никога не казвай никога

  • 3 292
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 495
Рано или късно, за съжаление, ще ти се наложи да направиш избор.  Confused
Според мен ти си влюбена в думите, във виртуалното отношение на този мъж - защото между вас няма секс, не се тревожиш как изглежда, не му готвиш и переш чорапите. Там има само нежност, желание за разбиране.
Ти знаеш най-добре какво искаш. Предполагам нямаш смелост да постъпиш по начина, който си избрала. Няма значение какво ще решиш, то е най-правилно за теб и твоя живот и не трябва да се обвиняваш.
Umbra го е казала много добре.Не позволявай виртуалното пространство да заеме съзнанието ти.Опитай се да мислиш и да вършиш други неща, свъразни със семействотото ти, и ще видиш как постепенно, този флирт ще се превърне в приятен спомен Peace

# 16
  • Мнения: X
Мисля, че разбирам за какво говориш, защото и на мен се  е случвало. С единствената разлика,че тогава още не бях омъжена. Знам каква е тръпката, правихме и почти виртуален секс, като си пишехме обичам те-ПОЧТИ си вярвахме...НО!!!!!!!!!!!!! никога не се видяхме с този човек - и доколкото разбирам и вие не сте се виждали.Затова, както са ти казали и другите-това наистина е ГАЛЯМ розов облак, една велика илюзия...Ако се срещнете на живо-тогава потенциална опасност има. Ти реши как да продължи! Naughty

# 17
  • София
  • Мнения: 2 437
Вижте се и тръпката ти ще изчезне...мое мнение. Peace
Иначе, все ще те тегли към чата, все ще го мислиш...
Интернет контактите развихрят фантазията, друго е като седнеш очи в очи с него.

Вярно е това "никога не казвай никога"  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 937
Вижте се!

Магията е чувствително Нещо.

Реагира на делничност и обикновено изчезва.

Правило с изключения - не отричам.

Виртуалните призраци са могъщи и опасни.

Но са измислени - от самите нас!

"Най-добрият начин да устоиш на изкушението е да му се отдадеш!"

Кой го беше казал, Umbra, Дикенс ще да е, този път!?!

# 19
  • Мнения: 899
Ако искаш да бъдеш с този човек - ще се срещнеш с него и ще искаш да прехвърлиш взаимоотношенията ви в реалността. До момента не си го направила.
Аз съм контактувала с доста хора в интернет, с малко съм се срещала и то само с тези, с които съм искала да имам нещо повече. Отношенията не могат да продължават вечно между два компютъра..

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Явно животът ти е толкова подреден и перфектен, че не можеш да си представиш, че може да възникне връзка между 1 мъж и 1 жена в интернет-пространството. Само че внимавай някой ден действителността да не те хлопне по главата с пълна сила Confused

Лилита, повярвай ми, ако ме хлопне живота, то няма да е от Интернет. Грешиш също и за другите работи.

# 21
  • Мнения: 46 520
За кое да не казваме "никога"  newsm78 нищо не ти се е случило ей така, ти като гледам сама си го търсиш, става малко хем сърби, хем боли  Crazy

# 22
  • В офиса
  • Мнения: 4 018
Никол, ти слагаше по едно време една много готина картинка с пързалка, сложи я вместо мене плс.

# 23
  • Мнения: 3 715
Предлагам името на този подфорум да се смени на "Лична драма".

# 24
  • Мнения: 46 520
Никол, ти слагаше по едно време една много готина картинка с пързалка, сложи я вместо мене плс.

Няма да се излагам, подготвила съм една по-масивна за този път  Mr. Green

# 25
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Защо всеки път излизате от темата?

# 26
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Пързууууууууууууул

Чудя се дали и аз да не пусна анонимна тема с някоя измислена история. Какво ще кажете? Ама ще гледам да е по-завъртяно, по-сапунско такова.
Хора, не ви ли омръзна?
Между другото, наистина, защо непременно трябва да е измислица? Толкова ли е невъзможно това да се случи?

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Между другото, наистина, защо непременно трябва да е измислица? Толкова ли е невъзможно това да се случи?

Марина, никой не казва, че е невъзможно да се случи. Всъщност преди време ти май беше пуснала подобна тема. Само че не беше анонимна. А тази история е дотолкова банална, че повече няма накъде. Моето мнение по темата е, че това е поредната пързалка. Няма да го променя, докато не видя някакво развитие, което да ме убеди в обратното. Толкоз.

# 28
  • Мнения: 614
Прикючи контактите си с него! Емоцията, която му отделяш , дай на съпруга си.

# 29
  • Мнения: 3 394
извинявай, ама това с жената, която се влюбила  приятеля на мъжа си беше преди 2-3 седмици. Значи ти си прегрешила доста преди нея и не е трябвало да я обвиняваш.

По въпроса-аман вече от неверни жени!

Общи условия

Активация на акаунт