пенелопа, ще ни липсваш Sad. Я го изгони тоз мъж-колега от компа веднага smile3513 и ела да пишеш, че имаме нужда от теб - ето Елфчето пита за тестовете за овулация Simple Smile
Октагон, ама може ли такова нещо бе! Как няма да ходиш на плаж?! Shocked Това си е направо престъпление Wink Аз ако бях на твое място - през обедната почивка щях да се топкам в моренцето Laughing А и мене ако ме питаш - отдай се на почивка и преди двете чертички - добре ще ти се отрази, а и по -хубаво става бебеправенето, когато си спокоен и отпочинал Hug
Христинка, ама ти внимавай! В банята е най - гадно да паднеш Close... Пази се и леко бременеене Hug  bouquet
А за мен ... Какво да ви кажа, момичета... Май овуто ми беше в петък или събота, ама не съм много сигурна... Чакам Дарчето да влезе и да ми хвърли един боб на графиката Mr. Green. Още не съм от НЕчакащите, ама след 10 дена и това ще стане Praynig
Стискайте палци, аз ще стискам на вас и успешна седмичка ви желая  bouquet

# 23
  • Мнения: 806
Здравейте момичета.нека и аз се присъединя към "работещата"групичка.
И на мен много ми хареса заглавието-дано ни е на берекет, както казват старите хора Wink
Аз да ви кажа, или ме гони някакъв голям ПМС или нещо друго Mr. Green, а дано да е второто baby_neutral Mr. Green Laughing Grinning.Значи от няколко дни ми се гади сутрин, по принцип е типично за мен преди да ми дойде но вчера даже  Sick, и гърдите ми са твърди много твърди като камък,а по принцип само си ме болят и сега се чудя и се мая,а тестове неискам да правя за да не се разочаровам.Иначе по календара днес ми е деня на М. но мин.месец ми доиде на 9-ти.Така че ще си чакам и ще видим newsm78 Thinking ooooh!,и дай Боже -това да ми е подаръка за сватбата Wink
Олекна ми като ви казах Blush Embarassed Simple Smile
Христина, отиди за всеки случай на лекар да те видят, за твое спокоиствие- всичко да е наред Hug
Стискам палци на чакщите като мен  Peace Praynig Hugи успех на бебеправещите baby_neutral Heart Eyes Grinning
Елфче,хайде оползотворете тестчетата Mr. Green и др.месец да ни се похвалиш с хубавата новина baby_neutral
Светле
,довечера мога да си премеря тел.температура,пък да видим Wink
Успешен ден момичета-хладен и усмихнат Grinning

# 24
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
ДимеPraynig Praynig Praynig!

Мия,нямаш проблеми - има за цяла рота... Joy

# 25
  • Мнения: 560
sunlight, здрасти Heart Eyes
Беше ми домъчняло за теб Rolling Eyes
Радвам се, че заглавието ти харесва Wink Да, Христинка повлече крак - още миналата седмица и продължава с добрите новини и през тази Heart Eyes Само да се пази повече Naughty

Желая още много хубави новини да има през тази отпускарска августовска седмичка! Hug

# 26
  • Мнения: 112
Mia_28 Не искам да се отпускам и да почивам преди двете чертички, защото почвам само за това да мисля, а така си отвличам вниманието... Пък и работата ми носи голямо удоволствие, нищо че е по 12-14 часа на денонощие... Това ме разсейва много  Joy

# 27
  • Мнения: 307
Dime, стискам силно палци да е станало бебчето и да си една красива бременна булка! Praynig Hug
Elph, какво чакаш мила, хвърляй се на мъжо да оползотворите тестчетата  Peace Hug
Христина, внимавай! Трябва да се пазиш!
Мариетка, не говори за чушки в мое присъствие, че откакто забременях много, ама мнооооого ги моря. Не, че преди не съм си ги хапвала  bowuu Laughing
Хайде хубав ден на всички ви и само добри новини!!!   bouquet Hug

# 28
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Миа погледнах ти графиката, но аз не виждам овулация дотук...

Елфче днес и утре кексвайте, никаква прошка на мъжа!

Октагон те на това му се вика работохолик  Mr. Green Аз ако може ще офейкам далеч от работата.

# 29
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Аууууууууу,?Вени,сори Embarassed!Но ти поне си близко - що не прескочиш вкъщи за обяд hahaha?

Общи условия

Активация на акаунт